Skocz do zawartości

[E81] ciasno i brak ergonomii


CLumsy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

macie jakis patent na ciasnote i brak ergonomi na fotelu kierowcy w E81???

Mam problem z :

- pasem bezpieczenstwa - trzeba rece dookola glowy owijac sięgając po pas bezpieczenstwa,

- otwieraniem szyb - lokiec lewej reki trzeba wpakowac na tylnie siedzenie by sięgnac do przelacznikow,

- brak regulowania wysokosci podlokietnika.

 

Czy tylko ja tak mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak, zapomnialeś dodać że w cabrio dodatkowo wieje i kapie na głowę :mrgreen:

 

CLumsy podejrzewam że to Twój pierwszy samochód 3D, wsiądź sobie do Peugeota 308 3D, Civica 3D, Astry 3D itp to zobaczysz że w tych samochodach zawsze słupek środkowy a tym samym pas bezpieczeństwa jest dalej niż 5D. Wynika to z długości drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, odrobina krytyki i by zlinczowali, a najlepiej pogonili i odebrali auto :mad2:

Haczyk na pas montowany na zaglowku wyglada interesujaco - pewnie jak odpali napinacz to urywa glowe.

W kazdym razie w golfie 3d nie ma problemu z przelacznikami, podlokietnikiem i pasami, wiec da sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na poważnie:

 

1. Usiądź na fotelu, odjedź do samego końca do tyłu, obniż na maxa, przyciągnij do siebie kierownicę. Nadal masz mało miejsca? nie wierzę. Mój brat ma ponad 2 metry wzrostu i jest mu wygodnie

2. Lewą ręką sięgnij do tyłu, tak jakbyś chciał się po karku podrapać. Następnie chwyć pas (wcale nie trzeba się obracać.

3. Ze sterowaniem szyb nie mam pojęcia o co ci chodzi. Ja, siedząc na fotelu kierowcy po opuszczeniu bezwładnie lewej ręki dotykam palcami przełączników od otwierania szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.