Skocz do zawartości

Maglownica

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Szukałem w szukajce i czytałem . Jednak nie znalazłem tego co szukałem, a mianowicie czy jest możliwość istnienia luzów w maglu po lewej stronie bez jakichkolwiek wycieków płynu? Z tego co wyczytałem to przy kończącym sie maglu pojawiały sie wycieki,a u mnie nic. Słychać jedynie stukanie przy ruszaniu kierownicą i nie wielkie stukanie podczas jazdy na małych nierównościach. Dodam ze wahacze mam wymienione, gumy na stabilizatorze i drążki stabilizatora- wszystko ma markowych częściach.
Opublikowano
Jest to możliwe. Mam dokładnie to samo lewy luz na maglu i będę ja włąśnie regenerował. Koszt z demontażem i montażem oraz wymianą płynu od wspomagania ok. 1k zł
Opublikowano
denerwujace pukanie tez to przerabiam, ale poki nie pocieknie nie bede inwestowal w regeneracje:)
Opublikowano

U mnie nic nie puka a tym bardziej cieknie. Po prostu mam lekki luz na lewym drążku....a że moje BMW musi być w stanie idealnym czas regenerować magiel.

Tak czy inaczej nie każdy luz objawia się stukaniem a tymbardziej wyciekiem.

Opublikowano
  • Autor
Co polecacie: regeneracje czy kupno dobrej używki z pewnego źródła?
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
regenerację.

 

 

ale tylko u sprawdzonych fachowców...

Opublikowano
  • Autor
Jutro jade regenerować do Koszalina do sprawdzonego fachowca.
Opublikowano
a cóż to za fachowiec jeśli mozna wiedzieć??? być może przyda Się w przyszłosci
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Opublikowano
Ja bym radził kupić z pewnego źródła używkę, dogadać się, jak włożysz to będziesz widział, w jakim stanie.
Opublikowano

Podepnę się pod temat...

mam pytanie odnośnie stukania. Czy są możliwe stuki bez luzów na maglu??

Opublikowano
  • Autor
Czy są możliwe stuki bez luzów na maglu??

 

Wydaje mi sie ze nie, nie ma luzu-nie ma stukania.

Opublikowano
Czy są możliwe stuki bez luzów na maglu??

 

Wydaje mi sie ze nie, nie ma luzu-nie ma stukania.

 

Od pewnego czasu cos mi stuka a zawieszenie robione nie dawno. A amory moga stukać ??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Kolego stuki mogą dochodzić równie dobrze od kolumny kierowniczej. Może krzyżak ci wali?
Opublikowano
Kolego stuki mogą dochodzić równie dobrze od kolumny kierowniczej. Może krzyżak ci wali?

krzyżak ideał. Zmienilem latem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.