Treść opublikowana przez TTom3k
-
[E91] odlaczenie reduktora
Jak odłączysz sama wtyczke to i tak bedzie ciągnąc przód
-
[E91] odlaczenie reduktora
Odpinasz bezpiecznik nr. 20 i rozłaczasz skrzynke pod autem, będa Ci chodzic same wycieraczki ale bedzie naped tylko na tył :)
-
Prośba o pomoc.. gdzie jest DPF
musisz mieć temp 88' i brak błędów świec żarowych i chyba min 10 litrów w zbiorniku, wtedy się wypala chociaż wydaje mi się że jeśli ktoś jeździ trasy to temp jest już tak wysoka że bez dodatkowego wypalania wszystko znika samo To mogloby wyjasniac moj problem z dpfem. Nie wyskakiwal mi zaden blad o zapchaniu tylko dopiero po podlaczeniu komputera bylo go widac. Mialem uwalony modul swiec ktory niedawno naprawilem. Zaciekawiles mnie swoja wypowiedzia :cool2: Mnie tez zaciekawiło to że jak występują błedy swiec to DPF sie nie wypali ?? Ile w tym prawdy ? I czy macie jakis sprawdzony sposób żeby okreslic czy swiece czy modul walniety? Wyskakuja mi błedy 2 świec.
-
Płukanka
Czy taka plukanka jest wskazana ? Pomaga ?
-
E91 320d M-Pakiet '10 Performance
Czyzby jakis swap na m3 ? Jestem na tak :D W ostatecznosci 335i na 420 kucy też bedzie jechac :)
-
chip tuning - wykres
Wymarzona seria...pewnie przebieg 99tys km :)
-
E91 320d M-Pakiet '10 Performance
Hehe pewnie tak samo jak miec e91 zrobione na m3 z silnikiem 218 konnym :lol: Taki żarcik ;)
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Zdjęcia swietne ! Tylko teraz pytanie co jeszcze tam robia te blackliny ??? Ni z dupy ni z pietruchy nie pasuja :)
-
jak to jest z tym liftem?
No niezła metamorfoza, wczesniej było mega paskudnie ;d Z tyłu nie zmieniłes dokładki lci :)
-
jak to jest z tym liftem?
Jaja sobie robisz? Lampy przód 2500zł + maska + zderzak, ja osobiscie za sam tył zapłacilem z malowaniem i wydechem ok 2500zł
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Czyli j.w do tarcz zimmerman sport lepsza beda klocki premier od zimmernanow ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Czym sie różnia klocki ds od premier ?
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Dla mnie przy xD nie muszą być jakies mega wypasione mam nadzieje że napęd sobie poradzi :) Szkoda tylko tak jak piszesz że sa głośne, oby to przez dodatnie temp, pewnie są zbyt miekkie ?
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Może ktoś wypowiedzieć sie na temat opon NEXEN winguard sport ? Zastanawiam sie czy kupowac nowe Nexeny czy uzywki michelin alpin 4 z roku 2012 ..
-
WRACAMY DO BMW 335D STR 49
Jaka obecnie moca dysponuje auto ?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
To racja...kupuja nawet w ciemno takie auto dolozy 1 tys a sprzda 8 tys drozej
-
E91 325d Black Sapphire by DeVi str 3 detailing
http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-e91-325d-m-pakiet-lift-panorama-navi-cic-performance-doinwestowana-ID6ydBBx.html#70382b006a Juz sprzedajesz ???? ;/
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
O fak...chyba wezme 2x :D
-
E91 320d M-Pakiet '10 Performance
Ale sliczna e91 :shock:
-
jak to jest z tym liftem?
No racja, dlatego najlepiej miec udokumentowane takie zmiany np. zdjeciami :)
-
jak to jest z tym liftem?
Raczej niedokonczone zmiany, ja u siebie zaczołem od tylnych lamp ktore jak dla mnie w wersji preLCI sa po prostu okropne i zamiast wydawac 1400zł na blackline wolałem zmienic klape i lampy LCI :)
-
e90 oswietlanie drogi do domu Follow Me Home
Jest zatem opcja zrobienia tego w preLCI ??
-
e90 oswietlanie drogi do domu Follow Me Home
Próbował ktoś to zakodować zeby z pilota sie właczały ?
-
Czy ta turbina jest do naprawy ?
To chyba w Waarszawie...na południu ok 700-900zł regeneracja
-
e90 wrażenia bez filtra DPF
to chyba zaczne od tego egr, nieszczelnosc w dolocie jest, wtryski raczej ok bo auto jedzie b, dobrze - jak nie pomoze to podjade do Krakowa :)