Treść opublikowana przez Komancz1905
-
Niewłaczajacy sie wentylator BMW e46 320d 136km
czyli on nie ma pracować cały czas tak ?
-
Niewłaczajacy sie wentylator BMW e46 320d 136km
nie wiem ile to dokładnie stopni ale wskazówka jest w połowie zegara od temp i dalej nie idzie tylko ma jedną temperature jak sie nagrzeje samochód
-
Niewłaczajacy sie wentylator BMW e46 320d 136km
Sprawdzałem jak samochód był na maksa nagrzany i po ostrej jezdzie
-
Niewłaczajacy sie wentylator BMW e46 320d 136km
Przepraszam może ja zle tłumacze . Kupiłem uzywany moduł z tego samego silnika co mam ja 136km 2.0 diesel . Załozyłem go i sprawa wygląda tak samochód odpale na zimnym nie kreci sie wgl na rozgrzanym na maksa rownież nic. A gdy załącze klimatyzacje wiatrak sie kręci jak ją wyłacze on momentalnie też staje i nie wiem czemu .
-
Niewłaczajacy sie wentylator BMW e46 320d 136km
chłodnica była ciepła ,wiec w czym może leżeć problem z tym wentylatorem?
-
Niewłaczajacy sie wentylator BMW e46 320d 136km
bo temperaturę mam w normie
-
Niewłaczajacy sie wentylator BMW e46 320d 136km
Jak sprawdzić ten termostat ? czy sie otwiera to może byc jego wina??
-
Niewłaczajacy sie wentylator BMW e46 320d 136km
z tego samego samochodu podpinałem na krotko działa , włączając klimatyzacje wentylator tez się załącza gdy wyłacze klimę wentylator również sie wyłącza a tak to wgl sie nie załaczy kurcze i nie wiem dlaczego
-
Niewłaczajacy sie wentylator BMW e46 320d 136km
Maniek wiem że moduł ale ja. Podmienilem wentylator na inny od gościa co mu chodził i też nie działa kurcze
-
Niewłaczajacy sie wentylator BMW e46 320d 136km
witajcie mam problem z wentylatorem otóz wgl sie nie załancza w kostce jest napięcie lecz nie ma reakcji ani na zimnym ani jak sie nagrzeje do fulla , kupiłem używany inny sprawny nadal jest to samo w czym może byc problem??? prosze o porade dzieki
-
Problem świateł tylnich e46 320d 136km
Witajcie od 2 miesięcy borykam się z problem świecącego błędu na desce , błędu świateł/spalonej żarówki świeci się prawda i lewa strona . Problem polega na tym że gdy zdejmę osłonę lamp tylnich żarówka dwuwłuknowa delikatnie się żarzy zamiast świecić mocniej i cały czas świeci mi się światło przeciw mgłowe tylnie w klapie , problem zaczął się około po miesiącu gdy podłączyłem hak nie wiem czy to z tego powodu czy nie ponieważ było wszystko okej wszystko inne świeci , wiązka kabla jest wpięta w kable lamp tylnich , Wiązka w klapie sprawdzona kable okej , mierzone napięcie w kablach mechanik mówił że jest bardzo słabe miał ktoś podobnie ? pomoże ktoś podpowie bardzo proszę dziękuje
-
Świecąca kontrolka problem e46 320d 136km 1999rok
powinny być wpięte w klocki prawda? a nie ma ich szukałem wszędzie
-
Świecąca kontrolka problem e46 320d 136km 1999rok
opisuje jak potrafię to wyjaśnić sprawdziłem każde koło nie ma tam wgl czujników ani się nie urwały ani nic , wygląda na to że ze wgl nie były tutaj montowane a kontrolka gaśnie i się zaświeca jak jest cieplej zaświeca sie jak zimniej gaśnie nie wiem czy ma to ze soba powiązanie?
-
Świecąca kontrolka problem e46 320d 136km 1999rok
pomoże ktos?
-
Świecąca kontrolka problem e46 320d 136km 1999rok
Witajcie mam problem dziś pod hiperem zapalając auto zaświeciła mi sie kontrolka żółta koło z boków nawiasy z tego co wiem ze to czujnik klocków hamulcowych ja nie mam odkąd kupiłem auto takich czujników zamontowanych posiadam BMW 136km 320d 1999 rok przedlift dlaczego sie zapaliła może byc tego inna przczyna prosze o pomoc bo niedługo wyjeżdzam a nie wiem o co z tym chodzi
-
Problem z mocą e46 320d 136km
wie ktos moze?
-
Problem z mocą e46 320d 136km
a co do tych otwieranych tylnich szyb wie ktoś?
-
Problem z mocą e46 320d 136km
i pytanko z innej beczki mam mechanizmy wiązek drzwi chciałbym zrobic sobie otwierane szyby tylnie na przycisk bez zadnych z pilota i bez otwierania ich z ramki kolo biegów poporstu tak zalozyć powiedzcie mi wystarczy że przełoże wiazek podepne mechanizm i bedzie działał?
-
Problem z mocą e46 320d 136km
słyszałem tez coś o elektrozaworach przy egr mam nowy ale przy turbo stary moze to byc przyczyną?
-
Problem z mocą e46 320d 136km
super zaś kasiora :D a z tym brakiem mocy ogolnym wie ktoś coś? i duzo roboty z wyjeciem sprężarki jest dojście?
-
Problem z mocą e46 320d 136km
Witajcie Od pewnego czasu borykam sie z problemem z mocą samochód raz ma kopa raz nie , jak ostro go przegazuje jedzie normalnie potem jak zgasze zapale to samo Zrobiłem w nim tak -czyściłem czujnik doładowania za kolektorem -wymiana przepływki plus nowy soft pracuje ok - EGR zaślepiony bije bład pewnie dlatego -kolektor wyczyszczony brak dziur w intercolerze na komputerze parametry ok ino bład EGR co to możę być ? I jeszcze jedna sprawa samochód traci moc po włączeniu klimy głosno chodzi i traci moc doradzi ktoś coś ? miał ktoś tak samo z gory dziekuje pozdrawiam
-
problem z radiem BMW e46 1999 rok 2.0 136km
Maniek własnie nic nie daje ekran jaśnieje i ciemnieje ale napisy w srodku już nie i bardzo słabo je widać
-
problem z radiem BMW e46 1999 rok 2.0 136km
witajcie mam pytanko mam radio na CD i od pewnego czasu wyświetlacz radia bardzo słabo świeci ledwo coś na nim widać przekładałem do innego auta jest tak samo da sie to jakoś naprawić?
-
Problem z miską olejową BMW e46 136km 2.0 diesel
a ile mechanicy biora za wymiane takiej uszczelki pod miska ?
-
Problem z miską olejową BMW e46 136km 2.0 diesel
Witajcie Mam pytanko dziś podczas wchodzenia pod samochód zauważyłem ze cały dol silnika jest uwalony z oleju tak jak by lał korek ale to pikuś wymienić uszczelkę i ok bardziej niepokoi mnie miska olejowa bo i z dołu i z przodu od dołu jest bardzo mokro czy w BMW e46 136km jest ciężko wyjąc miskę trzeba dźwigać silnik ?