Skocz do zawartości

Ceny F30 u brokerów


Rufio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

JUż są w ofercie:

328i wersja modern,automat, ksenon,pólskóra, jest za 168 tys złotych.

 

http://otomoto.pl/bmw-328-wersja-modern-ksenony-automat-C21253111.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Oferty brokerów na otomoto mogą mieć haczyk w postaci nierealnego kursu GBP. Ta za 168 tys jest pewnie przeliczana po 4,8. Tak myślę, ponieważ mój wspólnik gadał ostatnio z dwoma brokerami i ich ofert tak właśnie były skalkulowane. Na zasadzie: "Zanim auto będzie do odbioru funt na pewno spadnie..."

Pozdrawiam

Alek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gole ? To za 168 ma wszystko co potrzeba skora, ksenony, automat, pdc, czujniki deszczu i przede wszystkim 245 ps w silniku, ktory pewnie bedzie mozna calkowicie bezpiecznie wzmocnic do poziomu gdzies 270-280 ps.

 

Mi takie wyposazenie by wystarczylo.

 

 

Wujek a ile kosztuje podstawka 328i w PL ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na konf i zobacz ja nie pamiętam;p

wczoraj wieczorem sobie konfigurowałem i osiągnąłem cenę 250k

w tym np:

- wersja sport

- pakiet serwisowy ultimate 5lat/100 kkm

- navi pro

- polski pakiet

- skorka

- felgi 19''

- szyberdach

- harman cardon

- automat sport

- grzane fotele

- automatyczna klima

- dostęp komfortowy

- lusterka składana podgrzewana fotochromatyczne

- kamera sorrund

- szyby przyciemniane

- tempomat

- wiele innych...

 

a i tak nie ma jeszcze w konfiguratorze do wyboru MPakietu, z którym cena wynosiła by ze 260k pln, więc coupe w tej opcji jakieś 270-280...k dużo jak na 328i (nie xi...)

Za tyle mam roczne M3 z DKG, 911 997 4S, 535d F10, oraz całą masę innych wspaniałych "rocznych-dwuletnich aut" (no może porsche to 3-4 letnie;p).

Nie wiem gdzie tu sens gdzie logika ale producenci samochodów lekko przesadzają z tymi cenami "opcji"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest BMW... jako użytkownik powinieneś wiedzieć, że to jest taka marka której WSZYSTKO uchodzi na sucho... Kosmiczne ceny, często skandaliczny serwis itd... BMW wie, jak bardzo te auta są pożądane i wykorzystuje to na maksa.

Pozdrawiam

Alek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek Hmmm przesadzaja owszem, przede wszystkim z cenami nowych aut, ale tak to juz jest, ze placi sie słono za bycie "pierwszym"...Chociaz utrata wartosci jest duza. Obecnie Egzemplarze poliftowe E90 2008 w DE stoja okolo 40 % ceny nowego.

 

Ale jak mowiles tak jest :

 

http://otomoto.pl/porsche-911-4s-dealer-bmw-zdunek-C18804696.html

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=1961512077

 

http://otomoto.pl/porsche-911-carrera-4s-C15065215.html

 

http://otomoto.pl/porsche-911-turbo-polski-salon-C20812574.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest BMW... jako użytkownik powinieneś wiedzieć, że to jest taka marka której WSZYSTKO uchodzi na sucho... Kosmiczne ceny, często skandaliczny serwis itd... BMW wie, jak bardzo te auta są pożądane i wykorzystuje to na maksa.

 

Tak wiem, dlatego kupuje używane;p nowe są zwyczajnie za drogie;p Co prawda brak gwarancji jest denerwujący i chętnie bym z takiego luksusu skorzystał... moooże kiedyś:)

Marketing BMW działa bez błędnie, szkoda że nie idzie z tym w parze jakość serwisu (przynajmniej w Polsce...)

 

@vystelior

no i właśnie takie 997 turbo jest powodem wielu dylematów "Nowe 328i czy kolejna zabaweczka..."

Denerwuje mnie fakt że np: musisz płacić za coś takiego jak ksenony, czy automatyczna klima? to powinien byc standard! nawet w serii 3 samochodu klasy premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie albo sie zarabia krocie pod tytulem 100,000 zl miesiecznie na łape albo wiecej i wtedy bierze sie nowe samochody i nie interesujesz sie utrata wartosci przy odsprzedazy...albo sie szuka wsrod uzywek.

 

 

Jakie to w ogole porowanie nowe 328i vs 4 letnie 911 Turbo (ktory notabene wyglada chyba na dobry egzemplarz) albo to 911 4s, wlasciciela BMW Zdunek ?

 

Jakie to w ogole porowanie ?

 

I dlatego ja kupuje uzywane auta, bo dla wedlug mniewypasiona Trojka z 250 PS silnikiem nie powinna kosztowac wiecej jak 140-150 tys zl.

 

Doplacanie za ksenony, klimatronik, PDC to po prostu kpiny.

Edytowane przez vystelior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie porównywać fajne autka, to że jedno fajne autko jest z klasy średniej a drugie z premium (np: scirocco R, 1M) nie ma dla mnie żadnego znaczenia, dla mnie liczy się to aby autko wyglądało, jechało i dostarczało przyjemności z jazdy.

Jako że jestem fanem BMW i lubie serię 3 i podoba mi się coupe to porównuje takie realne w zakupie 328i z realnym w zakupie używanym 997 4S/Turbo.

 

a tak apropos tematów brokerów to tam tak faktycznie tak jest że cena zależy od kursu funta i obecnie obliczana jest po kursie znacznie niższym,

Ja tam nie sądze aby funt spadł... idzie olimpiada w UK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , ale z Ty tak lubisz połer, ze dla Ciebie odpowiedni woz to wlasnie 911 Turbo. 480 PS , 8,0 s do od 0 do 160. Wyobraz sobie tą roznice. Jak 335i ma 12,1 do 160 i tak mocno wciska w fotel.

 

To takie 911 Turbo musi po prostu wgniatać w fotel.

 

Pozostalby jeden problem, co musialbys kupić pozniej ?? Chyba Ferrari 599 albo 458 Italia lub Mclaren mp4-12c :P.

 

Zatem moze lepiej sobie dawkowac emocje.

 

M3 by Ci starczylo na jakis czas pewnie :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dziś dostałem ofertę specjalną od jednego z dealerów na kilkanaście modeli BMW do natychmiastowego odbioru, rabat na F30 w dieslu sięga 15% natomiast na x5 to nawet 19%. Wszystkie auta z 2012 roku. Nie chce mi się wklejać pdf-ów gdyby coś kogoś poważnie zainteresowało to piszcie pw z modelem i emailem a podeślę plik ze specyfikacją i namiarami do sprzedawcy. pozdr

 

 

 

BMW 320d 3.pdf

BMW 320d 4.pdf

BMW 320d 5.pdf

BMW 328i 1.pdf

BMW 328i 13.pdf

BMW 528 xdrive 10 .pdf

BMW 528i xdrive 12.pdf

BMW 528i xdrive 14.pdf

BMW 528i xdrive 16.pdf

BMW 530d xdrive Grand Turismo 15.pdf

BMW M5 17.pdf

BMW X1 2.0d xdrive 19 .pdf

BMW X5 3.0d 6.pdf

BMW X5 3.0d 7.pdf

BMW X5 4.0d 8.pdf

BMW 116d 18 .pdf

BMW 318d 9.pdf

BMW 318d 11.pdf

BMW 320d 2.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.