Skocz do zawartości

320d pytanie o przepływomierz


mateusz88

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
odgrzeje deko kotleta ponieważ podczas przeglądania aukcji natrafiłem, że jeden ze sprzedających oferuje sam wkład przepływomierza firmy PIERBURG, można coś takiego kupić? będzie to działało? taki wkład kosztuje 350 zł więc sporo taniej niż cała przepływka BOSHA. Co o tym myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja radzę kupić Ci Boscha .... obadam temat i dam Ci znać może za 450zł jakiś bym znalazł ;)

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Koledzy moze głupie pytanie , ale czy w każdym zakresie obrotów ma dostarczać dokładnie tyle powietrza ile oczekuje ECU ?

U mnie wyglądało to tak ze wciskając pedał w podłogę z początku przepływka dawała mniej powietrza niż oczekuje ECU a w wyższych zakresach obrotów było juz elegancko czy to jest normalne ? Czy cos jest nie tak? Dodam ze sprawdzane to było na hamowni wiec koła sie kręciły , nie było to mierzone na biegu jałowym. Ekonomizer dochodzi do 20L na 4 i 5 biegu

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
tak tak ja mam 330d ale jak jest z tym podawanym powietrzem w kazdym zakresie obrotów ma dostarczać tyle powietrza ile oczekuje ECU ? U mnie to przy starcie na pierwszym biegu nie dostarczała tyle powietrza ile oczekuje ECU a na kolejnych biegach było juz ok. Tak maa być czy cos z nią jest nie hallo

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
Odświeżę troszkę ten temat bo nie będę zakładał nowego. Mam dwie E46 320D silniki M47N - jedna z 2003 roku, druga z 2005 roku. Problem jest taki że ta z 2005 roku nie zbiera się na niskich obrotach jak należy, podejrzenie padło na przepływomierz, a że jest pod ręką druga jeżdżąca przyzwoicie to pomyślałem, że zamienię przepływki i się zobaczy. I tu się zdziwiłem. Ta z 2003 roku ma przepływomierz z kostką na 5 styków a z 2005 z kostką na 4 styki i raczej nie da rady tego pogodzić. Numerów przepływomierzy jeszcze nie sprawdzałem ale według Realoem powinny być identyczne. Może wiecie coś w temacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.