Skocz do zawartości

E36 318is coupe sprezyny obnizajace


joyco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chce kupić sprężyny obniżające http://allegro.pl/sprezyny-sportowe-mts-40-20-bmw-3-e36-i1636196095.html i moje pytanie czy one obniżą mocno samochód i czy nie będzie problemów z pokonywanie progów zwalniających, czy nie będzie problemu z 17 calowymi alufelgami, i czy będą pasować do mojej bmw , data pierwszej rejestracji 31,07,1992.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gdybając na temat komfortu 15" a 17", jest jeszcze kwestia taka, że wysoki profil opony bardziej się poddaje na zakrętach, co przy dynamicznej jeździe jest odczuwalne.

 

Ale osobiście nie wyjechałbym na polskie dziury na "17kach". Choćby ze względu na komfort psychiczny i żeby nie mieć obawy przed każdym krawężnikiem / dziurą [a te drugie nie zawsze dają się ominąć, jak wiadomo].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy w domu is'a na gwincie KW (z takim zawieszeniem kupiony) z tyłu sprężyna pękła więc teraz są założone z M3 z przodu twardy jak cholera (będzie trzeba coś poradzić, nie wiem czy nie obniżyć trochę (bo teraz jest na maksa do góry i coś mi się wydaje, że sprężyny są za bardzo zgniecione) opony 205/55 r16 i jest naprawdę ok. Nie kładzie się na zakrętach, ładnie trzyma się drogi. Na nierównościach lekko nerwowo reaguje przód. No i wygląda nie źle bo felgi mają et20 - trzeba bylo lekko podgiąć nadkole. Na 15" faktycznie się kładzie (mam obecnie u sibie w compacie i trzeba zrobić zawieszenia na jakieś b8 i eibach pro kit i bedzie git na polskie drogi i takie sprigi polecam jeśli ma być chociaż trochę komfortu i auto ma nie skakać na nierównościach).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.