Skocz do zawartości

e60 Navi Business


miazgat0r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Pytanei odnośnie navi, mam normalnie dvd z mapą itd. Działa ,tylko jest to NAVI "STRZAŁKOWA"...

 

Wszystkie są takie business??? Dopiero PROF. jest taki 3D???

 

Ehhh irytuje mnie to :8)

 

Hej.

 

Tak jak ci pisali tak wyglonda business.

 

Skoro cie irytuje to zmien na professional.

 

Ja niedawno zmienialem i koszt nie jest drogi.

 

Pozdrawiam

http://img854.imageshack.us/img854/24/img20110806wa0001.jpg



3 ulbione zwierzęta kobiety:


1. Jaguar w garażu

2. Norki w szafie

3. Osioł co nato zarobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten rodzaj nawigacji to " uboższa " siostra profesionala i tak ma. Tylko wektor (strzałka) pokazuje trasę.

To te "wąskie ekrany' nie pokazują mapy????co to za navi???szok! :duh:

 

No niestety business to tylko strzalki. Nie ma to jak professional z mapa. Ale na temat busines dziala perfekcyjnie, pokazuje dokladna pozycje. Ale jednak po miescie idzie sie latwo z nim zgubic np. Na rondzie nie wiesz ktory wyjazd itp. Jednak profesionala z mapa nic nie pobije. Ostatnio jechalem do PL z busines a wracalem z professional i jest to niebo i ziemia. Nie ma porównania.

http://img854.imageshack.us/img854/24/img20110806wa0001.jpg



3 ulbione zwierzęta kobiety:


1. Jaguar w garażu

2. Norki w szafie

3. Osioł co nato zarobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No niestety business to tylko strzalki. Nie ma to jak professional z mapa. Ale na temat busines dziala perfekcyjnie, pokazuje dokladna pozycje. Ale jednak po miescie idzie sie latwo z nim zgubic np. Na rondzie nie wiesz ktory wyjazd itp. Jednak profesionala z mapa nic nie pobije. Ostatnio jechalem do PL z busines a wracalem z professional i jest to niebo i ziemia. Nie ma porównania.

 

damian_hiszpan ja mam u siebie business (wcześniej używałem AutoMapy) i na pierwszy rzut oka byłem rozczarowany - szczególnie, że po wyznaczeniu trasy nie mam jej widoku tak jak to jest w AM.

 

No, ale dałem szanse nawigacji i powiem, że teraz AM używam rzadko :)

Odnoszę wrażenie, że te strzałki i kierunek jazdy + skrzyżowania, zjazdy etc. są bardziej czytelne niż gapienie się w mapę (oczywiście jak pisałem wcześniej - boli brak widoku trasy po wygenerowaniu, bo nie wiem co za trasę wyznaczył).

Mimo tego, że w AM jest wszytko na ekranie :) to parę razy miałem "czeski film" w mieście gdzie było pełno małych uliczek: "czy to już, czy jeszcze nie". Z navi business w sumie tego zakłopotania nie ma. Wyraźnie jest pokazane, w którą ulicę masz zjechać (dynamicznie zmieniane), nie wiem też dlaczego napisałeś, że nie ma wyjazdu na rondach, gdyż każde rondo jest pokazane na ekranie z zaznaczonym wyjazdem + głos (please take the third exit on the round-abound etc.).. może placek powstał później niż data wydania mapy.

 

Tak, więc z mojej strony navi business nie jest taka zła, tak jak pisałem wyżej, mam AM ale jej nie używam. Za największy mankament uważam brak mapy po wyznaczeniu trasy, aby można było ją zweryfikować. Zjeździłem z navi business BNL, AT, CH, DE, CZ, PL.

z pozdrowieniami

bArT


Matematyka to nie ma technika, moja tematyka matematyki nie dotyka. / k44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No niestety business to tylko strzalki. Nie ma to jak professional z mapa. Ale na temat busines dziala perfekcyjnie, pokazuje dokladna pozycje. Ale jednak po miescie idzie sie latwo z nim zgubic np. Na rondzie nie wiesz ktory wyjazd itp. Jednak profesionala z mapa nic nie pobije. Ostatnio jechalem do PL z busines a wracalem z professional i jest to niebo i ziemia. Nie ma porównania.

 

damian_hiszpan ja mam u siebie business (wcześniej używałem AutoMapy) i na pierwszy rzut oka byłem rozczarowany - szczególnie, że po wyznaczeniu trasy nie mam jej widoku tak jak to jest w AM.

 

No, ale dałem szanse nawigacji i powiem, że teraz AM używam rzadko :)

Odnoszę wrażenie, że te strzałki i kierunek jazdy + skrzyżowania, zjazdy etc. są bardziej czytelne niż gapienie się w mapę (oczywiście jak pisałem wcześniej - boli brak widoku trasy po wygenerowaniu, bo nie wiem co za trasę wyznaczył).

