Treść opublikowana przez Komancz1905
-
problem z zaciskiem e46 1999rok 136km
witajcie Potrzebuje porady posiadam samochod bmw e46 1999 rok 136km 2,0 diesel i mam takie pytanie wie ktos może jaki jest rozmiar tłoczka z tyłu w zacisku pytam poniewaz nie chce tego rozbierac sto razy a potrzbuje bo bede chcial zamowic uszczlenienie bo juz pada noi tłoczek nowy mógł by ktos napisać potrzbuje 100% pewniaka bo zamowie i bedzie klapa a po vinie nie wiem jak sprawdzic i gdzie na realome nie pisze itd pomogl by ktos?
-
Zapalające sie kontrolki podczas jazdy E46 136km 1999rok
tak jest juz ok czyli jednak były szczotki dziekuje wam serdecznie za pomoc kolejny problem z głowy :) :D
-
Zapalające sie kontrolki podczas jazdy E46 136km 1999rok
odebrałem przed chwila alternator 160zł zaplacilem wymienili szczotki i łozysko duzo wyszlo? czy nie?
-
Zapalające sie kontrolki podczas jazdy E46 136km 1999rok
Nie inna osoba tamta osoba nie ma odpowiednych kompetencji jak widać ze to tylko tyle wytrzymało
-
Zapalające sie kontrolki podczas jazdy E46 136km 1999rok
W alternatorze zostalo wymienione łozysko i szczotki podobny były zajechane to mogla byc przyczyna? jutro bede składał wszystko
-
Zapalające sie kontrolki podczas jazdy E46 136km 1999rok
alternator poszedł do sprawdzenia kable są dobrze dokręcone sprawdzałem pasek sie nie ślizgał nie wiem czy woda go nie podlała i dlatego nie ma problemu sprawdza go i ewnetualnie zregenerują .
-
Zapalające sie kontrolki podczas jazdy E46 136km 1999rok
Komputer wezme od mechanika ma bardzo fajny podepne i sie znim przejade . Auto rano ciezko chycialo a je zgasilem za 5 min juz nie odpalilo padl akumulator czyli alternator szlak trafil ;/ tak mi sie wydaje
-
Zapalające sie kontrolki podczas jazdy E46 136km 1999rok
do mechanika mam 3km wiec spokojnie oby to byla tylko woda ze wyschnie i bedzie okej bo masakra
-
Zapalające sie kontrolki podczas jazdy E46 136km 1999rok
wiec co radzisz zrobic ? do mechanika?
-
Zapalające sie kontrolki podczas jazdy E46 136km 1999rok
a jak wysusze altelnator to cos da jak go wyjme np wezme do domu ? auto stoi pod wiatą wiec do rana moze to obeschnie a na polu cały czas leje kurde ;/ jutro go moze do kompa podepne
-
Zapalające sie kontrolki podczas jazdy E46 136km 1999rok
a jeśli to nic nie da trzeba go regenerować ? bo był regenreowany z 50tys km temu i kurcze nie wiem co sie dzieje kontrolka akumulatora sie zapala a jak wlaczam nawiew to ABS i trakcja ja zgłupłem
-
Zapalające sie kontrolki podczas jazdy E46 136km 1999rok
co w takiej sytuacji ?
-
Zapalające sie kontrolki podczas jazdy E46 136km 1999rok
Hejka mam problem ze swoim BMW Od paru Dni u mnie leje w małopolsce i dziś jadąc były spore kałurze jechalem powoli i cos sie stało podczas jazdy zapala mi sie kontrolka od akumulatora i miga do tego jak np włacze nawiew na szybe z przodu włacza sie ABS i trakcja a jak wyłacze nawiew gasną co sie dzieje ? co mam zrobić? pomoże ktos ?
-
E46 320d - brak mocy
hejka sorry ze tutaj ale nie bede fora zasmiecał takie pytanko tarcze i klocki TRW dobre są? klocki tej firmy są miekkie czy twrade i szybciej zuzywaja sie tarcze czy klocek ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
siemka mam pytanko doradzilibyście jakie tarcze i klocki do swojej Buni moge dać ? chciałbym miekki klocke by tarcze nie szły na zlom szybko mam BMW e46 1999 rok 320d 2.0 136km
-
Problem z rozrządem 1999rok 320d 2.0 disel 136km
nie miał nikt nic podobnego ?
-
Problem z rozrządem 1999rok 320d 2.0 disel 136km
zyje ktooo
-
Problem z rozrządem 1999rok 320d 2.0 disel 136km
podpowie ktos ? mial ktos taka sytuacje?
-
wyciek płynu wspomagania
miałem podobny problem poszło uszczelnienie w maglownicy do tego jeszcze zębatka listwa taką co jest w środku była cała wymieniana a czemu zaczeło cieknać nie mam pojecia a nigdy nie ciegło regeneracja 650zł :) z wysyłką
-
Problem z rozrządem 1999rok 320d 2.0 disel 136km
halo halo :)
-
metaliczne stukanie 320d 150km pomocy!!!
Ja też mam problem zreknijcie :) moj temat sie ciągnie problem z rozrządem tamten temat ale wkleiłem tutaj tu jest filmik z paskami : tutaj bez Coś tam jest : Wymieniłem rolki od napinacza rolka prowadząca pompa wspomagania ma delikatny bardzo delikatny luz ale byla wymienina więc chyba bedzie ok pompa wody nowa koło pasowe nowe z corteco napinacz hydrauliczny(tłumik drgan) nowy alternatol regenerowany brak luzu koło pasowe było robione 5 miechów temu i nie wiem co to będzie pomożecie ?
-
Problem z rozrządem 1999rok 320d 2.0 disel 136km
Hejka jeszcze raz to chyba jednak nie rozrząd dziś na spokojnie ściągłem paski itd tutaj jest filmik tu jest filmik z paskami : tutaj bez Coś tam jest : Wymieniłem rolki od napinacza rolka prowadząca pompa wspomagania ma delikatny bardzo delikatny luz ale byla wymienina więc chyba bedzie ok pompa wody nowa koło pasowe nowe z corteco napinacz hydrauliczny(tłumik drgan) nowy alternatol regenerowany brak luzu koło pasowe było robione 5 miechów temu i nie wiem co to będzie pomożecie ?
-
Problem z rozrządem 1999rok 320d 2.0 disel 136km
Ok super dziekuje za pomoc . Ale jak kupie zmiennik SWAG czy ruville bedzie problem zeby to chodzilo elegancko ? bo wydaje mi sie że to w miare dobre zamienniki
-
Problem z rozrządem 1999rok 320d 2.0 disel 136km
http://screenshot.sh/ov6TvQ6NGe3Zf http://screenshot.sh/owm3AvryexM5n czyli na to wychodzi że są dwa łańcuchy rozrządu ? i dwa napinacze?
-
Problem z rozrządem 1999rok 320d 2.0 disel 136km
a chciałem sie dowiedzieć ile jest łancuchów w moim rozrzadzie dwa czy jeden wie ktos?