Skocz do zawartości

[530d] Co odłączyć jako zabezpieczenie


bheesty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Powiedzcie, co można odłączyć zostawiając auto na parkingu na 2tygodnie? Chcę je zabezpieczyć choć troszkę bardziej przed kradzieżą, ale bez odpinania akumulatora. Któryś bezpiecznik, bądź przekaźnik? A może jakieś inne ciekawe zabezpieczenie?

Pozdrawiam,

Łukasz Ożga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będą chcieli zabrać twoje auto to i tak zabiorą nawet jak byś całą armię przy nim postawił,jak masz manuala to daruj sobie blokadę skrzyni,pedał sprzęgła podpierają kijem i auto wyholowują. Ubezpiecz auto od kradzieży i masz spokój bo na każde zabezpieczenie złodzieje znajdą sposób. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Auto jak ktos zechce je ukrasc to i tak to zrobi.

 

Ale mozesz sprubowac odlaczyc komputer glówny i wziasc go do domu, lub CAS, ale mysle ze to nic nieda, bo zawsze na lawete je wezmom lub cos w tym stylu. Radze ci zrobic ubezpieczenie od kradzierzy a jak nie to zostaw auto w bezpiecznym miejscu, np u rodziny, kumpla, itd.

 

Pozdrawiam.

http://img854.imageshack.us/img854/24/img20110806wa0001.jpg



3 ulbione zwierzęta kobiety:


1. Jaguar w garażu

2. Norki w szafie

3. Osioł co nato zarobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ubezpieczenie i kilka zabezpieczeń dlatego chciałem dowiedzieć się czegoś nowego :)

 

Wasze rady choć cenne, to nie pomocne ;)

 

Np. Jakie zabezpieczenie, wymien chociaz jedno.

http://img854.imageshack.us/img854/24/img20110806wa0001.jpg



3 ulbione zwierzęta kobiety:


1. Jaguar w garażu

2. Norki w szafie

3. Osioł co nato zarobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moja bunia ma ciekawy alarm, a mianowicie podczas złapania gumy w drodze do domu wysiadłem z auta i zamknąłem je centralnym. Podłożyłem lewarek, kręcę i się przestraszyłem!! :D alarm się włączył momentalnie jak auto dostało lekkiego przechyłu. Także jest to dobry sposób na odstraszenie pacjenta gdyby ten chciał walnąć auto na lawete. Postaw auto gdzieś w publicznym miejscu gdzie mieszkają ludzie. Ewentualnie znajdź jakiś stary telefon ze śmieci i schowaj go w aucie tak aby złodziej go nie znalazł. Wycisz go i co jakiś czas ładuj baterię. Znajomy tak zrobił ukradli mu auto i za 3 godziny CBŚ zrobił wjazd na dziuplę z brykami. Nie dość, że odzyskał auto to jeszcze dostał nagrodę :duh: Oczywiście jak koledzy piszecie na każde auto jest sposób ale.... trzeba utrudnić maksymalnie jak tylko się da moment kradzieży. Myślę, że pomogłem :cry2:
http://images41.fotosik.pl/926/98ae1625f3bfad85med.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ubezpieczenie i kilka zabezpieczeń dlatego chciałem dowiedzieć się czegoś nowego :)

 

Wasze rady choć cenne, to nie pomocne ;)

 

Np. Jakie zabezpieczenie, wymien chociaz jedno.

 

