Skocz do zawartości

[E34 540i] Zakup, prośba o poradę.


BzykuGie-Ce

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie musisz mieć zamulone to BMW :cool2: :D

Wiem że to może szczeniackie ale lubię słyszeć odcinkę, lubię redukować na łukach i ślizgać zadek, mam nawet zaspawany most, który czasem zakładam na tydzień czy dwa. Nie znaczy to jednak że którekolwiek z moich aut było zakatowane przez taką zabawę.

Jeżeli próbujesz twierdzić, że takie zabawy oczywiście w granicach zdrowego rozsądku niszczą w jakikolwiek sposób podzespoły mechaniczne auta, to nie mogę się z tobą zgodzić. I chyba znajdzie się ktoś kto jest podobnego zdania. Nie wiem czy nie czas przesiąść się na Mercedesa. :D

Oczywiście bez urazy.

Muszę dodać że 10 osób które kupiły moje BMW były bardo zadowolone niektóre z nich spotkałem po latach inne spotykam do dziś a jeden gość trafił pod mój adres ponownie i dobiliśmy targu po raz drugi.

Mam kilka aut i o żadne nie dbam tak jak o BMW bo to ono daje najwięcej frajdy.

Spróbuj przy redukować z 3 na 2 i gaz w podłogę skręcając przy tym kołami :cool2:

Edytowane przez nadglowski

[OO==[][]==OO]

Kiedyś: E30 325 '86, E30 318 '89, E30 320 '90, E34 520 '92, E28 528 '81, E32 735 '90, E32 735 '89, E30 320 '89, E32 730 '90, E30 320 '87, E30 320 '89, E30 320 '89. Teraz: E30 320 '90, E34 525 '89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.