Treść opublikowana przez grabolll
-
upgrade lamp przednich X5 E53 przedlift
http://s24.postimg.org/x1jot71kl/image.jpg http://s24.postimg.org/b13cckiwl/image.jpg http://s24.postimg.org/v4idavlit/image.jpg http://s24.postimg.org/j1d1nbagl/image.jpg http://s24.postimg.org/iakbhj839/image.jpg picture upload http://s27.postimg.org/inmz0oydv/image.jpg http://s27.postimg.org/xv2yl1q8j/image.jpg http://s27.postimg.org/6vz3pw3rn/image.jpg http://s27.postimg.org/d8e8zq6tv/image.jpg http://s27.postimg.org/4ouv1yyhf/image.jpg image uploading http://s23.postimg.org/xlump2ea3/image.jpg http://s23.postimg.org/efhflvxsb/image.jpg http://s23.postimg.org/qsu9ssngr/image.jpg photo uploading
-
upgrade lamp przednich X5 E53 przedlift
Niestety ale reflektorów po '01r nie mozna tak łatwo rozkleić (podobnie jak z e39 po '01r). Ja zdobyłem reflektory z '01r i przy delikatnym rozgrzaniu opalarką miejsca ich klejenia udało sie idealnie je rozkleić. Poza idealnym wyczyszczeniem lamp, zastosowałem soczewkę BiXenon z e60 (pasuje p&p) z nowo napylonych odblaskiem, a całość zrobiłem na "Black-Hella" z krzyżami w długich (podobnie jak ori BH w e30). Wisienką na torcie było zdjęcie starego, spiaskowanego klaru z kloszy i wypolerowanie ich tak by wyglądały jak nowe :D
-
e53 roleta bagażnika przedlift vs polift
W/g mnie zwijana jest o wiele praktyczniejsza i wygodniejsza niż te rolki z powleczone ceratą z którymi trzeba sie ciagle szarpać... Rolety zwijaniem nie wystarczy wsadzić w miejsce starej bo inne są mocowania a dokładniej całe boczne parapety podszybia. Sęk w tym, ze zastanawiam sie czy poliftowe (od zwijanej) pasują do przedlifta :?:
-
e53 roleta bagażnika przedlift vs polift
Witam Czy ktoś z Was przerabiał temat zmiany przedliftowej rolety bagażnika na poliftową?
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Znajomy ma bardzo ładnego poliftowego ISa za niewiele ponad 50k jezeli byś chciał ;)
-
Kierownica e53 a e83 różnice i średnice
Kupiłem z e46 M3 kierownice SMG, podłączyłem łopatki i to chyba był najlepszy wybór :wink:
-
Automatyczne otwieranie klapy.
Ja tez :cool2:
-
Automatyczne otwieranie klapy.
Sprężynki sa dość tanio, takze jezeli ktoś sie decyduje to proponuje kupić pare rodzaji i jak wyjdzie mod, to jestem następny :norty:
-
Automatyczne otwieranie klapy.
Tutaj raczej będzie kiepskoby znaleźć kogoś kto ruszył temat w e53 :/ Zauważyłem, ze w Polsce te auta służą głownie do wożenia dzieci lub ziemniaków :lol: i nikt przy nich nie modzi. Temat spręzynek był poruszany na rożnych forach, m.in. tu: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=25&t=138514&start=100
-
x seria / dobór opon letnich na felgi 9 i 10 cali
Patrząc na kalkulatorze spasowania opon to 315 w/g 275 jest o wiele szerszy, takze wizualnie zamiana ich na 305 nie wiele zmienia. Naciąg? -naciąg to ja mam w e38 gdzie na tylnych felgach 19" 12,25j mam opony 265/35 :twisted:
-
x seria / dobór opon letnich na felgi 9 i 10 cali
jak założę węższe opony? :cool2:
-
x seria / dobór opon letnich na felgi 9 i 10 cali
Zdaje sobie sprawę, ze jest to wszystko wyjątkowo obciążone, ale jak jest z napędami przy delikatnym odchyle od ori ogumienia?
-
x seria / dobór opon letnich na felgi 9 i 10 cali
Nie mam dużego doświadczenia z x5, a przede wszystkim z napędami, takze moze podpowie mi ktoś bardziej doświadczony. Posiadam e53 4.6. Nosze sie z zamiarem kupna st87 20" 9,5j i 10,5j. Opony powinny do tego przewidziane to 275/40, 315/35. Felgi chce kopnąć dystansem 2-3cm i myślałem o oponach 275/305 bądź 265/305. Czy napędy nie bedą dostawać po dupppie przy tak małych różnicach od zaleceń producenta :?:
-
Jak rozpoznać zawieszenie Sport Pakiet od zwykłego w x5 e53
Rowniez mnie to interesuje :)
-
Kierownica e53 a e83 różnice i średnice
To , ze do przedlifta pasuje poliftowa kiera juz wiem, jak i rowniez z e83 ;) Zastanawiam się nad wsadzeniem kierownicy z e46 M3 z łopatkami, ponieważ będzie ona i tak tańsza od tej M pakietowej z e83.
-
Silnik m62 4.4 b jakie świece jaki olej do silnika
Świece tylko BKR6EQUP Olej nallepiej Millers 10w60 CSF NT. Silnik pracuje dużo ciszej (vanosy) :wink:
-
Kierownica e53 a e83 różnice i średnice
Witam Ktokolwiek orientuje się (dot trzyramiennej kierownicy) czy do przedliftowej e53 pasuje kierownica z poliftowej? czy z e83 wizualnie taka sama kierownica pasuje do e53? czy ta sama kierownica trzyramienna ma tą samą średnice?
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Daj sobie spokój z tym autem. Dość długi juz sie sprzedaje, a kolejne co to zerknij na pare zdjeć rantów drzwi które lecą przeokrutnie :shock: Ostatnio jak widziałem to ogłoszenie to było wiele wiecej zdjeć gdzie było widoczne ze całe ranty rdzewieją, lecz chandlarz chyba zobaczył co za głupotę pokazał i wiele z nich wykasował.
-
BMW X5 e53 Białystok vin: LN73438
grabolll opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam Czy ktoś oglądał bądź zna to auto :?: http://otomoto.pl/bmw-x5-bmw-x5-4-6-is-C36356954.html
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Rozmowa dot m54b30.
-
BMW e53 3.0d FL
Bardzo ładna konfiguracja kolorystyczna :!: Jakies plany na mody?
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
M54 chodzi w temp ~95 - 105 stopni, także Xw40 będzie wiele lepszy niż Xw30 przygotowany do temp o niższej pracy silnika. Dla przykładu: znajomy posiada e30 z silnikiem m54b30 do zabawy na torze. Po dobrej "zabawie", na postoju silnik klepał na klawiaturze przez ok 2min chodząc na Millers'ie zalecanym 5w30. Na dzien dzisiejszy silnik dostał dbr płukankę oraz olej Millers CWS 10w60 NT dzięki czemu zmniejszyła się praca silnika (na teście ok -5 stopni) a kultura pracy została poprawiona i silnik jest cichy :wink:
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Sorry za OT 5w40 zachowuje sie lepiej przy wyższych temperaturach. Nie rozrzedza się tak jak 5w30 dzięki czemu zachowane jest lepsze smarowanie. Polecam jeden z najlepszych, tj Millers.