Skocz do zawartości

wydech 730 modyfikacja


zenek2

Rekomendowane odpowiedzi

czesc kupilem w super stanie 730i niestety automat, ale pomijając. nigdy lpg nie widzial i 1 wlasciciel w pl w sumie wiecej stala niz jezdzila. chce porobic delikatne mody z wydechem. zeby mniej wiecej gral jak tutaj:
czy jest to mozliwe zeby w miare chodzilo i nie przeplacic ale nie zeby jakies wiesniactwo bylo. prosiłbym fachowcow o rady jakies ;) wiem ze katalizator leci odrazu, bo sonda przed nim jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie fajnie...kup po prostu wydech od hondy civic...chcesz zrobić,żeby nie było wiśniactwa? I do tego jeszcze wywalasz kata,nie wiadomo dlaczego.Taki dźwięk w 7mce to właśnie totalna wiocha.To nie jest auto rajdowe..kup sobie subaru impreza i po krzyku.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie fajnie...kup po prostu wydech od hondy civic...chcesz zrobić,żeby nie było wiśniactwa? I do tego jeszcze wywalasz kata,nie wiadomo dlaczego.Taki dźwięk w 7mce to właśnie totalna wiocha.To nie jest auto rajdowe..kup sobie subaru impreza i po krzyku.Pozdrawiam.

nie kolego. chodzi mi wręc o zniwelowanie basu a zeby bylo slychac sam gang silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób cały wydech na rure przelot od poczatku do końca jest wporządku nie jedno 7 u mnie czy kolegów lub inne bmw tak jeździ.
A potem jeżdzą takie poamputowane,popaprane,wybrakowane padła...i zrób coś wreszcie stary z tą swoją pisownią bo...no tragedia po prostu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kupilem sobie tą ślicznosie ale posmigalem z 2 godziny i pękł mi wąż od wody, mowie sparcialy pewnie bo wiekowy to pękł. zmienilem na nowy, trzyma ale strasznie sie grzeje w czerwone pole, wody mam caly zbiorniczek i w dodatku zimnej a silnik sie gotuje. czy nalezy go odpowietrzyc czy poprostu od dlugiego stania nalezy wymienic termostat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób cały wydech na rure przelot od poczatku do końca jest wporządku nie jedno 7 u mnie czy kolegów lub inne bmw tak jeździ.
A potem jeżdzą takie poamputowane,popaprane,wybrakowane padła...i zrób coś wreszcie stary z tą swoją pisownią bo...no tragedia po prostu.

Wąchaj pałe ja mam ładną siudeme.

Zenek odpowietrz układ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Uważaj co piszesz szmądku...jak jesteś taki kozak to chętnie porozmawiam z tobą na jakimś zlocie wsioku.A tak na marginesie analfabeto...twoja 7ka to poprzerabiany przez buraka padalec...

Gryź mi jajka śmieciu Nigdy nie bedziesz miał takiego E32 jak ja i wiem że cie to boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, trochę kultury. :nienie:

jeśli chodzi o ten wyech to nie jest on aż taki powalający. Poszukaj kolegi MARIO MTG to zrobi Ci fajny który nie będzie szpecił auta.

Rozkodowanie numerów VIN na PW


sprzedam drążki kierownicze boczne (prawy, lewy) do e34 touring tanio

511185044 - nie odbieram prywatnych


Dbajcie o siebie i o innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryź mi jajka śmieciu Nigdy nie bedziesz miał takiego E32 jak ja i wiem że cie to boli.
Hmm...tak myślałem,że mam do czynienia z homoseksualistą...za dużo piszesz o wąchaniu i gryzieniu twoich śmierdzących jaj...czy jajek haha...bo to pewnie 8 cm w zwodzie...na 100% fryzjer.A co do twojej poprzerabianej śmieciarni to wsadź ją sobie w swój napastowany przez twojego chlopaka odbyt...czego mam ci zazdrościć oszołomie...735 z 1986 roku jak mam 740iL...przejrzyj na oczy analfabeto.Powiedzialem ci...na jakimś zlocie spotkamy się...porozmawiamy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś Kretynem nie interesuje mnie to co piszesz bo pewnie jestes chory psychicznie a takich ludzi nieszczęśliwych nie ma co brać pod uwage dalej nie dyskutuje. Sam sie gubisz w tym co piszesz moje E32 jest z 1989 i ma lepszy wypas niż twoje 740 z nieszczelną odmom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś Kretynem nie interesuje mnie to co piszesz bo pewnie jestes chory psychicznie a takich ludzi nieszczęśliwych nie ma co brać pod uwage dalej nie dyskutuje. Sam sie gubisz w tym co piszesz moje E32 jest z 1989 i ma lepszy wypas niż twoje 740 z nieszczelną odmom.
Odmą a nie odmom analfabeto...ale podoba mi sie,że kretynem napisałes z dużej literki...szacunek mimo wszystko jest...haha.Och żałosny jesteś,jaki ty tam masz wypas...elektryczne szyby?...skąd ty wogóle jesteś i gdzie chodziłes do szkoły?No bo podstawówkę to chyba masz co?Zanim Admin rozda ostrzezenia...co napewno nastąpi...proszę aby cofnął się kilka postów i stwierdzil kto kogo tak naprawde pierwszy obraził...chociaż,co prawda ja nie obraziłem nikogo,stwierdzilem tylko fakty....a musiałem to zrobić skoro nikt nie zareagował na prymityw prymitywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już chcesz sie licytować na stare samochody to mam tam tel, elektryczną rolete tył lampki do czytania kanapa tył w elektryce, Aha zapomniał bym o pełnym skórzanym środku w kolorze indygo + roletki na tylne szyby wraz z trójkątami. Dla mnie E32 to Moja pasja samochód służy na okazjonalne przejażdżki i do wożenia na śluby. I wątpię że masz choć którąś z tych rzeczy z dodatkowego wypo. bo takich E32 jest mało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już chcesz sie licytować na stare samochody to mam tam tel, elektryczną rolete tył lampki do czytania kanapa tył w elektryce, Aha zapomniał bym o pełnym skórzanym środku w kolorze indygo + roletki na tylne szyby wraz z trójkątami
I co...zrobić ci zdjęcie? :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trol sądząc po twojej wypowiedzi jesteś Debilem bo chyba nie zauważyłeś że to nie ja zacząłem.

