Skocz do zawartości

Ista/d Ista/p


tmks2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co to jest dla ciebie przystępna cena ???

Ostatnio słyszałem że ktoś sprzedaje za 1500 pln.

Trzeba niestety szukać po forach i trentach tak prosto nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1500zł to jest cena kosmiczna, ja nie mam serwisu i nie zarabiam na tym, chcę mieć to dla siebie na własny użytek i zabawę.

Dziwne jest to, że inni zarabiają na kimś, ktoś to uruchomił-odpalił sprzedał a inni kupili i sprzedają dalej za kosmiczne kwoty i wielkie tajemnice robią z tego, prędzej czy później i tak powinno to być udostępnione, jeśli kupi ktoś to i udostępni innym. Rozumiem, że nie ma nic za darmo ale ta cena jest bardzo duża przecież! Mam kupić za 1500zł i sprzedawać też innym? za taką kwotę?

 

Ciekawe czy kiedyś INPA, DIS itp programy też sprzedawali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1500zł to chyba cena bardzo dobra.Jak rozglądałem się za ISTĄ co cena samego sprzętu jakiś klon ICOM-a to oscylowł około 1500 ale dolarów a dotego potrzeba zmodyfikowanego software to dodatkowe 500 dolców :) Poza tym laptop musi być bardzo wydajny do tego.Sumując wydatek dosyć sporawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest mowa o software (oprogramowanie) i działa to na zwykłym kablu OBD.

Co do interfejsu ICOM A,B,C z tego co się orientuję można już dorwać klona w granicach około 1000$ + opłaty, ale jak to się sprawuje taki klon to nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze że nic się tu nie mówi o prawach autorskich :P

he,he,rozbawiłeś mnie teraz,przecież w normalnym kraju,już za twoją reklame wpadli by cię sprawdzić,no ale ty masz pewnie wszystko legal :norty: ,no ale to jest Polska,nie oszukujmy się,każdy,kto będzie miał taką możliwość,będzie z niej korzystał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Temat juz poruszany byl http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=97&t=65259&start=2025

 

ISTA/P jest już ponoć wersja Polska.

 

Ista ma język polski ale jedynie dla menu. Wszystkie serwisowki są w eng.

 

1500zł to jest cena kosmiczna, ja nie mam serwisu i nie zarabiam na tym, chcę mieć to dla siebie na własny użytek i zabawę.

Dziwne jest to, że inni zarabiają na kimś, ktoś to uruchomił-odpalił sprzedał a inni kupili i sprzedają dalej za kosmiczne kwoty i wielkie tajemnice robią z tego, prędzej czy później i tak powinno to być udostępnione, jeśli kupi ktoś to i udostępni innym. Rozumiem, że nie ma nic za darmo ale ta cena jest bardzo duża przecież! Mam kupić za 1500zł i sprzedawać też innym? za taką kwotę?

 

Ciekawe czy kiedyś INPA, DIS itp programy też sprzedawali...

 

Widzisz dla tego w PL nikt nic nie mówi bo zaraz znalazłoby się na allegro i byłoby po temacie. Dla prywatnych celów wystarczy INPA. Ista ma sens dla aut po 2008. Posiadacza takiego auta stać na wyżej wspomniany wydatek. Zresztą na zagranicznych forach tez nie ma linków.

Sama ista/d i /p na vmware i demo ICOM emulatora krąży po sieci ale jedynie na prywatnych hostingu/ftp. Obrazy zajmują około 20GB po spakowaniu i nikt tego na rapida nie wstawia. Dostęp płatny.

Pełny ICOM emulator będzie zabezpieczony kluczem sprzętowym a vmware Ista /d i /p będzie public.

 

Tu jest mowa o software (oprogramowanie) i działa to na zwykłym kablu OBD.

Co do interfejsu ICOM A,B,C z tego co się orientuję można już dorwać klona w granicach około 1000$ + opłaty, ale jak to się sprawuje taki klon to nie mam pojęcia.

 

Nie wszystkie chińskie klony działają. Minimalna cena za sprawny to jakieś 2000$ z dostawa do PL. 1000$ maja stary soft który jest niezbędny zęby ja uruchomić z nowa ISTA.

Dodatkowo wchodzi sprawa konfiguracji ICOM pod ISTA. Potrzeba znać hasło do webinterfejus (życzą sobie do 500 Euro za nie) i umieć to ustawić. Również update firmware wymaga wspomnianego hasła.

 

1500zł to chyba cena bardzo dobra.Jak rozglądałem się za ISTĄ co cena samego sprzętu jakiś klon ICOM-a to oscylowł około 1500 ale dolarów a dotego potrzeba zmodyfikowanego software to dodatkowe 500 dolców :) Poza tym laptop musi być bardzo wydajny do tego.Sumując wydatek dosyć sporawy.

