Treść opublikowana przez kicaj
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Z tego co czytałem, to w BMW trochę lepiej jest, ale w pugu THP to rozrząd potrafili kilka razy na gwarancji wymieniać... Nie chcę twierdzić że problem jest taki sam bo nie znam listu wspólnych elementów i nie wiem jak bardzo blisko była współpraca pomiędzy firmami, ale warto chyba coś więcej sprawdzić. Z czasem było lepiej, więc silnik z końca produkcji może być ok, z drugiej strony czemu tak szybko przestali go produkować? Sent with handy.
-
F31:320d 10.25" Android navi
Internet po czym? Sent with handy.
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
A to nie ten silnik od puga, któremu pada rozrząd? Sent with handy.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
A coś cię tam trzyma poza darmową kawą? Sent with handy.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
A musisz w aso? Sent with handy.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Inna ochrona klienta, zwłaszcza gdy firma nie rodzima... W USA prawo broni klientów, w chinach też, tylko w EU mają nas w d... VW nawet oficjalnie to powiedział... Sent with handy.
-
Obrączka wpadła do nawiewu szyby
Obrączka z czego? Ze złota? Złoto jest diamagnetykiem. Sent with handy.
-
F30 funkcja AUTO klimatyzacji
Po raz kolejny tańszy opel przebija bmw... Co się porobiło... Sent with handy.
-
CarPlay w BMW
Ceny paliw to wiem jak, ale jak słuchać muzykę? Wiadomości mogę sobie poczytać, ale własnych rs-ów czy konta nie mogę dołożyć. Sent with handy.
-
F30 320d 2013 WBA3E11000F112911 Deutschland
kicaj odpowiedział(a) na rallyfun temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOpinie komis ma ok, choć liczy się sprzedaż a nie klient. Spytaj się czy było coś lakierowane oraz o skany TüV (najlepiej parę ostatnich). Sent with handy.
-
F30 funkcja AUTO klimatyzacji
Temat już wałkowany wielokrotnie. Mój lokalny serwis odpowiedział że tak ma być, bo to tylko trójka... Sent with handy.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Co innego platforma na rynek chiński a co innego produkt chiński... Sent with handy.
-
320i - powaliłem magistrale CAN
A gdzie zrobiłeś zwarcie? Sent with handy.
-
320i - powaliłem magistrale CAN
Miernik masz? Na rozłączonym akku zmierz rezystancję pomiędzy canH i canL. Sent with handy.
-
320i - powaliłem magistrale CAN
Co już zrobiłeś, co sprawdziłeś? Sent with handy.
-
f30 320i głośny dźwięk silnika podczas rozruchu
Jaki rocznik, jaki przebieg? Sent with handy.
-
Dolewanie oleju 2T do diesla
Dodawanie 2T poprawia smarność paliwa, ma to na celu ochronę pompy. Może też czasem wtryski "polepszyć. Ale wszystko bez dpfu Sent with handy.
-
Dolewanie oleju 2T do diesla
DPF nic nie powie bo go zatka... :) Sent with handy.
-
Ostrzeżenie przed kolizją
Kamera wykrywa obiekty - jest fajny film w necie jak Tesla wykorzystuje kamerę do rozpoznawania obiektów podczas jazdy. Radar taki jak policyjny reaguje na metalowe powierzchnie- odbicie fali. Sent with handy.
-
Nowe opony
Odnośnie azotu w oponach - ile azotu i wody jest w powietrzu oraz w butli z azotem technicznym? IMHO nie daje to żadnej różnicy dla kół. A jak z oponami zimowymi? Które polecacie? Sent with handy.
-
Ostrzeżenie przed kolizją
Czyli człowieka już nie wykryje? Wszystko zależy od rodzaju radaru/ czujnika. Zawsze można obkleić kartony folią aluminiową kuchenną albo z apteczki... Sent with handy.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Bo na rozszerzonej, chińskiej platformie - a nie zwykłej trójki. Podobnie jak 5gt na platformie 7... Sent with handy.
-
Ostrzeżenie przed kolizją
A ja bym sprawdził- aby zapoznać się z tym systemem. Jednak komuś ten system uratował d..ko w korku, czyli musi też reagować na stojące przeszkody. Sent with handy.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Patrząc na miejsce w środku to f34 bardziej mi pasuje, do tego liftback... Sent with handy.
-
Ostrzeżenie przed kolizją
A komu szkodzi wziąć puste kartony, postawić na pustej, prostej drodze (ważne by nikt za nim nie jechał) i spróbować? Sent with handy.