Skocz do zawartości

Różnica Mpakiet po lifcie i przed ....?


ads11

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje jaka jest różnica między Mpakietem przed liftingiem i przed. Mam po lifcie , a widzialem do kupienia komplet przed liftowy.Wiem,że napewno różni sie wielkością parktroników-i tu pytanie , jak kupie tamten przed liftem z dużymi otworami to musze zmienic czujniki, czy sa jakies przejściówki,aby założyć te mniejsze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo to m-pakietowe zderzaki przed i po lifcie są takie same i jak maja otwory na parktronik to właśnie na te małe czujniki przedliftowe.

Dużo informacji na ten temat znajdziesz na tym forum poszukaj :search:

 

 

A ja bym powiedzial inaczej.

Jezeli juz naprawde niczym sie nie rozni zderzak m-sport przed i poliftowy to napewno czujniki sa te duze. Montowalem ostatnio M-sport i czyjniki pasuja z wersji przed liftowej. Tego jestem na 100%. I wydaje mi sie rowniez ze facet w servisie powiedzial ze nia ma M-sportu przed czy po liftowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo to m-pakietowe zderzaki przed i po lifcie są takie same i jak maja otwory na parktronik to właśnie na te małe czujniki przedliftowe.

Dużo informacji na ten temat znajdziesz na tym forum poszukaj :search:

 

 

A ja bym powiedzial inaczej.

Jezeli juz naprawde niczym sie nie rozni zderzak m-sport przed i poliftowy to napewno czujniki sa te duze. Montowalem ostatnio M-sport i czyjniki pasuja z wersji przed liftowej. Tego jestem na 100%. I wydaje mi sie rowniez ze facet w servisie powiedzial ze nia ma M-sportu przed czy po liftowego.

 

 

Dokładnie jak kolega pisze. Ja montowałem u siebie fabryczny nowy oryginalny M-pakiet, a że mam auto po lifcie z PDC to musiałem dodatkowo dokupić czujniki z przed liftu i wiązki. Doszło jeszcze kilka elementów nie chce mi się drugi raz opisywać różnic, możesz sobie poczytać to co opisałem w innym poście proszę viewtopic.php?f=73&t=138862. ADS11 wysyłem ci nr na tel. na priv. Jak chcesz to dzwoń udzielę ci kilku rad, jest np możliwość wykorzytania czujników z auta po lifcie, ale trzeba kupić M-pakiet do wersji bez PDC, wyciąć otwory pod czujniki poliftowe i dokupić w ASO koszyki do czujników poliftowych (przód nr katalogowy 51110432215 cena ok 52zł za szt. x 4, tył nr katalogowy 51127178177 cena ok 28zł za szt x 4). Są dostępne oddzielnie i klejone do zderzaka od środka, ale to już trochę kombinacji (oszczędność jakieś 1000zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.