Skocz do zawartości

Swap zacisków i tarcz e60 m5 do e39 540 robil ktos juz?


Spoon22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Kolego sprawdzałeś ile kosztują tarcze do M5 E60?

 

Same klocki z zamiennika ok 650zł na przód

Tarcze z tego co wiem tylko w ASO - koszt 1500 sztuka

 

Chyba że zamierzasz korzystać z używek, ale tego nawet nie będę komentował w przypadku układu hamulcowego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam trochę inaczej, po co zakładać hamulce od M5? Normalne od 540 nie wystarczają?

No chyba, że kolega jeździ sobie na torze wyścigowym w weekendy i chce kręcić coraz lepsze czasy to rozumiem, bo na ulicę raczej nie przydadzą się.

Bo życie zaczyna się od ośmiu cylindrów :) Moja 540iA

http://forum-lines.ru/rez/ab192360.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak kupiles to sam nam powiedz czy pasuja ;)

jarzma sa takie same i wszystko bedzie ladnie pasowac(pisze tu o moim aucie 2001, nie wiem czy byly jakies roznice)

sam sie nad tym zastanawialem bo nawet nowe tarcze lekko bija po ostrzejszym hamowaniu i z tego co czytam to jest to babol w naszych autach

klocki sa te same jak np. u mnie wiec nie ma roznicy w cenie(chyba ze zakup w aso), tylko kwestia tarcz ktore sa drogie

ja nie zakupie bo mam kola na zime i lato 16 cali i nie mam zamiaru zmieniac, a potrzeba co najmniej 17, bo nie wejda zaciski(w m5 zdaje sie sa 19)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no od poniedzalku sie biore za tobo w przyszlą sobote wracam na niemcownie zaciski przyszly dzis ale niedam rady sie dzis za to zabrac.... tomek_d powiedz mi zakladales do swojej bunki zaciski od e60 i pasowaly i jeslki tak to czy przewody hamulcowe chodzi mi o gwinty czy sa takie same?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
i mnie to nieprzerażą aktualnie mieszkam w niemczech dokladnie w Trier i do Nürburgring mam 90km...

 

I założysz używane tarcze? :mrgreen:

Taki drut nigdy nie przyszedł by mi do głowy.

 

Wydaj teraz 5,000zł na komplet tarcz.

Komplet klocków na przód w ASO 1800zł

Komplet klocków na tył w ASO 1300zł

-----------------------------------------

Razem 8100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty tak mnie straszysz z tymi cenami kolckow kupilem uzywki tarcze zeby spasowac do piast e39 niekupie nowych tarcz w serwisie roztocze nowki cos gdzies bedzie blokowac obcierac i rzuce je na pulke bo juz ich nioesprzedam bo beda kombinowane...jak je zaloze przejade sie na nich nic sie niebedzial dzialo niebedzie bila kierą ani innych anomali niebedzie to ok bedzie cos z nimi nie tak to kupie nowe niejestem samobójca pytanie niebrzmialo ile co kosztuje tylko czy ktos juz cos takiego robil bede chcial znac ceny to jest realoem albo numer do serwisu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Staram Ci się uświadomić że to nie ma sensu. Za podobną kasę możesz kupić fabrycznie nowe, gotowe zestawy hamulcy dedykowane do e39 Stoptech, K Sport.

Mają zestawy do e39 nawet po 400mm średnicy.

http://www.horsepowerfreaks.com/performanceparts/BMW/540/Brakes/Big_Brake_Kits

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.