Skocz do zawartości

Nurek

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nurek

  1. Mysle ze nie zapoznales sie z regulaminem forum, VIN VIN VIN :!: :!: :!:
  2. Dodaj vin do tytulu bo zamkniemy :wink:
  3. Nurek sorry ale co to jest ta '' szpera'' ? Mechanizm roznicowy o ograniczonym tarciu. Normalnie moc "idzie" na koło o mniejszych oporach. Stad jak sie zakopujesz to zaczynasz mielic jednym kolem a drugie stoi w miejscu niezaleznie jak mocno wcisniesz gaz :norty: przy szperze (o okreslonej w procentach wartosci) masz czesc mocy przekazywana na to drugie kolo.
  4. I dlatego uważam że szpera powinna być, podobnie jak xdrive , jako wyposażenie dodatkowe w ofercie bmw.
  5. Zapoznaj się z regulaminem i uzupełnił temat o niezbędne informacje :nienie:
  6. Nurek odpowiedział(a) na maja22 temat w X3 (F25)
    Chyba się nie zrozumieliśmy- odnoszę się do sytuacji kiedy musisz wpiąć 3 foteliki na tylną kanapę. Niezależnie od wieku dziecka jest moment kiedy musisz wcisnąć rękę między foteliki żeby je przypiąć do zapięcia w kanapie. I rozumiem że ten moment jest najtrudniejszy :mrgreen: I chyba przez to lepiej jest przypiąć fotelik do auta, a potem dziecko posadzić i zapiąć pasami 5-punktowymi. Ze starszymi dziećmi każda jazda będzie się wiązać z utrudnionym dostępem do zapięć samochodowych. Mylę się?
  7. Nurek odpowiedział(a) na maja22 temat w X3 (F25)
    Ale chciałem powiedzieć między wierszami że montaż fotelika nie różni się w zasadzie czy dziecko przypinasz pasami auta czy fotelikowymi, z tą małą różnicą że na foteliku już siedzi dziecko :wink:
  8. Nurek odpowiedział(a) na maja22 temat w X3 (F25)
    Ale finalnie musisz wpiąć pas samochodu w klamrę, a na fotce to nie widzę za bardzo miejsca na wsadzenie ręki między foteliki. Muszę zmierzyć szerokość Recaro YS w najszerszym miejscu.
  9. Nurek odpowiedział(a) na maja22 temat w X3 (F25)
    Wiadomo, w SUVach pojemność bierze się po części z wysokości przestrzeni ładunkowej, kiedy w kombiakach/sedanach przede wszystkim z powierzchni czyli głębokość x szerokość. Stąd 550l w X3 nie równa się z 550l w np. Mondeo Kombi;)
  10. Serdecznie prosze o zapoznanie sie z regulaminem forum i uzupelnienie tematu o VIN. w przeciwnym razie watek zostanie wkrotce zamkniety :twisted: :nienie:
  11. Sprzedaje swoja,ale to coupe i "troche" inny budzet :wink:
  12. Nurek odpowiedział(a) na maja22 temat w X3 (F25)
    Maja, patrzac sie na fotki habzimierza jestem ciekawski jak wlozyles do x1 az trzy foteliki, w tym gondole dla niemowlaka :cool2: mozliwe ze wszystko zalezy od tego jak szerokie sa boczki kanapy. Chyba czeka Cie wyprawa do dealera z 3ma fotelikami i przymierzanie na zywo :mrgreen:
  13. Nurek odpowiedział(a) na dan10 temat w E60, E61
    Pomijam fakt ze niezly trup z szafy zostal wyciagniety. Zabraklo chyba 10 dni i bylaby rowna 2-letnia rocznica od ostatniego wpisu :duh:
  14. Leasingobiorca moze umowic sie z leasingodawca ze ten ostatni wystawi fakture wykupu na osobe trzecia. Tyle ze leasingodawca moze nie byc sklonny do wystawienia jej w wartosci 1 proc. tylko gdzie blizej wartosci rynkowej. A czy leasingobiorca nie mowil czegos o odstepnym?
  15. Nurek odpowiedział(a) na Nurek temat w E46
    W nadkolach na 99proc. nie ma zadnych srub, tylko naroznik plastiku jest zapiety do blotnika na "pętelke". W takim razie jak sie wykuruje to podejde do tematu. Dzieki chlopaki za pomoc. Postaram sie zrobic tez sesje dla potomnych.
