Treść opublikowana przez matekBMW
-
Filmy w których "grało" BMW
Plebania Tracz
-
330e wrażenia po 2000km
Z oponami i trakcją = Bzdura totalna. W moim 335i założyłem 255 przód 225 i leci jak po szynach w czasie deszczu i totalnie mokrego asfaltu. Czasem się zapali trakcja... czasem. Wcześniej miałem ten sam rozmiar opon bodajże fabryczne od bmw... latał totalnie. ;) Ja nie mam xDrive ;)
-
Wymiana tarcz USA na EUROPE [335i]
tylko że one są płaskie, a f30 ma takie "3D"
-
temat już był
Kurde 3 paczki poleciały na ustawienie geometrii i zrobienie opon.. Dobra lecimy dalej z tematem. http://i.epvpimg.com/hUBdbab.jpg Ogarnę temat z tym pukaniem najpierw. Kolega mówi, że tył z lewej strony stoi wyżej od prawego.
- do kosza
-
temat już był
Nie wiem... Opony nowe.
- temat już był
-
Wymiana tarcz USA na EUROPE [335i]
do benzyny za mniej niż 1 tys to nie znajdziesz, tylko same diesele są
-
śmietnik
to walic 360 km i niuta 550? Bedzie roznica?
-
BMW F30 318D - rozrzad
moj znajomy wymienil rozrzad w swoim bmw, a przebieg mial 2 tys km
-
F30 320d Rauchtopas Individual/ dwururka
Trzeba bylo brac inny motor :D
- śmietnik
-
[Seria 3] Emblemat na maskę - oryginał czy zamiennik?
kupilem rok temu z ali znaczek za 3-4 dolary, przezyl zime i wyglada jak oryginal, zero znakow zeby sie psul, u brata tak samo. Bo kupilem dwie sztuki :)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Moze dlatego,ze szukasz samochodu w nieodpowiedniej cenie? Kupując diesela e46 (bo są tanie) łatwo wlecieć na minę.
-
Wybór między 320i, 320i GT a X3
SEDAN wystarczy.
-
Wgniotka na drzwiach.
polacy celowo obijają fury
-
[F30] naprawa po wypadku
za takie teksty powinien być ban
-
do kosza
Tak ostatnio miałem naprawiany tył w ASO, ale kilka dni potem była wymieniana poduszka powietrzna. Nie jestem pewien, czy została walnięta podczas naprawy tyłu czy podczas wymiany poduszki. Jestem prawie pewien, że po wymianie poduszki. Mam zdjęcie wykonane zaraz po serwisie airbaga.
-
[320i M54B22] opinie i osiągi
Padaka, walony z prawej, ulep, rejestracja z 3 literami, xenony z allegro,
- do kosza
-
N46B20 - znowu..
Co ty oglądasz. Zajebiste źródło wiedzy... Może się pochwal, że Auto Świat czytasz xD Może sobie zrób płukankę i wypij ceramizer? :mrgreen: Góra nie trzyma ciśeniania/oleju. i tyle. Prosta naprawa.
-
[320i M54B22] opinie i osiągi
Po pierwsze gościu. Nikt normalny i zdrowy na umyślę nie kupi tego E46. Najgorszy silnik, najgorsze wyposażenie, najgorszy stan. Jedno wielkie gó.wo. Nie będę się rozpisywał o stanie technicznym tamtego pojazdu. Ale skomentuje tylko Ciebie - 300 tys za dużo przy kwocie 6 tys zł? Przez takich pacjentów jak ty handlarze kręcą przebiegi. Zresztą, słusznie. Nie stać Cię na to auto, uwierz mi - mentalnie i finansowo. PS: beti to weź sobie przy bierzmowaniu.
-
Kolizja Samochodowa a ASO [318i]
Otrzymałem BMW F30 M-PAKIET praktycznie full opcja. Miło. Przebieg ok 1000km. - ma jeszcze folie na ekranie // nawigacji - nie wiem czy moge zerwać bo xD przeszkadza mi troche. Jeśli chodzi o podejście do klienta to polecam Wrocław Inchape, a bońkowskich ze szczecina powinni zrównać z ziemią i posadzić pole cebuli i buraków (moim zdaniem). Zobaczymy jak z naprawą BMW - kultura i profesjonalizm. PS: w aucie śmierdzi nowością..cuchnie.. :roll:
-
Auto nie odpala, szwankuje elektronika [318i]
Eh. Aku chyba do wymiany ( ma nie cały rok ). Doładowłem ciut aku i śmiga już kolejny tydzień. Varta - nie polecam. Nie wiem, moze zostawilem radio włączone, ale bez przesady - te aku nie ma 10 lat.
-
mały wyciek oleju fota
2003 compact. Przecie wiadomo ze N42. Tam cieknie duzo :d