Treść opublikowana przez kicaj
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Jeszcze do tego były gdzie... Sent with handy.
-
Akcyza F10 rok 2017
Nie wiem czy zauważyliście, ale sposób naliczania akcyzy zmienił się ostatnimi dniami po cichu... W stosunku do wcześniejszych wyliczeń wartość akcyzy może wzrosnąć o kolejny 1000pln... "Dobra zmiana"... Sent with handy.
-
Nowa seria 5 G30
Szacun, czego to ludzie nie wymysla... Rozumiem 1000km w 6,5h? Rewelacja. :roll: Przestań, odcinków, o ile nie jedziesz w nocy gdzie można więcej jak 140 ciągle jechać w de jak na lekarstwo... można od czasu do czasu pociągnąć ale zaraz hamowanie... Sent with handy.
-
F30 vs ..... GOLF
W tych nowych wciąż jakieś problemy wychodzą... Jeśli tak zależy ci na miejscu z tylu to f34... Sent with handy.
-
F30 vs ..... GOLF
z obydwu żadnego bym nie wybrał... weź w tej cenie albo porządnie wyposażoną astrę albo dość dobrze wyposażoną insignię, oba nowe z nowymi silnikami i automatami... lepsza jakość, więcej miejsca i lepsze wyposażenie... no chyba że to musi być znaczek VW albo BMW...
-
F30/31 najładniejszy kolor lakieru?
A ten http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=26764&page=2 ? Sent with handy.
-
Problem ze wspomaganiem/układem kierowniczym BMW F31 2017
Jakby układ hamulcowy był nieszczelny to by nie hamował. Klocki jeśli nie są zużyte to ich grubość nie ma wpływu na hamowanie, na pewno nie mają wpływu na sterowanie autem poza przypadkiem gdy się zakleszczy itp i cały czas hamuje. Podejrzewam że może gdzieś zbyt mocno dałeś po hamulcach, płyn się zagotował (co zresztą mało prawdopodobne) i teraz trzeba je odpowietrzyć. Ale to nie dość że bardzo naciągane to w dodatku tłumaczy tylko słabsze hamowanie. Wspomaganie kierownicy jest hydro czy elektro? Sent with handy.
-
opony wielosezonowe
Żeby nie zmieniać... Jeździłem takimi w Isi, bo z takimi kupiłem. Byłem i w długiej trasie i w górach zimą. Poza lodem dawały sobie radę, ale to nie było auto do ścigania się tylko do spokojnej, komfortowej jazdy. Teraz żona w swoim aucie też ma całoroczne. IMHO jeśli nie mieszkasz tam gdzie są góry bądź dużo śniegu, jeśli nie jeździsz non stop w góry na narty, itp, jeśli mieszkasz w mieście i tam głównie jeździsz to warto. Omija cię cały cyrk z sezonową wymianą kół :) Sent with handy.
-
F31 B47 2.0 diesel 190KM chiptuining
Czuć te 70Nm więcej? Jak z limitem skrzyni? Sent with handy.
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
To może też wszystkie lusterka bez ściemniania bo jakiś idiota zapomni włączyć świateł w aucie? A poważnie - nas śmieszą oszczedności kilku złotych na elemencie, a tych elementów jest kilka- kilkanaście a aut kilkaset tysięcy = miliony... Sent with handy.
-
Problem ze wspomaganiem/układem kierowniczym BMW F31 2017
Masz 3 tryby jazdy : sport, komfort i eco-pro. Możesz sobie ustawić poszczególne opcje dla sport i eco-pro Sent with handy.
-
F31 B47 2.0 diesel 190KM chiptuining
Koszt? I gdzie? Sent with handy.
-
Problem ze wspomaganiem/układem kierowniczym BMW F31 2017
Jeździsz na jakim profilu? Jak masz go ustawiony? Jakby to miało coś wspólnego z zapiaszczeniem układów to by się tylko pogarszało... Sent with handy.
-
Nowe opony
u mnie stoi że V-ka musi być... tyle że wszystkie głośne... 72dB poza paroma wyjątkami: - KLEBER 225/55 R17 101V Krisalp HP3 EL C/B/69 - Vredestein 225/55 R17 101V Wintrac Xtreme S XL FSL C/C/70 - Dunlop 225/55 R17 101V Winter Sport 5 XL C/B/69 oraz - Goodyear 225/55 R17 101V UltraGrip Performance G1 ROF XL FP E/B/69 co o nich powiecie?
-
Problem z klimatyzacja / ogrzewaniem w F30
wystarczy by linki znikły... a co klimy - ja jeżdżę zawsze z klimą, bo jest to bezpieczniejsze...
-
Problem z klimatyzacja / ogrzewaniem w F30
Dziękuję za opinie "ekspertów" z Onetu. Dodam że często te opinie w gazetach motoryzacyjnych są na podstawie lektury forum :) Sent with handy.
-
F10 Wyświetlanie avataru dzwoniącego
hmm, nie widziałem u mnie opcji importu zdjęć... ale ja mam business...
-
Obrączka wpadła do nawiewu szyby
Można spróbować z elastycznym wąskim profilem prostokątnym dołożonym do rury odkurzacza. To powinno wyciągnąć, tylko nie zapomnij założyć nowego filtra albo czegoś przed żeby potem nie babrać w pełnym worku... Sent with handy.
-
F10 Wyświetlanie avataru dzwoniącego
A da się tak z Samsungiem? Sent with handy.
-
Nie działa wybieranie głosowe BMW F31
To mi nie przeszkadza. Spróbuję raz jeszcze i dam znać. Sent with handy.
-
Problem z klimatyzacja / ogrzewaniem w F30
Każda klimatyzacja jak każdy odbiornik obciąża silnik, tylko czy te parę koni mniej przy silniku który nie wykorzystuje pełnej mocy odgrywa jakąś rolę? W 1.4 benzyna 60KM to było czuć... Sent with handy.
-
Nie działa wybieranie głosowe BMW F31
próbowałem zmienić ale nie działa... to albo ja coś źle robię albo mówimy o różnych rzeczach... wybieranie głosowe aktywowane słuchawką telefonu na kierownicy?
-
Nie działa wybieranie głosowe BMW F31
A opcja obsługi głosowej jest? U mnie np. nie ma... Sent with handy.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Mam czujniki ale nie mam innych bajerów. Czujniki włączają się automatycznie na wstecznym i po krótkim czasie jazdy do przodu bądź po przekroczeniu prędkości się wyłączają. Niestety nie ma, a szkoda, że się same włączają gdy prędkość się zmniejszy. Sent with handy.
-
F31 2014 r. Navi Professional a Business
Istnieje też możliwość że była kradzież i zamontowano już po liftcie. Spotkałem się z takim przypadkiem w 3jce... Sent with handy.