Treść opublikowana przez smialyyy
-
BMW e46 Problem z Obcieraniem
Ja jezdzilem z 255 i nic nie obciera i felga chowa się w błotnik(8.5J). Jakie masz ET felgi? Może masz dystanse?
-
e46 316i FL => SWAP m54
Kolor ładny, mam taki sam :norty: Pomyśl o dołożeniu sportsitzów także...
-
Pytanie dotyczące dojazdówki
Ja mam 18tki mpakietowe i założyłem 15tkę koło dojazdowe, przejechałem kilka kilometrów na próbę, zero problemów. samochod: 323ci coupe
- połoś e46
-
połoś e46
Musze kupić półoś do e46 323Ci. Według realoem pasuje od wielu innych modeli, niestety to nie do konca prawda, bo szukam i nie mogę znaleźć takiej samej. Albo różnią się grubością wałka, albo szerokością flanszy. Po numerze z półosi 1 229 592 żadnej takiej na allegro nie spotkałem. Czy pasują o takich samych wymiarach i innym numerze?
-
E46 kupno jeża.
Ja kupilem zamiennik za 84zl z allegro(proparts czy cos takiego). Potrzebowalem po szybkosci w tym samym dniu, a tylko taki byl w bielsku więc kupilem. Niby nie polecają zamienników ale ten spisuje się jak na razie ok :)
-
[COUPE] Pomoc z reflektorami.
Ee poinny pasowac, ale za taka kase wolalbym ori xenony albo przerobic zwykle na soczewki.
-
E46 coupe 323i 00" Stahlgrau Metallic 2k16 BBS x EIBACH
Tak ale tego nie licze jako tako do naprawy , planuje wrzucić mpakiet (zderzaki, progi zostawie na później bo są nie tknięte a i tak się wyzeruje z pieniążków), ledy na tył, a klape z spoilerem mpakietowym lub cała CSL. Bez sensu malować czy klepać to jak i tak była w planach wymiana... A jeśli będę zmuszony zmienić felgi, to na pewno wpadną 19".
-
E46 coupe 323i 00" Stahlgrau Metallic 2k16 BBS x EIBACH
Też tak mi się wydaje, tylko kupno nowych felg to koszt około 5k za dobre jakościowo, a używki mogą być po takich samych przejściach. Zobaczymy, wszystko wyjdzie w praniu.
-
E46 coupe 323i 00" Stahlgrau Metallic 2k16 BBS x EIBACH
Działa? Orientowałem się co z tą rozwaloną felgą(ze zdjęcia). Koszt zaspawania tego w dobrym warsztacie ok 150zł+ malowanie. Jak myślicie, takie spawanie felgi bardzo obniża jej wytrzymałość? Szczerze mówiąc, bmw jest na prawde wytrzymałe, myślę że takie strzały w innym samochodzie pokroju punto, almera, civic by skończyły się szpitalem lub czymś gorszym dla podróżujących. Ze zdjęć sami widzicie, nie wygląda to AŻ tak źle, ale przed oczami już miałem całe życie :? Ciekawy jestem za ile takie szkody by wyklepał miro handlarz, jak to to żaden gruz(a ja się tak nim przejmuje), a handlarzyki sprowadzają z niemiec sztuki wyglądające jakby walec je przejechał i później sprzedją za 10-12k.... Osobiście tak na oko myślę że 7k powinno starczyć na naprawę...
-
E46 coupe 323i 00" Stahlgrau Metallic 2k16 BBS x EIBACH
Przyczyne obstawiam jakiś kamień na drodze, lub pęknięta opona. To były ułamki sekund, utrata przyczepności z tyłu i ratowanie by nie uderzyć w inne samochody. Grunt że wszyscy żyją. Z tego miejsca, chciałbym ostrzec przed assistance z PZU. Zasrańcy, jakieś 5h na roamingu oczekiwania na infolinii. Kłamstwo za kłamstwem. (laweta z chorwacji już jedzie, hotel załatwiony, laweta z polski już jedzie). Hotel oczywiście samemu musieliśmy załatwić( Pzu nie potrafilo). Powiedzieli że laweta z polski jest już w wiedniu, po czym okazało się że laweta wyruszyła z polski 12h później niż podobno była już w wiedniu. PZU na infolinii zaakceptowało nasz hotel(ok 170zł/osobe/za noc), i poinformowali że zwrócą pieniążki od razu po powrocie do PL. Dziś byłem w agencji, nikt się nie zajmuje assistance, trzeba wszystko załatwiać przez infolinie/maila oraz pani (bardzo niemiła) poinformowała że oni nic nie muszą zwracać, oni mogą to jedynie rozpatrzyć w ciągu 30dni. Dodam tylko że assistance było w wersji SUPER.
