Skocz do zawartości

Przekladka e39 czy warto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
witam, mam okazje kupic e39 520 od znajomego. Z tym ze on ma anglika i robil przekladke. Pytanie brzmi czy jest sie czego obawiac tzn tej przekladki? Czy moga z tego wyniknac jakies problemy? Prosze o dopowiedz bo nie wiem co robic. Jesli pisze w zlym dziale to przepraszam.
Opublikowano
jak jest dobrze przelozony to gitara duzo jezdzi przelozonych anglikow moj kolega przeklada Bmw i nie jest to trudne bo sa do tego przystosowane :D
Opublikowano

nie oplaca sie

dobra przeróbka duzo cie wyniesie

a z tanią nigdy nie bedziesz pewien auta pozatym angliki sa mocno zaniedbane

http://www.autocentrum.pl/gfx/awc/petrolicons/1999784431_3.gif

Mechanik BMW w Dąbrowie Górniczej

Diagnostyka inpa pasoft carsoft

http://www.autocentrum.pl/awc/godzill1/bmw-seria-5-1997/

Opublikowano
nie zgodzil bym sie z tym ze sa zaniedbane sa lepiej wyposazone :D
Opublikowano

jaki sens inwestowac w auto za 5tys zł

przekładka ponad 3tys z czesciami z rozbitków u ryśka w garazu

do tego ewentualne naprawy czesto silniki są przegrzane jezdza na połsyntetyku i na wodzie

samochod 10letni to jest tam złom słuzy do przewozenia cementu

naprawy zaniedbane zawieszenie 90% naprawa 3tys

silnik 2,5tys zł

naprawy poszczegolnych elementówpowiedzmy z 2tys

suma

5+3+3+2,5+2 =15tys za anglika ktorego pozniej moze sprzedasz za 60%ceny rynkowej

no i tak jak mowie nie bedziesz pewny samochodu

logiczne przekładki sie zaczynają od 5-6tys zł

nowe wizaki kabli nowa przekładnia sprawdzony elektryk panele listwy deska ......

+problemy z rejestracją bo :

1.wszyszstkie elementy maja byc nowe poduszki powietrzne lampy itd i tu zaczynaja sie schody bo bmw tanie nie jest

 

zreszta w polsce sie wszystko da

a temat wiele razy wałkowany

http://www.autocentrum.pl/gfx/awc/petrolicons/1999784431_3.gif

Mechanik BMW w Dąbrowie Górniczej

Diagnostyka inpa pasoft carsoft

http://www.autocentrum.pl/awc/godzill1/bmw-seria-5-1997/

Opublikowano
ja mam 3 kolegow co jezdza anglikami powiem ci ze furki dobrze wygladaja i jezdza po 3 lata nic z silnikami sie nie dzieje.Najlepiej kupic z angli auto lekko pukniete np maska,blotnik i lampa do wymiany,wlasnie znajomy teraz taka kupil E46 z 2000 roku z silnikiem 2300i full opcja oprocz mpakietu za 4 tysiace zloty.Zgodze sie ze profesjonalna przekladka nie jest tania ale on sobie sam przeklada i kolegom.Uwazam ze auta z angli sa lepiej serwisowane niz tu w polsce.Chyba ze ktos kupi tu od polaka lub cygana co sie wyzywal na Basi. :(
Opublikowano
sorka, ale "E46 z 2000 roku z silnikiem 2300i full opcja" , czy takie cudo istnieje....?
Opublikowano

sam robilem tez przekładke dla siebie i powiem ze czasami cos padnie to trzeba rozebrac pol samochodu bo niewiadomo co sie stało moze kabelek sie rozlutował a moze jakis komputerek padł

wiem tez ze wiekszosc elektryków lub elektromechaników sie nie podejmie naprawy samochodu po przeróbce wiec problem z serwisem

mechanicznie nie ma problemu

 

pokaze wam temat z którym sie meczyłem przyczyną okazała sie drobnostka a samochod prawie do zera rozebralem

 

viewtopic.php?f=72&t=153023

od 10tego postu bodajrze jest moj problem

http://www.autocentrum.pl/gfx/awc/petrolicons/1999784431_3.gif

Mechanik BMW w Dąbrowie Górniczej

Diagnostyka inpa pasoft carsoft

http://www.autocentrum.pl/awc/godzill1/bmw-seria-5-1997/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.