Treść opublikowana przez Michał...
-
Jaki silnik do e90?
Moim zdaniem nie warto
-
Jaki silnik do e90?
Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię :nienie: Chwała Ci za to że miałeś praktyki itd nie mówię że Ty się nie znasz... ale dla kogoś kto jest kompletnie nie przygotowany nie odbył kursu takiego jak Ty... Twoje rady są po prostu dla mnie śmieszne... a koledze tylko możesz zaszkodzić jak niema zielonego pojęcia a lakierowaniu :cool2: Co do mojego szmelca nie oceniaj bo nie znasz ani mnie ani mojej sytuacji :mrgreen: Wybacz że zmarnowałem minutę twojego życia :duh: Pozdrawiam
-
Jaki silnik do e90?
Haha uśmiałem się niesamowicie :cool2:
-
Jaki silnik do e90?
Po co sprawdzać brać od razu za taką cenę pewnie jeszcze trochę urwie i za 30 będziesz się cieszyć z mega Fury.
-
E90 320d - akumulator, a długie przestoje
Czytaj ze zrozumieniem co napisałem wyżej. Pozdrawiam
-
Jaki silnik do e90?
a dlatego że jak zajedziesz na miejsce to może być inny kolor samochodu lub jakieś błędy w ogłoszeniu typu przebieg o -200 a Ty w takim wypadku możesz się spakować w furę którą przyjechałeś i pomachać sprzedawcy i nic więcej zrobić nie możesz bo to nie jest oferta w świetle prawa :)
-
E90 320d - akumulator, a długie przestoje
Ludzie skąd wy się urwaliście ?? Kto o zdrowych zmysłach wyjmuje akumulator co Tydzień z samochodu ????????????????????? Dobry akumulator będzie trzymać i 2 miesiące bez ładowania... :duh:
-
E90 320d - akumulator, a długie przestoje
Jeżeli masz sprawny akumulator to spokojnie 2 miesiące postoju nic nie zmienią... Ale wiadomo najlepiej raz na tydzień zabieraj do domu aby ogrzać doładować itd :mad2: Co do pokrowca to brawa dla kolegi wyżej... lakier będzie na pewno wdzięczny jak będzie troszkę piasku i lekko będzie wiało... :cool2:
-
Jaki silnik do e90?
Jak widzę taki zapisek ""Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia." to omijam szerokim łukiem :norty:
-
Jaki silnik do e90?
Śliczne alumki :norty: Co do samego auta było już umieszczane... tak w ogóle mam wrażenie że nikt nie czyta wcześniejszych tematów... Dobre kolego... prawie z fotela zleciałem ze śmiechu :cool2: Odpowiedz mi tylko na jedno pytanie jak możesz bo czegoś nie rozumiem... jeżeli nie szukasz e92 za kwotę 29 tyś to po co wrzucasz ją do oceny... ? Przecież to normalne że ma większe lub mniejsze przygody dochodzą opłaty za pojemność + zarobek handlarza pomyśl na chłopski rozum ile to auto musiało kosztować... wałkowane jest to tutaj praktycznie na każdej stronie a i tak każdy tylko ślepo patrzy CCC.
-
turbina bmw 320d 163km
Zdania są podzielone jak zawsze używane turbo tak jak kolega wcześniej wspominał nie wiadomo gdzie i jak było traktowane itd loteria ;) Regeneracja Turbiny + wyważenie to sporo $ wychodzi troszkę taniej od nowej... Dużo jest krzykaczy co to kupują regenerowaną za 500zł i potem jest problem :duh: Reasumując szukałbym używki z wiadomego pochodzenia lub kupienie nowej jeżeli warto inwestować w dane auto. Tak z ciekawości ile miało nalatane to BMW ? U mnie taki luz w VW był po 654 tyś :norty: niestety wymiana turbo nie wiele dała bo po miesiącu silnik się rozsypał :cry2:
-
Jaki silnik do e90?
Radom... Okazja... Od pierwszego właściciela... nad czym się tutaj zastanawiać ? :mad2:
-
Jaki silnik do e90?
Nie wiem nad czym się tutaj zastanawiać jechać i kupować :cool2:
-
Jaki silnik do e90?
PO zdjęciach nic nie wykombinujesz... trzeba ocenić spód i zobaczyć czy da się to poskładać :mrgreen: po czym wnioskujesz że miał inne przygody ??
