Skocz do zawartości

Xenon HID Pytanie


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jeśli piszę w złym dziale proszę o przeniesienie tematu. Mianowicie auto po lifcie i zastanawiam się nad kupnem i wstawieniem xenonów HID, z tego co widziałem na allegro są do kupienia za około 200 zł z żarnikami H7 w siedmiu kolorach. Pytanie do was czy jest ciężko zamontować xenon, jaki kolor xenonu polecacie aby była lepsza widoczność, czy posiadają one atest, czy po zainstalowaniu jest efekt tak zwanego stroboskopu podczas włączania świateł, jak to się odnosi do kierowców jadących na przeciwko, czy zimą wystąpią jakieś problemy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli piszę w złym dziale proszę o przeniesienie tematu. Mianowicie auto po lifcie i zastanawiam się nad kupnem i wstawieniem xenonów HID, z tego co widziałem na allegro są do kupienia za około 200 zł z żarnikami H7 w siedmiu kolorach. Pytanie do was czy jest ciężko zamontować xenon, jaki kolor xenonu polecacie aby była lepsza widoczność, czy posiadają one atest, czy po zainstalowaniu jest efekt tak zwanego stroboskopu podczas włączania świateł, jak to się odnosi do kierowców jadących na przeciwko, czy zimą wystąpią jakieś problemy ?

 

Jezeli nie masz dwoch lewych rak to mozna spokojnie zamontowac samemu,

kolor niebieski 6000k jezeli masz soczewki moze byc ,ladny jest tez 12000k

nie posiadaja atestu{chyba ze chinski hehe}

jest efekt stroboskopu przy wlaczaniu

zima nie wystapia problemy

 

Osobiscie nie polecam takich hidow choc ladnie swieca ale krotko

lepiej kupic uzywki ori hella

czesto padaja albo zarowki albo przetwornice wiec co 3 miesiace max cos pada w ori jezdzisz latami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego NIE kupuj najtanszych xenonow bo bedziesz plakal... kiedys kupilem takie z allegro bodajrze za 150-200 zl nie pamietam... mialem tyle z nimi problemow ze zkoda gadac miedzy innymi...

1 . auto gaslo 2 /3 odpalenia xenonow pozniej nie mozna bylo uruchomic silnika

2. zaapalal sie czesto jeden xenon.

3. xenony gasly w trakcie jazdy...

 

to tak miedzy innymi... jezeli chcesz kupic dobre xenony to kupuj TYLKO ORGINALNE teraz mam xenony well-done drogie ale problemow nie ma;)

 

POZDRAWIAM MARCIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam chinskie xenony powiem tak sa slabej jakosci wytrzymuja 2-3 lata trzeba wymieniac palniki ale za palniki place 60 zl za komplet takze male koszty,przetwornice po 100zl za komplet wymienilem jedna pzrez 3 lata a tak to nie mam problemow slyszalem tylko ze jak ma sie Cb radio to trzeba kupic przetwornice 140zl za komplet ktore nie robia zaklocen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.