  16. Nurek odpowiedział(a) na Nurek temat w E46
    Dzieki za podpowiedzi. Ziomekthx- cos link nie dziala u mnie. Bax- zderzak plastikowy u mnie jest na takich dwoch slizgach wiec zeby go odsunac do tylu wystarczy ze odkrece dwie sruby torx od spodu? (czy chodzi Ci o te do ktorych jest dostep przez otwor w zderzaku plastikowym). Zeby byla jasnosc- chce zdjac tylko plastik, a nie zderzak wlasciwy.
  17. Nurek opublikował(a) temat w E46
    Jak w temacie- musze zrobic to w coupecie. Wiem ze zderzak jest na prowadnicach, namierzylem od dolu 4 plastikowe bolce spinajace zderzak plastikowy z wlasciwym metalowym i widzialem podobne bolce wchodzace od gory ale nie za bardzo wiem jak sie do nich dostac. No i czy sa jeszcze jakies sruby do odkrecenia? Na realoem jakos te rysunki sa malo wyrazne :mrgreen:
  18. Arnold, cos czuje ze jak kupisz to auto to po pol roku bedziesz chcial sprzedac, powtorzy sie historia z 7er :mrgreen: byle bys tylko sprzedal z zyskiem to :cool2: A tam jest jeszcze haldex czy juz torsen?
  19. Na forum BMW pytasz się co sądzimy o Audi, i jeszcze nienawidzisz tej marki????? :mrgreen: Naprawdę widzę że CCC :norty:
  20. Chyba sa, napisz do mattissa.
  21. Nurek odpowiedział(a) na przemekk23 temat w F10, F11
    Cena 5GT zaczyna sie od 214k za 2.0d, o ktorym mozna raczej powiedziec ze jest gołe :wink: i 4osobowe (za wersje 5-miejscowa trzeba doplacic). najdrozszy smax to 2.2D ze skrzynia typu dsg za 155k, nie wiem tylko ile doplaca sie za wersje 7-osobowa. Czy wciaz uwazasz ze kosztuje tyle co bmw :duh: :duh: :duh: I nie uwierze ze przez 5 lat uzytkowania zaplacisz za przeglady powyzsza roznice.
  22. Nurek odpowiedział(a) na przemekk23 temat w F10, F11
    Twoja filozofia+Twoje pieniadze = Twoj wybor, nie bede Cie do niczego przekonywac :wink: zaczales kwestie od wygodnego przewiezienia 5 osob, a konczysz na szukaniu auta (nie dla siebie :mrgreen: ) o ponadprzecietnych wlasciwosciach jezdnych, ktore "wyciagnie" jakiegos kierowce z opresji. Albo rybka albo akwarium :D zadne auto o klasycznej budowie tylnej kanapy nie zapewnia komfortu podrozowania 3em osobom. A tylnonapedowe tym bardziej bo wal trzeba gdzies umiescic, wiec bedzie sie pałętał pod nogami.
  23. Nurek odpowiedział(a) na przemekk23 temat w F10, F11
    Pogadaj z miatamad'em- w rodzinie ma smaxa, mial tez X5, E60, F10. Do przewozu calej rodziny wezmie tylko smaxa. Zadna tylna kanapa nie zapewni takiej wygody podrozowania co 3 niezalezne fotele, fizycznie awykonalne. I o jakim bezpieczenstwie mowisz? Z 4ka pasazerow na pokladzie nie bedziesz zaiwanial po drodze w takim tempie zeby byla Ci potrzebna precyzja prowadzenia rodem z bmw :norty: badz co badz bedziesz wiozl ludzi a nie 4 worki ziemniakow co moga sie poprzewalac z boku na bok po zakretach :mrgreen: A Ford ma opinie calkiem dobrze prowadzacych sie FWD.
  24. Nurek odpowiedział(a) na swde temat w F30, F31, F34, F80
    Ja 330cd kupowalem okolo roku czasu, moja (obecnie) zona miala niemaly ubaw. Wiec jeszcze Ci troszke czasu zostalo :mrgreen:
  25. Rufio, już E46 coupe miało za duże lusterka, słoniowe uszy ;) Ta F22 z renderingu też małymi się nie może pochwalić :mrgreen: :duh: Raz już powiedziałem- zaczekajmy na ostateczne oficjalne fotki bez kamuflażu.... Jak F32/82 nie zachwyci, zawsze zostanie opcja C-klasy coupe :twisted:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.