Skocz do zawartości

320d Poduszki Silnika Lemforder


lele1122

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy nawet nie wiecie jak bardzo się mylicie, rozgraniczanie części między oryginałami z BMW service a częściami typu lemforder sachs itp to kpina :)

To są te same części , identyczne różniące się czym ? tak , tym magicznym znaczkiem za którego płacicie kilka razy tyle niż na allegro czując dumę z posiadania "oryginału". Myślicie, że lemforder ma linie oryginał pierwszy montaż i rynek sprzedaży poza serwisowej ? oczywiście , że nie , niczym to się nie różni prócz cenę, która jak wszyscy wiemy w serwisie jest chora, ale takim myśleniem sami zapewniacie im dostatni byt :)

Apropo miliona tekstów które czytam na różnych tematach forum: Czy wy w ogóle pojęcie macie co to znaczy podróba? wiece jakie są kary jeżeli w pudełku LMO ktoś wrzuciłby chińszczyzne ?? producent by puścił ich z torbami , a dla niedowiarków: wszystkie części posiadają kod kreskowy , można wszystko sprawdzić w polskim przedstawicielstwie danej firmy. Także kupowanie poduszek za 640 zł w serwisie może doprowadzić chyba tylko i wyłącznie do lepszego samopoczucia i spełnienia jakie nosi za sobą inwestowanie w BMW.

 

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy nawet nie wiecie jak bardzo się mylicie, rozgraniczanie części między oryginałami z BMW service a częściami typu lemforder sachs itp to kpina :)

To są te same części , identyczne różniące się czym ? tak , tym magicznym znaczkiem za którego płacicie kilka razy tyle niż na allegro czując dumę z posiadania "oryginału". Myślicie, że lemforder ma linie oryginał pierwszy montaż i rynek sprzedaży poza serwisowej ? oczywiście , że nie , niczym to się nie różni prócz cenę, która jak wszyscy wiemy w serwisie jest chora, ale takim myśleniem sami zapewniacie im dostatni byt :)

Apropo miliona tekstów które czytam na różnych tematach forum: Czy wy w ogóle pojęcie macie co to znaczy podróba? wiece jakie są kary jeżeli w pudełku LMO ktoś wrzuciłby chińszczyzne ?? producent by puścił ich z torbami , a dla niedowiarków: wszystkie części posiadają kod kreskowy , można wszystko sprawdzić w polskim przedstawicielstwie danej firmy. Także kupowanie poduszek za 640 zł w serwisie może doprowadzić chyba tylko i wyłącznie do lepszego samopoczucia i spełnienia jakie nosi za sobą inwestowanie w BMW.

 

Pozdro !

 

 

Witam!

 

Święta racja :cool2:

 

Ja po tel. do ASO Auto Fus w Warszawie mało z krzesła nie spadłem. Za kpl. poduszek silnika i skrzyni wyszło coś koło 800zł

A za cenę jak wyżej w powyższym poście mam wszystko za 361 zł. Trzeba tylko dobrze poszukać.

Pytanie po co?

Dla nabijania kabzy ludzi siedzących w serwisach i nic nie robiących?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.Miałem lemfordery założyłem oryginały z ASO 640zł,

jestem bardzo wrażliwy na jakiekolwiek!!!! dźwięki inne niż praca silnika czy cisza,szum powietrza.

Często ściszam radio i prowadzę tzw. nasłuch....(czego bardzo nie lubi moja żona "znowu czegoś szukacz")Niestety/stety :) tak już mam.

I mogę powiedzieć tylko jedno oryginalne poduszki tylko ASO.

Silnik chodzi jak należy mięciutko i nic nie puka nie drga "gdzieś tam w tle"

Jest różnica jakości w poduszkach Lemforder i ASO.

I pier.... ze lemforder to oryginał na mnie nie działa.Bo przez to jestem 200zł w plecy z ciągłymi wymianami poduszek.Musi być inna mieszanka gumy ja doświadczyłem tego.wymienione mam koło pasowe i poduchy silnika, silnik kładzie się i odpala bez klepania czy dziwnych drgań na budzie.A iszyby mi nie drgają jak są w połowie otwarte.Pisałem o tym ma forum a ludzie doradzali ,że prowadnice szyb...hehe

Tyle w temacie z mojej strony.

pozdro.

Bezpieczeństwo Moc Wygoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha myśle że jakby ci aso dało kawałki deski to tez byś czuł wielka różnice na plus bo ori. Nie rozumiem po co sie spierać ze poduszki tylko ASO skoro ASO ma od lemfordera :D i przy okazji pare stówek marży zapłaciłeś :)

 

ps. Koło pasowe bardzo wpływa na jakość pracy silnika.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wyjaśniam koło pasowe wymieniałem 20 tysi temu.Teraz robiłem same poduszki.Najpierw lemforder (jakieś pukanie dziwnie chodzący-twardo silnik jak w moim starym nissanie p11 2.0td) potem zmiana na oryginał (bajeczka-kiera nie drga ,nic nie stuka w tle)

Jak poduchy do silnika to polecam dołożyć te 250-300zł na ASO niż być w plecy za wymianę no i bezcenny czas.

pzdr

Bezpieczeństwo Moc Wygoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha myśle że jakby ci aso dało kawałki deski to tez byś czuł wielka różnice na plus bo ori. Nie rozumiem po co sie spierać ze poduszki tylko ASO skoro ASO ma od lemfordera :D i przy okazji pare stówek marży zapłaciłeś :)

 

ps. Koło pasowe bardzo wpływa na jakość pracy silnika.

 

 

Jakby było ok to bym nie wymieniał.Bez sensu sie sprzeczać co lepsze mój przypadek był taki ze na ASO jest OK.Niestety na lemf nie było.pzdr

Bezpieczeństwo Moc Wygoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.