 

Wymagania kompa to minimum Core 2 duo z wirtualizacja (zalecany i5), 6GB RAM, 200 GB HDD. Minimum wydatek to jakieś 2500$ za klony ICOM'a i vmware edycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.

Jeśli ktoś jest zainteresowany I-Tool Radar lub hasłem do Icom web-interface zapraszam na PW cena zdecydowanie niższa niż podaje kolega Nerwus.

Icom clone posiada soft w wersji 2.9 software boot 1.10 oraz apli-kation 1.14 działa wyśmienicie z ISTA/P 2.42 ISTA/D 2.26 oraz SSSV32 no i oczywiście

pakietem INPA WINKFP NCS .....

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

A ja oddam i-tool radar za darmo. Bo żadnej wartości nie ma on w sobie.

Co do hasła to cenna która podałem to ta która ja zapłaciłem za nie. I nie było to dwa dni temu. Obecnie można je dostać za free.

 

Nowa partia ICOM'ow ma już nowy firmware.

 

Temat ISTA jest bardzo dynamiczny i codziennie coś się tutaj zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i super

1 tekst w temacie i ceny poszły do kosza

Pamiętać kolega Nerwus odda hasło do web-int za darmo.

 

Pozdro

 

Sam sie zaoferowałes, że masz taniej niż on :) to CIe załatwił i rozdaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też poproszę, czekam na linki obojętnie gdzie dobry człowieku :lol:

Wiedziałem, że ktoś wreszcie o dobrym sercu to udostępni public, tym bardziej Nasz Moderator, no nawet pasuje mu :mrgreen:

Na tym forum to można dostać BANA za free co najwyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Panowie i Panie ochloncie troche bo kolega Nerwus powiedzial ze udostepni iTool radar, ktory jest wam do niczego nie potrzebny, chyba ze macie ICOMa i chcecie go uzywac w winkfp itp.

 

iTool radar jest przydatny do "zablokowania" ICOM jeżeli chcemy używać go z INPA. Hasło jest potrzebny żeby ręcznie zrobić update softu w nim, ręcznie "zablokować" ICOM do pracy z INPA.

 

na priv zapraszam tych którzy chcą dostać itool radar i hasło icom'a.

Tylko grzecznie uprzedzę userów z zerową ilością postów (poniżej 50) "Ta akcja was nie dotyczy" (tutaj mowa o bezpłatnym udostępnieniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
To taka moje prywatna wojna z kolegą Nerwus

Za to ze kase od polaczków zbiera za cos codostał for free.

 

pozdr.

Qba

 

Forum jest do dzielenia się a nie do brania z niego. 50 postów limit jest po to by zachęcić ludzi do pisania w tym dziale.

Nie zapomnij że ja ofertę za free wystawiłem po Twoim poście w którym chciałeś zbierać pieniądze od ludzi za coś co jak twierdzisz można dostać free. A teraz przypisujesz mi takie posuniecie :nienie:

Za login/hasło do ICOM'a niestety musiałem zapłacić z własnej kieszeni i nie oddam go sprzedawca z Allegro/Ebay za darmo.

Z mojej roboty na tym forum ZA DARMO skorzystało bardzo dużo ludzi. Popatrz na moja ilość postów, ich treść a później próbuj się porównać.

 

Koledzy

A ja dam link i haslo tym którzy mają mniej niż 50 postów

proszę napisać na prv numer icoma a ja odeślę całą resztę for free

Temat ogarnę po powrocie do PL

Koło wtorku w przyszłym tygodniu

 

Pozdrawiam

Qba

 

 

Druga sprawa jaki masz cel w zbieraniu numer seryjnych ICOM'ow? Każdy ICOM ma takie hasło.

Jak dla Ciebie Łódź to nie PL to trochę dziwna sprawa (Twoje IP wskazuje na Neostrady ADSL Łódź)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za malutki jestes i zbyt mało wiesz o sprawdzaniu IP

A co do icom

Są 3 wersje clona o czym zapewne nie wiesz a w sieci udostępniono hasło tylko do 1 do pozostałych 2 wersji

hasła posiadają nieliczni i dlatego do identyfikacji wymagany model icom oznaczony ICOMXXXXXXXX

 

Co do hasła które oferujesz zapłaciłeś bo trafileś na felernego sprzedawcę

konkretny sprzedawca z chin hasło daje swojemu klientowi lub i-tool radar do działania z INPA Ncs...

 

Hasło nie jest potrzebne do update software w icom jesli posiadasz serwer ISIS (jesli jest nowszy soft dla isis i itool icom dostaje go po sieci z automatu)

Życzę milego szukania adresów ip w sieci.

Pozdrawiam

Qba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.