Skocz do zawartości

318i Touring ET 31 ---zaloze ?? BMW (Typ 346L)


sambor

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry,

moge dostac kola od BMW E90----origin.BMW felga 7x16 ET 31(Nr.268) opony-205-55-16

chcialbym zalozyc je na E 46 -318i Touring Facelift . Beda problmy ??

Nadmieniam ze przefiltrowalem moj typ auta---jakie felgi pasuja (reifen.com)

Dodaje ze nie-originalne (np.Rial,Borbet......)

Znalazlem ponad 40 pasujacych felg---w tym kilka z ET 30.

 

Bylbym wdzieczny za uwagi,rady......

 

Serdecznie pozdrawiam wszystkich forum-owiczow

 

sambor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza tyle że moim zdaniem balony nie zbyt dobrze się prezentują,na pewno to jest błahostka ale ja na takie detale zwracam uwagę,tylko o to mi chodzi.

 

wolisz łupanie na dziurach i krawężnikach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przesadzasz,BMW to nie tarpan,zawieszenie dobrze pracuje i tak jak w moim przypadku na profilu 40 nie mam tragedii,dobra felga byle nie made in china i naprawdę można śmiało ganiać po naszych "wspaniałych'' drogach.Ale każdy ma prawo do swojego wyboru,więc nie wnikam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku na profilu 40 nie mam tragedii,dobra felga byle nie made in china i naprawdę można śmiało ganiać po naszych "wspaniałych'' drogach.Ale każdy ma prawo do swojego wyboru,więc nie wnikam.

 

"tragedia" to będzie jak będziesz uczestniczył w wypadku a ubezpieczyciel lub policja sprawdzi, że te opony są "z lekka" nie od tego samochodu. Opony się kupuje prawidłowe, wybór mamy w kwestii marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Witam wszystkich ;) pozwole sobie podpiąć się pod ten temat ponieważ problem mam podobny tzn. posiadam BMW e46 Touring (po lifcie) ,chcę zmienić felgi na KESKINY Chromowane z tej aukcji : http://allegro.pl/keskin-kt4-195x112-i-5x120-promocja-raty-i1943961367.html - myślałem o tych KT4 CHROM czyli parametry w żółtej tabeli ,i teraz jest tu moje pytanie.....jakie felgi mam wybrać ? co oznacza to 7,5x16 ? lub 8x17 ? 9x17 ? i jakie ET do tego muszę wybrać ...proszę o pomoc lub jeśli to możliwe to o foto jak felgi o tych parametrach wyglądają ( nie koniecznie Keskin ,ale o tych parametrach ), dodam może tylko że większych felg jak 17'' napewno nie zakupie.Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VADER napisał(a):w moim przypadku na profilu 40 nie mam tragedii,dobra felga byle nie made in china i naprawdę można śmiało ganiać po naszych "wspaniałych'' drogach.Ale każdy ma prawo do swojego wyboru,więc nie wnikam.

 

 

o czym ty piszesz kolego ja mam ori 17' na 40 i popatrz sobie co dziury robią z autem

 

 

http://img703.imageshack.us/img703/5682/zdjcie020d.th.jpg

BMW E46 320i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co oznacza to 7,5x16 ? lub 8x17 ? 9x17 ? i jakie ET do tego muszę wybrać

 

Pierwsza wartość oznacza szerokość felgi a druga średnicę np 8x17 . ET nie mniejsze jak 35 żeby felga za bardzo nie wystawała . Zastanów się nad tym chromem bo jak dla mnie chromowane felgi nie pasują do BMW .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VADER napisał(a):w moim przypadku na profilu 40 nie mam tragedii,dobra felga byle nie made in china i naprawdę można śmiało ganiać po naszych "wspaniałych'' drogach.Ale każdy ma prawo do swojego wyboru,więc nie wnikam.

 

 

o czym ty piszesz kolego ja mam ori 17' na 40 i popatrz sobie co dziury robią z autem

 

 

http://img703.imageshack.us/img703/5682/zdjcie020d.th.jpg

Kolego gdybyś omijał dziury a nie w nie wpadał to twoje felgi wyglądały by inaczej ja mam u siebie założone Breytony GTS-R 225/35/18 przód i 255/30/18 tył i zrobiłem już z 10000 tys. km i nie ma tragedii i jak na razie ani jednej nie pokrzywiłem, tak jak kolega Vader napisał dobre felgi i oponki a nie jakieś chińskie dziadostwo i wszystko powinno być cacy, chyba że ktoś wpadnie w big dziurę wtedy nic nie pomoże.

Do założyciela postu mam swoje felgi M-Pakietowe na sprzedaż jak cię interesuje to pisz na priv. Pozdro Mario.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.