Skocz do zawartości

Siedzenia sportowe BMW - rozczarowanie!


waldek77

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam że swoje 4 litery wciskałem do wielu aut ze sportowymi fotelami i najwygodniej jeździło się na Recaro choć grubsze osoby które siedziały w tych fotelach narzekały ze im uwiera tu i tam.

Odważni nie żyją wiecznie...ostrożni nie żyją wcale...

Nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokonczylem dzisiaj wymiane wnetrza a dokladnie wymienilem tylne siedzenia.

Moje stare fotele sa po lifcie a nowe z przed liftu i sa roznice tylnej kanapy:

1. Stare oparcie jest grubsze od nowego, ale niewiem czy nie jest tak dlatego ze stare bylo z materialu a nowe z skory, czy zmienili to po lifcie.

2. Podlokietnik w starym jest wyzej niz w nowym.

Nie wiem czy roznia sie przednie fotele, na razie nie mam z czym porownac.

Jak zaloze boczki to wstawie zdjecia.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w swoim sportsitze ale nie mogę powiedzieć żeby były jakimś cudem jeżeli chodzi o wygodę i trzymanie boczne. Nie wiem jak się jeździ na zwykłych ale mnie też po kilku godzinach jazdy bolą plecy. Może źle ustawiam fotel ale z drugiej strony w Megance nie mam takich problemów. Ten wysuwany element jakoś mnie nie przekonuje - na dłuższą metę drętwieją mi nogi bo ucisk na uda utrudnia krążenie krwi. Najlepsze fotele z jakimi miałem do czynienia były w Audi A6 - kilkanaście godzin w aucie i żadnego zdrętwienia, bólu pleców czy d...
Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobre porównanie bo teraz mam sportsize w skórze a wczesniej miałem w 323 skórzane zwykłe.

W sportsizach siedzi sie zdecydowanie wygodniej i lepiej trzymają - do tego mam jeszcze wysuwaną przednią część siedziska - pomocne przy dłuższej trasie.

Jedyny mankament to w sportsizach boczki są bardziej narażone na przetarcia i zadrapania np. przy wsiadaniu ćwiekami w dzinsach itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze fotele z jakimi miałem do czynienia były w Audi A6

ale byly to sportowe Recaro, czy te zwykle??

 

O dziwo te zwykłe. Były lepsze niż nawet te w W211.

Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.