Serdeczne dzięki za wyjaśnienie. Przynajmniej w tym temacie jestem mądrzejszy (choć troszkę). Wielki Szacun dla wiedzy i znajomości zagadnień w temacie. :modlitwa:
Witam wszystkich na forum! Jestem świżakiem niedawno kupiłem bunie z października 2004r i okazało się że mam nieszczelną turbinę mechanik podobno wymienił na regenerowaną ale w książce serwisowej wpisał że wymienił kompresor. Mam w związku z tym pytanie czy jest to prawda, czy też zostałem nabity w butelkę?
10 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.