Skocz do zawartości

TRACI MOC PRZY GORACYM SILNIKU D0 50%


pastor

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich.

Mam problem w moim aucie, a mianowice traci moc jak jest goracy silnik(przy zimnym silniku nie ma zadnego problemu idzie jak trzeba) wymienilem w niej przeplywomiez powietrza bo byl walniety i nie ma poprawy

Podlanczalem ja do kompa i nie wykryto zadnych problemow nie wiem co mam teraz robic.

Pomocy tak sie nie da jezdzic:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche laikowato opisałes problem,według twojego opisu to nie ma sprężania i stracił 50% mocy :roll: Olej bierze,pali dobrze na ciepłym,przerywa na ciepłym,nie gaśnie jak dasz luz,wchodzi do końca obrotów,przy jakich prędkości-obr. jest muł,grzeje się czy nie,i wiele innych?????? :?: Najpierw opisz to jak trzeba,nikt nie ma szklanej kuli i widzi usterke w twojej 520i

odma,czujnik wałka,wału,sondy itd :idea:

PS. swój opis też zrób ładnie i czytelnie--to tylko grzeczna rada :lol: (automati typtronik) :wink: -zrób automat lub steptronic.POzdr i opisz dokładnie problem. :cool2:

BezpiecznyMocnyWygodny

Foteczki: Moja Bunia 525d-KLUB // Galeria Moja z Forum

GG36122033/TEL.722-22-99-00/ dani3011@interia.eu

http://www.motostat.pl/user_images/36127/icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może koledze obcina moc bo ma np. zakamienioną chłodnice i żeby się nie przegrzał to do schłodzenia silnika jest "obcięta" moc... po zbiciu temperatury wszystko wraca do normy.Po odpaleniu do "złapania" odpowiedniej temperatury tez nie ma pełnej mocy (tak jest u mnie) jest to zauważalne zwłaszcza w zimie. Ja tak miałem w E34 tds ale to tylko gdybanie... bo dałeś za mało danych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś doradzicie ja mam taki problem jak jest temperatura 20-25 stopni na zewnątrz auto śmiga idealnie

podejdzie temperatura powyżej i na postoju trzęsie budą bardzo mocno obroty stoją i mocy nie ma daje mu na gaz nie idzie tak jak powinien błędów na kompie nie ma żadnych auto 523i 2.5 benzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.