Skocz do zawartości

320d kompresor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich na forum!

Jestem świżakiem niedawno kupiłem bunie z października 2004r i okazało się że mam nieszczelną turbinę mechanik podobno wymienił na regenerowaną ale w książce serwisowej wpisał że wymienił kompresor. Mam w związku z tym pytanie czy jest to prawda, czy też zostałem nabity w butelkę?

Opublikowano
no byłoby super i z chęcią bym poprosił namiary na tego gościa :mrgreen: :cool2: a wracając do Twojego pytania to może mech uważa, że kompresor i turbosprężarka to to samo :wink:
Opublikowano
  • Autor
dla mnie jako laika kompresor kojarzy się z klimą natomiast turbo z silnikiem, ale mech. powinien chyba wiedzieć co wymienił?
Opublikowano
to dobrze Ci się kojarzy bo kompresor to na "nasze" sprężarka i klima właśnie ją też posiada... ale jest też sprężarka mechaniczna dająca liniowy wzrost mocy i momentu w przeciwieństwie do turbosprężarki charakteryzującą się chwilową bezwładnością. Czytając Twój wpis wnioskuję, że chodzi o awarię związaną z mocą, zatem mógł się po prostu pomylić w nazewnictwie.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Yoshi ma pewnie rację, dla mechanika kompresor brzmi bardziej profesjonalnie niż turbina. Choć miło byłoby, gdyby znał różnice między tymi pojęciami.

Oczywiście nie mówimy o układzie kilmatyzacji. Tu widać różnicę w napędzie:

 

http://www.technikajazdy.info/wp-content/uploads/2008/04/kompresor_vs_turbo.jpg

Opublikowano

...albo mech wymienił stronę zimną... i w takim przypadku napisał prawdę :lol: no ale to taka mega abstrakcja :wink:

PS. Zielo tak rzuciłeś tym HOLSETEM aż mi się gorąco zrobiło :twisted:

Opublikowano
  • Autor
Serdeczne dzięki za wyjaśnienie. Przynajmniej w tym temacie jestem mądrzejszy (choć troszkę). Wielki Szacun dla wiedzy i znajomości zagadnień w temacie. :modlitwa:
Opublikowano
ale np. Mazda w silnikach diesla stosowała kompresory ... :wink: taka ciekawostka...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Opublikowano
to ja Wam opowiem lepszą historię... znajomy sprowadził właśnie MAZDE [kompresor] to coś tam było nie tak z mocą... pojechał do mecha i tamten przez kilkanaście minut szukał i szukał i szukał... Diagnoza jaką dał brzmiała: "ten silnik nie ma turbo! dlatego nie ma mocy!" :lol: :lol: :lol:
Opublikowano
to ja Wam opowiem lepszą historię... znajomy sprowadził właśnie MAZDE [kompresor] to coś tam było nie tak z mocą... pojechał do mecha i tamten przez kilkanaście minut szukał i szukał i szukał... Diagnoza jaką dał brzmiała: "ten silnik nie ma turbo! dlatego nie ma mocy!" :lol: :lol: :lol:

 

który dokładnie silnik? można prosić jakieś zgrubne parametry? (pojemnosc, moc i przy ilu rpm, moment i przy ilu rpm)

Opublikowano
niestety takich info nie dociekałem... pamiętam, że chodziło o Mazdę 6tkę z silnikiem diesla właśnie [jak się później okazało :wink: ] na doładowaniu kompresorem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.