Skocz do zawartości

320d swap na 330d


chudy11511

Rekomendowane odpowiedzi

box nie jest narazi na sprzedasz a wygląda to tak

 

http://img823.imageshack.us/img823/8338/dsc01985i.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

mam pytanko jaki olej zalac do tego silnika 330d silnik ma najechane 79000km i za przebieg daje 100%

 

320d miałem na motul 8100 x-cess czy taki sam mogę zalać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
mam pytanko jaki olej zalac do tego silnika 330d silnik ma najechane 79000km i za przebieg daje 100%

 

320d miałem na motul 8100 x-cess czy taki sam mogę zalać

 

Tak bez problemu zalejesz Motula. Według Castrola 330d i 320d ma takie same wymagania co do oleju i potrzebujesz 6.7L żeby go zalać :)

Pozdr

.....BMW e46.....

OO==[][]==OO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc kolega chudy udowodnił, że jednak można :cool2: jeśli możesz zrób dokładny spis co i jak krok po kroku dla potomnych!

ile wyniosła Cię całą operacja ?

pozdrawiam pawelaspl

BAYERISCHE MOTOREN WERKE

"To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy."

Oliver Hessmann

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam po policzeniu i ustaleniu kosztów

 

 

 

i kupa części do sprzedania z e39 i silnik z osprzętem z e46 co koszta zostały wyzerowane a ciut na tym sie zarobi

 

czas i nerwy praca bez cena

Edytowane przez chudy11511
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mnie ciekawi to czy wskazówka od paliwa tak szybko pracuje w każdej e46 ? bo u mnie jest wolniejsza

no i to samo z obrotkiem, bardzo szybko wkręca się na obroty na biegu jałowym... każda 6-cyl tak ma ? bo 320d robi to wolniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mnie ciekawi to czy wskazówka od paliwa tak szybko pracuje w każdej e46 ? bo u mnie jest wolniejsza

no i to samo z obrotkiem, bardzo szybko wkręca się na obroty na biegu jałowym... każda 6-cyl tak ma ? bo 320d robi to wolniej...

 

co do skazówki paliwa to nie wiem jak szybko sie podnosi ale opada tak szybciej jak w 2,0 :D

 

a obroty to normalna sprawa ze szybciej 20 to słabszy silnik mniejszy moment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

witam z dyfrem sie nic nie dzieje flasz była wyważona na stole z flasza dyfra i dyferencja ma jakiś zapas nie huczy i nie strzela i powiem szczeze ze zdarza mi sie pojawić na torze w wyrazowe

 

na pewno jest krótszy i v max mniejszy ale zato 1 2 to uciecha tak kopie ze ledwo do diery siegasz

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

czy jesli rozpatrujemy SWAP silnika 3.0d do budy e46 2.0d to nie bedzie powaznej róznicy w trudnosci pracy czy bedziemy ten silnik wkladac do auta przedliftowego (136 KM) czy poliftowego (150 KM) ?

 

czy którys z nich sie lepiej do tego nadaje? jesli tak to dlaczego?

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.