Skocz do zawartości

Stacyjka 'wypluwa' pilot


MateuszWasi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam problem z kluczykiem / stacyjka , szukałem podobnych tematów lecz nic nie znalazłem więc postanowiłem sam poprosić o pomoc .

Mianowicie : kiedy próbuje odpalić auto i wsadzam pilot zintegrowany z kluczykiem do stacyjki nic go tam w środku nie blokuje tylko się "odbija" i wypada .

Da się uruchomić silnik lecz na komputerze pokazuje się symbol przekreślonego klucza oraz napis remote control a w oknie iDrive'a widnieje informacja żeby nie gasić silnika tylko podjechać do najbliższego serwisu BMW .

Może ktoś się już z tym spotkał i może mi poradzić czy wizyta w ASO jest konieczna ? Serwis znajduję się 100 km od mojego domu więc staram się znaleźć inne rozwiązanie . Z góry dziękuje za pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Masz cos nie tak z kluczykiem. Jezeli masz drugi sprawdz czy masz identyczny objaw. Nie trzymales go blisko urzadzen generujacych duze pole magnetyczne ?? Napisz skad jestes. Ludzie czemu nie uzupelniacie profili ?? Ktos ma byc jasnowidzem, forum jest po to zeby sobie pomagac, czemu nie podajecie podstawowych info ????
Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj problem rozwiązał się sam ;) nie wiem na jak długo ale na razie jest tak jak powinno być . Wydaje mi się że była to wina stacyjki ponieważ dzisiaj przy odpalaniu gdy wciskałem pilot coś tam 'chrupnęło' i pilot został na swoim miejscu i już jest tak jak przedtem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Powinno być chyba napisane "Stacyjkę wypluwa pilot" :D .

Albo uszkodzenie elektryczne, albo mechaniczne (może na chama ktoś wyciągał pilota).

 

Jeśli już to "stacyjka wypluwa pilota", ale kolega chciał raczej rady od kogoś kto miała taki problem, a nie porady w stylu albo będzie pogoda, albo nie będzie. I to by było na tyle skoro problem zniknął - być może na razie, bo nie zbadane są wyroki elektroniki serii 90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.