-
Jaki silnik do e90?
Próba wyłudzenia takich ofert jest tysiące na alledrogo... żeby było śmieszniej takie oferty są od dobrych 5 lat... i tak pewnie ktoś się skusi :norty:
-
Jaki silnik do e90?
Moja propozycja kolego to znajdź kogoś kto ogarnia temat bo samemu nic nie zdziałasz. To że 10 letnie auto było gdzieś malowane czytaj szpachlowane to najmniejszy problem to się zdarza nawet z nowymi autami nie da się zrobić tak żeby był oryginalny lakier na spawach musi być troszkę szpachli i moim skromnym zdaniem jeżeli jest to zrobione dobrze to w żaden sposób nie obniża wartości samochodu... POlak jest taki że chciałby kupić tanio w oryginale super doposażoną i to broń boże żeby miała malowany błotnik... Najważniejsza jest konstrukcja nadwozie podłużnice słupki żeby tam nie było kombinacji albo spawania 2 w 1 :norty: A najbardziej mnie śmieszą właśnie JanUsze którzy przyjdą z mirnikiem sprawdzą na boku malowana i od razu jest samochód skreślany albo.. :duh: Panie dam o 6 tyś mniej i biorę.... Z autopsji BMW 520d rok 2014 auto malowane z obu stron przerysowane zdjęcia do wglądu sprzedaje się już rok...
-
Jaki silnik do e90?
taaa szczególnie skrzynia biegów :cool2:
-
Jaki silnik do e90?
Ta z pierwszego linku śliczna... tylko jak będziesz oglądał uważaj żeby się nie potknąć o wydech :mrgreen:
-
Jaki silnik do e90?
Jestem za... zapłacisz więcej ale będziesz zadowolony ładnie doposażoną z początku produkcji powinieneś zaleźć w zakładanym budżecie. Tak jak kolega pisał jedź z kimś ogarniętym by nie trafić na minę.
-
E60 po wymianie zawieszenia przód i tył, przód stoi wysoko
Co ma wspólne jedno z drugim ? Na pewno zostały dobrane dobre amortyzatory ?
-
Jaki silnik do e90?
Dozbieraj jeszcze raz tyle i kupisz wersję poliftową :8)
-
Jaki silnik do e90?
Cena za niska... ale może to okazja... myślę że powinieneś się nią zainteresować... tak doposażone wszystko wymienione na czas i stosunkowo nie dawno tylko jechać i brać... Jestem zarejestrowany od niedawna na tym forum ale jak patrzę co ludzie oczekują za jaką cenę to mi się śmiać chce :cool2: i naprawdę nie dziwie się że jest później płacz i szukanie pomocy w Turbo kamera... nie szkoda mi ani jednej oszukanej osoby baaa same się oto proszą...
-
Jaki silnik do e90?
[quoteDocentDepczyk napisał(a): OK, koło mojej propozycji (http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-e9 ... ye6Nd.html) nie ma zamieszania, więc można głupio wnioskować, że nie macie się do czego przyczepić :P Idę umawiać się na jazdę. komedia w takim aucie przy 118 tyś do wymiany turbina , dwumas i dpf bardzo ciekawe, przy takich przebiegach to się tarcze wymienia a nie dwumasa bzdura na resorach, albo ktoś skatował to auto albo mu brakuje tyle ile już ma w przebiegu] Zgadzam się z kolegą albo coś kombinowane albo faktycznie ktoś nieumiejętnie jeździł plus taki że z polskiego salonu jak niemasz daleko zawsze warto obejrzeć zawsze będziesz miał jakieś porównanie :mrgreen: tylko musisz się pośpieszyć bo oferta ważna tylko do dzisiaj od jutra pewnie będzie wyższa cena bo przecież początek roku...
-
Dziwny dźwięk e90
Poduszki pod silnikiem sprawdzałeś ?
-
Jaki silnik do e90?
Myślę że powinieneś jechać i kupić... tylko trzeba uważać żeby się nie okazało że auto podstawione i tylko ktoś czeka na okazję żeby Cię skroić... Jak w ogóle można brać pod uwagę takie ogłoszenia :mad2: to nawet po stłuczce z pociągiem, zmniejszeniu przebiegu, przekładce w stodole nie może tyle kosztować... :duh: