Witam , zrobilem swapa z M47 na M57 chcialem przekodowac ASC na M57 ale w okienku Engine Type jest tylko i wylacznie M47 pytanie nastepujace musze zmianiac caly sterownik pompy od 3.0D czy tylko i wylacznie zmienic soft a jesli tak to jaki? Skad mam wziasc numer ktory jest odpowiedni do 3.0D pozdrawiam za porade rzuce na piwko 😄
Witam zmienilem silnik z M47 na M57 [wszystko juz spiete ze soba] silnik pochodzil z E39 przez co jak lacze sie z komputerem pokazuje E39 i vin z starego auta , slyszalem ze mozna zmienic to tool32 poradzi mi ktos jak to zrobic? (ASC,ABS,Skrzynia,Liczniki przekodowane) Pozdrawiam!!
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.