No to chyba nie jest poważne pytanie. Nie jesteśmy przecież anonimowi. Może jeszcze kod do alarmu podać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moja bunia ma ciekawy alarm, a mianowicie podczas złapania gumy w drodze do domu wysiadłem z auta i zamknąłem je centralnym. Podłożyłem lewarek, kręcę i się przestraszyłem!! :D alarm się włączył momentalnie jak auto dostało lekkiego przechyłu. Także jest to dobry sposób na odstraszenie pacjenta gdyby ten chciał walnąć auto na lawete. Postaw auto gdzieś w publicznym miejscu gdzie mieszkają ludzie. Ewentualnie znajdź jakiś stary telefon ze śmieci i schowaj go w aucie tak aby złodziej go nie znalazł. Wycisz go i co jakiś czas ładuj baterię. Znajomy tak zrobił ukradli mu auto i za 3 godziny CBŚ zrobił wjazd na dziuplę z brykami. Nie dość, że odzyskał auto to jeszcze dostał nagrodę :duh: Oczywiście jak koledzy piszecie na każde auto jest sposób ale.... trzeba utrudnić maksymalnie jak tylko się da moment kradzieży. Myślę, że pomogłem :cry2:

 

 

Ja zostawiam na 2 tyg auto na parkingu na lotnisku i stąd moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ubezpieczenie i kilka zabezpieczeń dlatego chciałem dowiedzieć się czegoś nowego :)

 

Wasze rady choć cenne, to nie pomocne ;)

 

Np. Jakie zabezpieczenie, wymien chociaz jedno.

 

No to chyba nie jest poważne pytanie. Nie jesteśmy przecież anonimowi. Może jeszcze kod do alarmu podać? :)

 

Ok spokojnie, skoro sie nas pytasz o metody zabezpieczenia a sam nie podasz ani jednej i mówisz ze masz pare swoich, wiec czegos tu nie kumam.

 

Kod do alarmu nie potrzebny, wystarczy ze zostawisz kluczyk w stacyjce i pelny bak, a wtedy na 100% ktos sie zaopiekuje twoja BMW.

http://img854.imageshack.us/img854/24/img20110806wa0001.jpg



3 ulbione zwierzęta kobiety:


1. Jaguar w garażu

2. Norki w szafie

3. Osioł co nato zarobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko chodzi o to, że nie chcę podawać jakie mam zabezpieczenia w samochodzie a zależy mi na dodatkowym drobiazgu, który mogę sobie odpiąć, albo jakiś przekaźnik, który mógłbym zabrać ze sobą i auto będzie miało zonk z odpaleniem. Nie pytam jaki alarm założyć, co odciąć ukrytymi przyciskami, czy zakładać blokadę skrzyni, tylko co mogę sobie zabrać z auta, żeby nie działał np zapłon etc. Edytowane przez bheesty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko chodzi o to, że nie chcę podawać jakie mam zabezpieczenia w samochodzie a zależy mi na dodatkowym drobiazgu, który mogę sobie odpiąć, albo jakiś przekaźnik, który mógłbym zabrać ze sobą i auto będzie miało zonk z odpaleniem. Nie pytam jaki alarm założyć, co odciąć ukrytymi przyciskami, czy zakładać blokadę skrzyni, tylko co mogę sobie zabrać z auta, żeby np nie działał np zapłon etc.

 

No to poszukaj na liscie z bezpieczników który jest od pompy paliwa, od immo, od dde. Ale to ci za duzo nieda, ale napewno utrudnisz kradziez auta(chyba ze ktos wezmie na lawete).

 

Pozdrawiam.

http://img854.imageshack.us/img854/24/img20110806wa0001.jpg



3 ulbione zwierzęta kobiety:


1. Jaguar w garażu

2. Norki w szafie

3. Osioł co nato zarobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaw gdzieś na strzeżonym parkingu na ten tydzień czy dwa ;) Chociaż jak będą chcieli bardzo to i tak go stamtąd wyciągną. Tyle tylko że e60 to nie porsche panamera, czy maybach więc take it easy. Ja zostawiam na strzeżonym i nigdy nie miałem z tym problemu, zarówno w Warszawie, Krakowie, Radomiu czy u siebie w Szczecinie. Mogliby Ci z centrum handlowego wytargać auto, czy spod domu , ale na strzeżony parking po e60 nikt nie pójdzie, za dużo zachodu jak na takie auto które można sobie w byle galerii handlowej zakosić, czy spod nowych osiedli wielorodzinnych.
Radość sprawia, że serce przyśpiesza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.