Skocz do zawartości

Podczas jazdy gaśnie :/


Mirek_735i

Rekomendowane odpowiedzi

Mam znowu problem z moją bawarą :cry:

podczas jazdy mi gaśnie i ciężko ją potem odpalić. Trzeba długo długo kręcić. tak cięzko zaskakuje jakby się dusiło. Iskra jest na każdej ze świec. Coś mi się wydaje że coś jest nie tak z elektroniką od gazu:/ POMOŻCIE!! :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy gasnei jak jest ciely czy jak jest zimny, czy na beznynie tez sie to zdaża???Szczegóły to bardzo istotna sprawa.

 

Powiem tak zazwyczaj gaśnięcia na gazie w szczególności jak parownik nie jest jescze super ograny, tzn uruchamiamy silnik z rana jedziemy 2 km i woda ma juz 30 oC przełacvzmay na gaz i jedziemy i jezeli w takich sytuacjach gaśnie to ewidentnie postawiłbym na uszkodzony parownik. Na ciepłym także może sie to objawiać po mocniejszym wciśnieciu na gaz i wrzuceniu luzu, ze zgasnie lub będize mocno wahał obrotami - tez parownik. Jezeli to wystepuje przy wyższych predkościach po wrzuceniu na luz to powiedzmy przy 100 km/h to normalne bo ped powietrza robi nadcisnienie w dolocie i mieszanka jest zauboga. Jezeli przy mniejszych predkosciach to sie dzieje to wykrzywic dolot powietrza tak zeby nie lapał bepośrednio pędu powietrza. Ale jezeli to problem pędu to bez problemu odpala sie go po zgasnięciu, jeżeli jest problem z zapaleniem go na benzynie to wg mnie 90% to parownik, który defakto mógł być nieprawidłowo podłaczony( pomylone zasilanie i odpływ wody z parownika) i po 40 tys można juz go wyrzucić..

B-artek M-onika W-ojtuś (synek)

Skype: barto75 lub barto551

Moje byłe BMW http://www.bmww.webpark.pl/M5drive.gif Moje też byłe BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem już wszystko co mi przyszło do głowy. Sprawdzałem komputer czy nie ma zimnego lutu i nie mogę znaleźć przyczyny. Naprawde dziwne zjawisko. Jedyne co przychodzi mi jeszcze do głowy to sprawdzić centralkę od gazu, ponieważ jak nie mogłem odpalić. Pstrykałem przełącznikiem od gazu to zaczęła załapywać. Czy to może być to??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.