Mimo tego, że w AM jest wszytko na ekranie :) to parę razy miałem "czeski film" w mieście gdzie było pełno małych uliczek: "czy to już, czy jeszcze nie". Z navi business w sumie tego zakłopotania nie ma. Wyraźnie jest pokazane, w którą ulicę masz zjechać (dynamicznie zmieniane), nie wiem też dlaczego napisałeś, że nie ma wyjazdu na rondach, gdyż każde rondo jest pokazane na ekranie z zaznaczonym wyjazdem + głos (please take the third exit on the round-abound etc.).. może placek powstał później niż data wydania mapy.

 

Tak, więc z mojej strony navi business nie jest taka zła, tak jak pisałem wyżej, mam AM ale jej nie używam. Za największy mankament uważam brak mapy po wyznaczeniu trasy, aby można było ją zweryfikować. Zjeździłem z navi business BNL, AT, CH, DE, CZ, PL.

 

Chodzi mi ze busines nie jest zly, ale mi kiepsko sie z nim podrurzowalo. Niekiedy glupieje i niewiesz ktory wyjazd itp.

 

Na mapie masz zawsze zaznaczona droge wiec sie prawie nie idzie zgubic. W professional jest duzy plus, ze mozesz dac na 2/3 wyswietlacza mape i na 1/3 strzalke. Ja tak mam ustawione i nie da sie zgubic.

 

Jednak widocznosc mapy jest bardzo urzyteczna, np. Jest jakis korek lub wypadek, nie znasz miasta, zagladasz na mape i józ wiesz gdzie jechac zeby to objechac. Ostatnio w niemczech tak mialem i mapka w profesionalu bardzo sie przydala.

http://img854.imageshack.us/img854/24/img20110806wa0001.jpg



3 ulbione zwierzęta kobiety:


1. Jaguar w garażu

2. Norki w szafie

3. Osioł co nato zarobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chodzi mi ze busines nie jest zly, ale mi kiepsko sie z nim podrurzowalo. Niekiedy glupieje i niewiesz ktory wyjazd itp.

 

Na mapie masz zawsze zaznaczona droge wiec sie prawie nie idzie zgubic. W professional jest duzy plus, ze mozesz dac na 2/3 wyswietlacza mape i na 1/3 strzalke. Ja tak mam ustawione i nie da sie zgubic.

 

to jest fajne - przydałoby się

 

Jednak widocznosc mapy jest bardzo urzyteczna, np. Jest jakis korek lub wypadek, nie znasz miasta, zagladasz na mape i józ wiesz gdzie jechac zeby to objechac. Ostatnio w niemczech tak mialem i mapka w profesionalu bardzo sie przydala.

 

no dokładnie to jest największy dla mnie minus

 

na początku chciałem zamienić ten business na professional, ale jakoś mi zapał ostygł... swoją drogą ciekawe ile by to kosztowało ~1k pln? (nie ASO)

z pozdrowieniami

bArT


Matematyka to nie ma technika, moja tematyka matematyki nie dotyka. / k44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kupilem moje e60 od razu chcialem zmienic navigacje na profesional. Nosilem sie z tym ok 6 miesiecy az do PL pojechalem i tam mi to zrobili.

 

Mnie wynioslo ok 3000zl z montazem i programowaniem to znaczy wyswietlacz, lektor i listwy. Puzniej kupilem idrive bo chcialem miec jak orginal.

 

I mysle ze warto to wymienic. Ruznica niesamowita.

 

Pozdrawiam

http://img854.imageshack.us/img854/24/img20110806wa0001.jpg



3 ulbione zwierzęta kobiety:


1. Jaguar w garażu

2. Norki w szafie

3. Osioł co nato zarobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
czy ktoś z kolegów się orientuje czy można w E60 przed liftem zamontowac nawigację CCC (Business) po lifcie ? Chodzi mi przede wszytskim o panle przedni czy tam wszytsko pasuje ?

 

CCC to jest professional, mozna zamontowac radio poliftowe, czyli z 8 przyciskami do wersji przedliftowej bez większych problemów. Jedynie panel klimatyzacji bedzie miał duże szczeliny, jak ktos bardzo chce mozna tez wymienić na poliftowy. Wymaga lekkiej przeróbki kabelków, ostatnio usłyszałem że są problemy ze współpracą nowego panelu z samochodami z przed 09/2005 czyli z klasycznym kluczykiem, ale to jednostkowa sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Odkopie troche temat ,ale stałem się posiadaczem E60 z 2007 roku czyli po lifcie i też jest tam NAVI Buisness (prawdopodobnie będzie po Holendersku bo autko jest z Holandii i wszystko jest w tym języku) stąd moje pytanko czy jest możliwość wgrania do tej NAVI i do całego systemu języka polskiego ? Jak tak to mniej więcej jaki może to być koszt i czy tylko ASO się tym zajmuje ?

BMW czyli Bardzo Miły Własciciel

E60 523i 2007

(oo=[][]=oo)


Ex: BMW E-30 318iS M42 90'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
moje pytanko czy jest możliwość wgrania do tej NAVI i do całego systemu języka polskiego ? Jak tak to mniej więcej jaki może to być koszt i czy tylko ASO się tym zajmuje ?

 

ASO BMW się tym nie zajmuje tylko odrębne firmy np. ta http://www.navibmw.pl/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.