Skocz do zawartości

szarpie i muli do 2000obr


kris

Rekomendowane odpowiedzi

witam.mam problem z moja e30 318is. gdy silnik jest rozgrzany do 2000tys obr.szarpie i dlawi sie tak jakby niechodzila na wszystkie gary lub brak paliwa(gdy wcisne sporo gazu) .powyzej 2000 idzie do odciecia.na zimnym silniku jest ok.wymienilem swiece i filtr paliwa(nic nie pomoglo) bylem tez na kompie i wszystko ok. zaczelo mi sie to robic od momentu kiedy zabraklo mi paliwa .przy otwartym oknie czuc paliwem. moze mial ktos podobny przypadek to prosze o pomoc.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKI ZA PORADY.ZNALAZLEM USTERKE PRZEBICIE NA KABLU WN NA 2GIM GARZE.TERAZ TRZA KUPIC NOWE KABELKI .DZIEKI POZDROWIENIA

 

To samo dzieje się u mnie tylko że od wczoraj na gazie jest lepiej niż na benzynie a powinno być odwrotnie.

Silnik się nagrzewa i zaczynają się cuda na biegu jałowym wypadają zapłony, na gazie miałem problemy z przejściem z wolnych obrotów, strzały itp.

Początkowo myślałem, że może parownik aż wczoraj ojciec dotknął przewodu WN i go zdrowo kopnęło. Od wczoraj na benzynie strasznie telepie i po dodaniu gazu wcale nie wkręca się na obroty tak jakby nie dostawał paliwa.

Pompa i filtr paliwa nowe założone w czerwcu :?:

kiedyś


E32 730

E36 318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKI ZA PORADY.ZNALAZLEM USTERKE PRZEBICIE NA KABLU WN NA 2GIM GARZE.TERAZ TRZA KUPIC NOWE KABELKI .DZIEKI POZDROWIENIA

 

To samo dzieje się u mnie tylko że od wczoraj na gazie jest lepiej niż na benzynie a powinno być odwrotnie.

Silnik się nagrzewa i zaczynają się cuda na biegu jałowym wypadają zapłony, na gazie miałem problemy z przejściem z wolnych obrotów, strzały itp.

Początkowo myślałem, że może parownik aż wczoraj ojciec dotknął przewodu WN i go zdrowo kopnęło. Od wczoraj na benzynie strasznie telepie i po dodaniu gazu wcale nie wkręca się na obroty tak jakby nie dostawał paliwa.

Pompa i filtr paliwa nowe założone w czerwcu :?:

 

przeplywka padla.

Lubię BMW - od 15 lat...trochę ich ujeżdzałem

Teraz pora na AMG :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w Tech-Comie (www.tech-com.prv.pl) i wszystko powoli się wyjaśnia. Kopułka jest w fatalnym stanie, od razu zamówiłem nowy komplet (kopułka + palec bosh - 287 zł). Jak to wymienie dopiero wtedy można będzie sprawdzać przewody WN.

Acha Pan ostrzegł mnie, że jeżdżenie z niesprawnym układem wysokiego napięcia może prowadzić do uszkodzeń sterownika.

kiedyś


E32 730

E36 318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.