Skocz do zawartości

Kubica w BMW


EULEM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciekawe czy w tym bolidzie może zrobić "zimnego łokcia". Ja bym zrobił :mrgreen:

 

nie zapomnij szeroko sie usmiechnac przy tym łokciu przy predkosci 340km/h ;)

 

GRATULACJE dla ROBERTA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce na pudle w trzecim wyścigu :?:

:modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:

 

dobry dobry.jezdzi badziewiem a mimo wszytsko daje rade...

 

W przypływie dobrego nastroju proponuję ściepę na udany egzemplarz BMW dla Kornelia. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
od dosyc dawna ogladam F1 i strasznie mnie interesuje jak ludzie dochodza do takich wnioskow, Kornelio napisz dlaczego uwazasz, ze ten samochod to badziew? wit007 napisz dlaczego myslisz, ze ten samochod jest slaby? moze macie racje? moze jak czegos nie zauwazylem? dajcie mi szanse i wytlumaczcie jakie macie argumenty na poparcie swoich wypowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim argumentem jest dosyc duza awaryjnosc bolidu BMW ktora ostatnio ulegla poprawie no i dosyc duze do tej pory roznice w porownaniu do konkurencji.wyniki tez pozostawialy duzo do zyczenia.po czesci to wina kierowcow a po czesci samego samochodu.

 

ja ogladam F1 od daaaaaaaawna. zawsze tylko Ferrari sie liczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dosyc dawna ogladam F1 i strasznie mnie interesuje jak ludzie dochodza do takich wnioskow, Kornelio napisz dlaczego uwazasz, ze ten samochod to badziew? wit007 napisz dlaczego myslisz, ze ten samochod jest slaby? moze macie racje? moze jak czegos nie zauwazylem? dajcie mi szanse i wytlumaczcie jakie macie argumenty na poparcie swoich wypowiedzi

 

Hmm, przypomnij mi, jacy kierowcy sa na czolowych miejscach w tym sezonie? I jakimi bolidami jezdza? Jakos nie widze wsrod nich Heidfelda (Kubica jezdzi za krotko) ani BMW Sauber. Dwa trzecie miejsca w tym sezonie vs. niemal komplet zwyciestw dla Ferrari/Renault (jedna wygrana Buttona). Any questions? W BMW Sauber doskonale zdaja sobie sprawe, ze nie sa jeszcze gotowi do walki o zwyciestwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
a jak wytlumaczysz dzisiejsze 3 miejsce dla BMW, wiem, ze w lepszym samochodzie wybuchł silnik ( renault ), wiem, ze lepszy samochod nie mogl wyprzedzic BMW ( a na prostych zdecydowanie zostawal z tylu ), napisz dlaczego tak sie dzialo, to są te questions :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wytlumaczysz dzisiejsze 3 miejsce dla BMW, wiem, ze w lepszym samochodzie wybuchł silnik ( renault ), wiem, ze lepszy samochod nie mogl wyprzedzic BMW ( a na prostych zdecydowanie zostawal z tylu ), napisz dlaczego tak sie dzialo, to są te questions :)

 

Ale niemniej jednak musisz przyznac, ze dwa inne bolidy byly szybsze od tego NAJLEPSZEGO Z NAJLEPSZYCH :norty:

Mysle ze i 540 bys pokazal na torze, gdzie miejsce Ferrari i Renault.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Kornelio jestes dziecinny :duh: wyslalem Ci kopie mojej wiadomosci ktora skierowalem do Admnia, jezeli chcesz to chetnie wkleje tutaj nasza PRYWATNA rozmowe. Wskaz gdzie napisalem, ze ktorys z samochodow startujacych w F1 to "badziew", smiesza mnie pseudo znawcy ( nie tylko jesli chodzi o samochody ), napisales moim zdaniem badzo kontrowersyjna opinie na temat samochodu BMW dlatego poprosilem o jej uzasadnienie, jak do tej chwili nie napisales NIC co potwierdz Twoja opinie, troszeczke moim zdaniem klopotliwa sytuacja :duh:

wit007 zauważ, że jeden McLaren skończył na poboczy, a drugie Ferrari było nawet za drugim BMW, to tak tylko aby uzupełnić statystyki :)

Edytowane przez ANDRZEJ 540
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja twierdze ze ty napisales ze bolid BMW to badziew? nie - ja to napisalem. ale ty mi odpowiedz czemu odrazu jak dzieciak lecisz skarzyc do admina?no i wytlumacz czemu uwazasz bolid BMW za No1? rozumiem ze jestes np pasjonatem marki Bmw i z uwielbieniem kibicujesz teamowi Sauber BMW.

 

Moim zdaniem wytlumaczylem czemu uwazam team Sauber za kiepski.

 

Peace "znawco"...czekam na argumenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rany. team bmw na razie jest kiepski patrzac globalnie, ale jest dobry jesli chodzi o postep w ktorym pomogl i dalej pomaga kubica. na prostych we wszzystkich 3 wyscigach kubicy bylo widac ze od renault np. dostaje w tylek, i wiele osob mowilo ze samochod jest jeszcze slaby. wielki szacunek dla kubicy ze wyprul do przodu i nie odpuscil, a team ma przed soba jeszcze wiele sukcesow;

to ich 1 sezon jako bmw-sauber wiec wasza jatka czy jest mistrzowski czy kiepski jest bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

OK, aby nie bylo jasne co napisalem do Kornelio na PW ( bo widze, ze sie domaga publicznej duskusji ) oto tresc tej wiadomosci:

"takiej treści wiadomość wysłałem do moderatora

 

ponieważ Kornelio nie wytłumaczył swojego stanowiska proponuję 3 ostrzeżenie"

takie info dostales na PW, nigdzie nie napisalem, ze jestem znawca, nigdzie nie napisalem, ze uwazam jakis samochod za super a inny za "badziew", nigdzie nie napisalem, ze jakis kierwoca jest "cienki". To Ty piszesz jekies dziwne opinie i nie potrafisz ich uzasadnic! Moze przedstawisz statyskyki z tego sezonu dotyczace awaryjnosci samochodow, wtedy wszyscy beda mogli sie przekonac czy masz racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.