Zaproponowałem koledze wydech z rury tak się przecież robi ładnie wygina i pasuje a kolega arturo już cos skaka o co? Nie wiem zazdrości wydechu z nierdzewy giętego giętarką?

Trol dla mnie to ty jesteś największym głupkiem wymieniłeś pół samochodu dobrych części bo Ci temperatura 1mm poza połowe wychodziła hahaha co za dureń :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczydj, dostajesz ostrzezenie. Ostatnie. Nastepnym razem bedzie ban.

Chamstwo, ktorym sie popisales, zasluguje na bana natychmiastowego, ale masz jeszcze ostatnia szanse na opamietanie sie.

Wszystkich innych uczestnikow tego watku rowniez prosze o grzeczna rozmowe i nie odplacanie 'pieknym za nadobne' - za to tez mozna dostac ostrzezenie.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydech z nierdzewki robiony na gientarce ma być powodem zazdrości?

Koledzy nie prowokujcie admina bo ja tutaj przeszedłem z bmw-sport bo tam sam mam bana :P

Rozkodowanie numerów VIN na PW


sprzedam drążki kierownicze boczne (prawy, lewy) do e34 touring tanio

511185044 - nie odbieram prywatnych


Dbajcie o siebie i o innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej będzie wsadzić wersje sportowe tłumików zamiast 'kastrować' wydech? Przelot odpręża motor - jaki sens przy silniku atmosferycznym? Zresztą, są sprawdzone firmy o których już w tym wątku było pisane - po co wyważać otwarte drzwi? Bez niepotrzebnych ryków - przecież e32 to piękna klasyczna limuzyna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej będzie wsadzić wersje sportowe tłumików zamiast 'kastrować' wydech? Przelot odpręża motor - jaki sens przy silniku atmosferycznym? Zresztą, są sprawdzone firmy o których już w tym wątku było pisane - po co wyważać otwarte drzwi? Bez niepotrzebnych ryków - przecież e32 to piękna klasyczna limuzyna.

 

Nic dodac, nic ujac. Przelotowy wydech ma sens przy silnikach turbodoladowanych, i to tez obliczony pod konkretny samochod, a nie tak jak serce tlumikarzowi dyktowalo.

Nie mowiac juz o tym, ze po wywaleniu katalizatorow czesto zaczynaja sie problemy ze skladem spalin na przegladzie.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos wydechów z nierdzewki to właśnie przy jednym z ostatnich pobytów w Polsce zafundowałem cały uklad dla mojej 7 z nierdzewnej stali łącznie z katalizatorami...tylko środkowy wydech jest ze zwyklej stali ale za to nówka z serwisu od BMW 750...ostatni wydech zostal oryginalny...ale on też jest z nierdzewy.Wszystko robilem w profesjonalnym zakladzie w Szczecinie,rdza nie ma tam czego szukać.Az miło posłuchać teraz jak ślicznie bulgocze V8.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodzi do tego jeszcze wzgląd estetyczny osób postronnych (których to teoretycznie nie powinno obchodzić) - mi się serce kraje jak widzę klasyczne limo z ryczącym wydechem, z glebą nie po to żeby obniżyć środek ciężkości a żeby był lans, ze szpulą która nie ma sie lepiej trzymać tylko żeby był lans. Lans być może zupełnie przeze mnie rozumiany. A często modowanie auta na 'ucho' guzik daje - auta z Bawarii są zbyt precyzyjnie zmontowane, żeby się poddać druciarstwu.

 

Ludzie, z głową!

 

@ arturo193 - i wydech jest zrobiony pro, i będzie służył latami. Zbyt piękne samochody, żeby je szpecić bezmyślnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.