Treść opublikowana przez kicaj
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Weź f34... I wilk syty i owca cała... Sent with handy.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
kicaj odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI ta kartka INOP to chyba znaczy żeby nie zapalać silnika... A nie od inoperative... Sent with handy.
-
F30 320d WBA3D31060J308170 Borek Wielkopolski
kicaj odpowiedział(a) na rallyfun temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDodam że w Hiszpanii jeśli to były drobne szkody "a'la parkingowe", czyli takie że można dalej jeździć to się jeździ... nikt w ich klimacie tego nie naprawia... Sent with handy.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
kicaj odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli auto po naprawie... Sent with handy.
-
WBA3D31060F303098 F30 320D Dresden
kicaj odpowiedział(a) na rallyfun temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ma info że bezwypadkowy, zatem coś było... pytaj się o rachunki za naprawę... Sent with handy.
-
X5 f15 vs 5 GT lift
5GT jest na platformie 7mki, a 3 GT na chińskiej przedłużonej wersji 3jki, stąd więcej miejsca. Czy nowe 4GT i 6GT też będą na przedłużonych platformach?
-
Zlot KRAKOW
Czy jakiś zlot po 18.08 i przed 26.08 ktoś planuje? Sent with handy.
-
CCC (Professional) - wyświetlanie punktów POI
Z tego co pamiętam to w opcjach wyświetlania jest wybór co wyświetla. Poszukaj... Sent with handy.
-
CCC (Professional) - wyświetlanie punktów POI
Podłączę się pod pytanie - czy można dodać własne POI i w jakim formacie. Mam navi business... Sent with handy.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
kicaj odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSiedzenia z elektryczną regulacją i pamięcią ustawień. Regulacja części lędzwiowej kierowcy i pasażera. Sent with handy.
-
330e wrażenia po 2000km
Obawiam się że przy 200 to zabraknie tych 11l/100km na samą jazdę :) Ile spala 330i przy 90km/h? 7 litrów? Sent with handy.
-
[E92 - 335i]INPA - Restweg aus Kraftstoffverbrauch
Niestety jakość zdjęcia na tyle zła że nie jestem w stanie odczytać co tam napisano. Sent with handy.
-
330e wrażenia po 2000km
11l/100km przy 90km/h? Sent with handy.
-
Prośba o pomoc, duplikat tabliczki znamionowej
Sorry, ale po co ASO zdjęcie podobnej? Albo info o kasach? Przecież wszystkie dane ma w komputerze. Po VIN powinni zrobić bez problemu. P.s. Ale to już było wałkowane... Sent with handy.
-
G30 - lista opcji i kolory
Prawda jest taka że reflektory LED nie są jeszcze przetestowane na szerszą skalę, więc ciężko powiedzieć o ich awaryjności. Teoretycznie Ledy powinny starczyć na całe życie auta, ale jeśli to tak jak ze żarówkami energooszczędnymi czy ledami w innych produktach to śmiem twierdzić że to bajki. Może koszt żarówki nie jest już tak atrakcyjny, ale zapewne mają zapas w magazynach oraz wymiana wymaga sporo pracy ASO (za którą zapłaci użytkownik) a led już nie... Sent with handy.
-
Nowa 6er GT
serio 630i jest na silniku 2.0, ehh... szkoda gadać...
-
Nowa 6er GT
Czemu 630d taki drogi w porównaniu z 630i? Sent with handy.
-
BMW ROAD MAP EUROPE NEXT 2017-2
U mnie jest 17 GB... wczoraj instalowałem. Tylko nie wiem którą navi mam :) Road Map Europe.. . Sent with handy.
-
F30 316d podniesienie mocy
Ja mam, bo się żonie podoba :) Sent with handy.
-
G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
Ale to było rok temu. Ja rok temu jak kupowałem to ~18% było na dzień dobry na f34. Sent with handy.
-
Śląskie
A gdzie dokładnie? Sent with handy.
-
[e60 530d] DPF wycinać?
Cały w tym ambaras że nie on a osoby za nim jadące albo idące chodnikiem. Zacznij od wyczyszczenia kanałów i EGR. to możesz sam zrobić Sent with handy.
-
[e60 530d] DPF wycinać?
Może jeszcze przepływka szwankować, EGR być zalepiony, kanały przytkane, czujniki brudne, lewe powietrze... Sent with handy.
-
[e60 530d] DPF wycinać?
Póki tylko nie przeszkadza to innym - idź na pumologię onkologiczną i powiedz tym ludziom że właśnie przez takie osoby co wycinają filtry oni nie przeżyją dłużej jak 2 lata... Sent with handy.
-
[e60 530d] DPF wycinać?
Gratuluję dobrego wyboru i dobrego samopoczucia że się truje innych... Sent with handy.