-
E46 coupe 323i 00" Stahlgrau Metallic 2k16 BBS x EIBACH
Niestety podczas drogi powrotnej z czarnogóry miałem dość konkretny wypadek na autostradzie(ok 50km od splitu). Nikomu nic się nie stało, ale samochód dość ucierpiał. Fotki dodam jak się ogarnę. Samochód będę chciał odratować. Ogólnie były 2 obroty o 360st, rozwalony prawy przód, prawy tył(maska, zderzaki,prawy błotnik, prawa ćwiatka tył, lampa prawa przód, obie tylnie + rozwalone felgi+ pozytyw na tylnych kołach dość ostry. Samochód godzine temu przyjechał z splitu do mechanika w PL, jutro jade do niego i ustalamy plan naprawy. Jakby ktoś miał jakieś graty na sprzedaż z wyżej wymienionych(pewnie nie koniec...) to proszę o informacje.
-
E46 coupe 323i 00" Stahlgrau Metallic 2k16 BBS x EIBACH
Powiem Ci że dziś podłączyłem nowy wzmak, prawdziwy amerykański rockford z wysokiej serii power 551S. Ale czegoś mi brakuje, to nie to co oczekiwałem... Po powrocie z wakacji(w sobote jadę do czarnogóry, mam nadzieje że samochód mnie nie zawiedzie) będę dłubał dalej i pewnie wymieniał elementy związane z niskimi tonami :evil: PS. Z kolejnej rzeczy zrobionej przy samochodzie, to uszczelnienie obiegu wody- na jednym krućcu ciekło,bardzo mało bo około50ml na 1000km ale ten samochód w moich rękach będzie dążył do ideału, więc trzeba robić.
-
e46 Stahlblau
Zerwij te naklejki z nerki...
-
Zapach wnętrza.
sądze że ze starości
-
e46 325ti Compact 2002r Rozpoznanie części
silentblock/silentblok to się nazywa, wymieniałem ostatnio.
-
Zapach wnętrza.
To wygluszenie w sumie malo daje, lepiej kupic kilka mat i wykleic na nowo... Koszt jednej maty 50x70 to 30-35zl a efekt duzo lepszy
-
E46 coupe 323i 00" Stahlgrau Metallic 2k16 BBS x EIBACH
W ostatnim czasię troszke pogrzebałem: 1)naprawa jeża, według poradnika z forum- już nie faluje nawiew i tryb auto działa idealnie! 2)wymiana tylnych opon na ciut węższe 225/40/18. Całkiem dobrze się jeździ, w zakrętach daje więcej przyjemnosci (if you know what i mean :mrgreen: ) 3)położenie nowych kabli do wzmacniaczy -phonocar potrójny ekran 4x rca 4)montaż subwoofera, obszerna relacja będzie później , jak dojdzie wzmak(jeden już kupiłem, ale okazał się uszkodzony i nie grał tak jak wymagałem :) ) A tak to mniej wiecej wygląda: https://www.youtube.com/watch?v=ijPTUHgknLU
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
Ja słyszałem że warto zainwestować w gwint ISC, czasami pojawiają się grupowe zamówiania, wychodzi koło 2500zł, a z tego co mówią znajomi to warto.
-
BMW e46330ic co sądzicie o tym aucie ? Szukam pomocy !
Brałbym! Handlarz jest tak uczciwy, że nawet olej na najlepszy wymienił tuż przed sprzedażą. Taka okacja może się już nie powtórzyć, ba!- na pewno się nie powtórzy! FULL wyposażenie, nawet ma: -centralny zamek z funkcja otwierania bagażnika i domykania szyb z kluczyka Shit, sam bym jechał kupić jakbym miał bliżej!
-
E46 Coupe by piekar
Gdyby nie ten kolor... Nie wiem dlaczego, ale srebrny tak szpeci ten samochód, że nie mogę na to patrzeć nawet na ulicy :| Tak to bardzo ładna coupe, bezawaryjnej jazdy życzę!
-
E46 323 gaz
Aa, no to mi wchodzi 47l gazu, też równo z podłogą, nic nie odstaje
-
E46 323 gaz
55L gazu Ci wchodzi? Równo z podłogą masz? :o
-
E46 323 gaz
Ja założyłem instalacje na zenicie pro, kme silver, wtryskach hana czerwone, miedz faro, butla w kole(47L wchodzi), wlew pod klapką. Przejechanne prawie 7tyś, bez zarzutu. Obawiałem się że reduktor za słaby, ale bardzo dobrze chodzi. Cena 3250, gaz bardzo ładnie założony.
-
Pierwsze auto
Za coupe w fajnym stanie musisz wydać minimum 20klocków, przy niższej cenie jest bardzo duże ryzyko kupna trupa.