Skocz do zawartości

prosze o pomoc w wyborze opon


wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

od niedawna mamy bmw e 60 i chcemy kupić opony zimowe ale nie wiemy jaka marka jest najbardziej odpowiednia :oops: wiemy ze rozmiar to 225,55,17 ale jeszcze jaka marka proszę o pomoc :) mogą być któreś z tych tutaj ? http://www.opony.com/szukaj-opon/osobowe-zimowe-225-55-r17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj sobie na Allegro w takim rozmiarze, w jakim chcesz...

tam są dużo atrakcyjniejsze ceny i bardzo często można trafić na jak nowe opony używane, nawet z alufelgami ( bieżnik 8mm).

Sam niedawno kupowałem i wybrałem jak nowe używane Pirelli SottoZero 2 225/55/16 z bieżnikiem 8mm i oryginalnymi alufelgami BMW w cenie 1500PLN za komplet ; ))

BMW E60 530D SEDAN 2003r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj sobie na Allegro w takim rozmiarze, w jakim chcesz...

tam są dużo atrakcyjniejsze ceny i bardzo często można trafić na jak nowe opony używane, nawet z alufelgami ( bieżnik 8mm).

Sam niedawno kupowałem i wybrałem jak nowe używane Pirelli SottoZero 2 225/55/16 z bieżnikiem 8mm i oryginalnymi alufelgami BMW w cenie 1500PLN za komplet ; ))

z ktorego roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przejeżdziłem ostatnia zimę na Nokianach i szczerzę moge polecic.ani razu nie potrzebowałem ''wypychania''a byłem w górach i mieszkam na wsi więc troszke to warunki cieższe niz miejskie...Kupiłem nowe za 500zł za sztuke i mysle ze to swietny stosunek ceny do jakości...A co do rozmiaru to 225/50/17.jezeli moge to odradzam Goodyery...jakiekolwiek-mam przykre doswiadczenia z ta firmą i jezeli chodzi o zimowe opony to NIE...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja przejeżdziłem ostatnia zimę na Nokianach i szczerzę moge polecic.ani razu nie potrzebowałem ''wypychania''a byłem w górach i mieszkam na wsi więc troszke to warunki cieższe niz miejskie...Kupiłem nowe za 500zł za sztuke i mysle ze to swietny stosunek ceny do jakości...A co do rozmiaru to 225/50/17.jezeli moge to odradzam Goodyery...jakiekolwiek-mam przykre doswiadczenia z ta firmą i jezeli chodzi o zimowe opony to NIE...

 

a jakie Goodyery odradzasz? czy firma Ci podpadła, bo każda ma lepsze i gorsze modele,tak jak z autami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dobrymi oponami sa vredestein snowtrac 3. Ze wzgledu na agresywny bieznik dosc glosne, ale na sniegu radza sobie super. Polecam http://www.opony.com.pl/testy-opon/ wybrac sobie intresujace modele i poczytac opinie.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na sprzedaż praktycznie nowe zimowe opony GoodYear Eagle Ultra Grip gw-3 225/50R16 92H, to moja aukcja:

http://allegro.pl/4-opony-zimowe-goodyear-eagle-ultra-grip-225-50r16-i1822413611.html

 

odbiór osobisty w Warszawie lub wysyłka. opony dostałem do roadstera BMW Z3, poprzedni właściciel używał ich tylko przez jeden sezon i naprawdę wyglądają jak nowe.

ja nie używam tego auta zimą, więc nie przydadzą mi się.

 

tel. kontaktowy: 791 383 787

Kupię BMW Z4 3.0 lub Z3M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kilka ale ostatnio Goodyear Eagle F1Asymmetric2 93Y...albo nawet eagle f1...tez słabo oceniam ! :D kiedyś wierzyłem że sa najlepsze...ale odkad zaczałem jezdzic na innych....sa lepsi,i tyle....

 

A jakie masz te Nokiany ??

" Ucz sie pracuj ciezko dnia kazdego

trening czyni mistrzem duzo w tym dobrego

pierwszy krok to poczatek by osiagnac szczyty

dzialaj swiadomie przestan na farta liczyc ... " HG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.