Treść opublikowana przez matekBMW
-
f30 n20 2.0i LPG :)
Skonczyla sie produkcja to zaczyna sie druciarstwo
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Panikujecie, jakiś informatyk dorabia sobie na praktykach w BMW i strona nie jest zaktualizowana Chyba było napisane to juz na forum. Poczekajcie z miech, dostaną wszystkie informacje to będzie ok... Zapewne. Świeżo dodany konfigu dla kraju 3 świata. Odpalcie se US albo DE...
-
Głośno, głośniej, f30
Panowie dyskutowaliśmy o tym przez jakieś 30 stron xD jakie opony i czy rof jest głośny. Mój rof jest cichy niż 17 stki zwykle. A mniejsza o to. Zobaczcie BMW daje wam rozwiązanie za 900zł. Maskara. Pewnie kupe to daje nic wiecej
-
Głośno, głośniej, f30
http://i.epvpimg.com/N0qRaab.jpg Widzieliście? Hahaha :D Coś co stało się wadą w F30 możliwość naprawy w nowej trójce za 900 zyka
-
F30 330i USA
bedziesz zabezpieczal folią? :D
-
Seria 4 - uszkodzenie lakieru
Najlepsze że to czuć i widać xD
-
Seria 4 - uszkodzenie lakieru
w stanach nie ma z tym problemu xD Mozesz wywalic nawet parktronika tego najzwyklejszego w topowym silniku xD
-
Szybkie miganie kierunkowskazu LED F30 LCI
Masz jeszcze te lampy ledowe ? to przód czy tył? Te z USA
-
Bmw f30 328i 245km 2012r - problem z cykaniem
Fajny mechanik xD PYR PYR PYR PYR PYR PYR PYR czy CYK CYK CYK CYK CYK CYK CYK A tak na poważnie zmień mechnika, bo owieczke chyba znalazł. Nagraj wrzuć poszukaj warsztatu BMW i napraw. Albo jedź do serwisu.
-
BMW F31 320xd, M-Pakiet, B39, h/k retrofit, Prokit
jak wygladala naprawa błotników? Spachel czy klejenie? :D
-
Kupiłem nieświadomie powypadkowe auto, pomocy...
Dzwoniłem do otomoto, i jak pisałem wcześniej dostałem odmowną odpowiedź, pani stwierdziła, że tylko i wyłącznie przez policję. Auto jest z okolic Łodzi. No to idź na policje i zgłoś oszustwo + znajdź jakiegoś prawnika + rzeczoznawca (nie musi być ultra zajebisty) Teraz sądy są nastawione na takie przypadki, żeby halendarzyków temperować. Podaj nazwe komisu
-
Kupiłem nieświadomie powypadkowe auto, pomocy...
z jakich okolic samochod? Pracowałem z handlarzami, auta powypadkowe, oszukane są szybko kasowane z aukcji allegro/otomoto. Mało tego, nawet podczas sprzedaży dzwonili do mnie, żebym zmienił szybko bezwypadkowe na powypadkowe lub skasował ogłoszenie. Dlatego zawsze najlepiej wydrukować aukcje i tyle. Wejdź w archiwum jakieś i poszukaj ogłoszenia, zwróc się do otomoto. Ogłoszenie jest zapewne ciągle. A Handlerze to takie barany, że nawet sobie z tego sprawy nie zdają, że wszystko jest archwizowane i każda ich zmiana w ogłoszeniu jest zapisana w bazie danych.
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
mnie akurat sie podoba ;)
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
audi z tymi tabletami wygląda jak kupa xD a szkoda bo fajne auta to były, ale ze względu na wciskanie wszędzie tego szmelcu odradzam zakup, bardzo brzydko wygląda tablet z tłustymi palcami na ekranie ;) Mam nadzieje ze w G20 bedzie standard licznik klasyczny. Ten cyfrowy z F30 jeszcze ok. xD Po trzecie rozwalają mnie ludzi co piszą, że audi jest technologicznie do przodu. Słuchajcie ja ostatnio zamontowałem tableta do fiata 126p i czy ten fiacik jest technologicznie dalej od bmw? xDDD
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
ten licznik mozesz fajnie stuningowac ;)
-
F30 335xi bierze olej (i to jak!)
łyka 1l na 15tys km, wymiany róbcie co 8-10 max doradzam i odradzam wymiany co 15 ;p
-
e46 orientacyjna cena napraw
grosze, i to nie są żadne wady spasowac zderzak trzeba takze tył
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Ja też czekam na m340i :-). Może jak zamówimy dwie naraz to będzie taniej :-) matekBMW siedzenia nam już do m340i składają ;-) No no widziałem. Mam nadzieje, że wytrzymają nacisk nastoletniej dupeczki z klubu
-
F30 335i - MG Motorsport vs REMUS
miód Ja chcialem zrobic 4 ala m3, ale odpada raczej ;) m3 to m3, 335i to 335i i uj
-
F30 335xi bierze olej (i to jak!)
jak dyskusja o braniu oleju to zapytam, na anglojezycznych forach piszą że 1l na 15 tys km n55 to norma, bo ma turbo potwierdzacie? Ja robie wymiany co 8=10 tys km wiec nawet tego nie zauwze
-
E46 - błotniki przednie - oryginał VS zamiennik - CZY WARTO?
Lepszy oryginał najgorszy niz zamennik :D Przerabiałem temat.
-
Felgi 20 - czy to oryginał BMW ?
to 20 cali xD :8) :mrgreen: :?:
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Zawsze się zastanawiam skąd się biorą takie januszowe komentarze, że nowe BMW jest albo podobne do jakiegoś innego samochodu, albo gorsze od poprzednika... I znamienne jest to, że komentarze takie najczęściej piszą osoby, które na nowy samochód sobie pozwolić nie mogą. - To nowe BMW 3 jest śliczne i tylko czekam aż będzie dostępny model M340i xDrive - wtedy podjadę do salonu i zamówię swój, ponieważ uwielbiam właśnie trójkę. - Pozdrawiam wszystkich miłośników bawarskiej marki.
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Żadnego podobieństwa do lexusa nie ma. Dodam jeszcze, żę stwierdzenie że bmw 3 to mniejsza 5 to też bzdura. BMW 3 bardziej przypomina serie 8 i swoją poprzedniczkę F30. (ma taki wystający grill i agresywne światła) a osoby doszukujące się lexusa szukają dziury w całym. Czekam na 3, oczywiście 335/340i tylko. Zła wiadomosć to taka, że miejsca tyle co w F30 z tyłu :/
-
N46B20 - znowu..
Serwisujecie u oszustów to tak macie. Mialem ten silnik pare lat takze moge o nim ksiazke napisac.