Skocz do zawartości

Pukanie na dołkach


Bliss

Rekomendowane odpowiedzi

Dopadlo i mnie :shock: :? :? :!: :!: :!:

 

Cos mi od paru dni trzeszczy w drzwiach. Doszedlem ,ze o ile od uszczelek drzwi - kabina jest cisza, to calkiem ladna orkiestra gra w polaczeniu szyba drzwi - drzwi. Akcja dzieje sie tylko z przodu.

W poki co umylem te polaczenia tj. szyby, uszczelki itd. oraz posmarowalem preparatem sonax do uszczelek.

Dalej to samo :duh: Normalnie jakies fatum :duh: Jakby szyba trzesla sie w drzwiach :duh: Auto jezdzi 99% po niemieckiej autostradzie :cool2: wiec slaba nawierzchania, jak pisal kolega wyzej nie

ma tu znaczenia.

Wystarczy ,ze otworze szybe o nawet 1mm i cisza.

Najpewniej byloby zmienic te uszczelke co dociska szybe :8) :lol:

 

Czekam na porady :!:

Moze ktos sie uporal z trzeszczeniem w polaczeniu szyba - drzwi :?:

Sorry za ortografie - niemiecki windows :)

http://images.spritmonitor.de/519278.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nikt sie z tym nie uporal ? :roll:

No to pieknie ...

Bmw a odglosy z fiata 125p :cry2:

 

Miałem podobnie,najpierw wydmuchałem sprężonym powietrzem uszczelke-tam gdzie domyka się do końca szyba,pozniej psiknalem tam specjalnym silikonem w sprayu i pomogło-spróbuj :cool2: :cool2: :cool2:

icon4.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziki za rady !

wiec poczynilem dzis przygotowania :

 

Silikon jest !

Powietrze - wiem gdzie jest :twisted: ! :norty:

Suche szmatki -sa !

Odkurzacz jest !

Szampon jest !

Wax - jest !

 

Czyli jutro spa i smarowanie uszczelek! Zdam oczywiscie relacje czy pomoglo :cool2:

Sorry za ortografie - niemiecki windows :)

http://images.spritmonitor.de/519278.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopadlo i mnie :shock: :? :? :!: :!: :!:

 

Cos mi od paru dni trzeszczy w drzwiach. Doszedlem ,ze o ile od uszczelek drzwi - kabina jest cisza, to calkiem ladna orkiestra gra w polaczeniu szyba drzwi - drzwi. Akcja dzieje sie tylko z przodu.

W poki co umylem te polaczenia tj. szyby, uszczelki itd. oraz posmarowalem preparatem sonax do uszczelek.

Dalej to samo :duh: Normalnie jakies fatum :duh: Jakby szyba trzesla sie w drzwiach :duh: Auto jezdzi 99% po niemieckiej autostradzie :cool2: wiec slaba nawierzchania, jak pisal kolega wyzej nie

ma tu znaczenia.

Wystarczy ,ze otworze szybe o nawet 1mm i cisza.

Najpewniej byloby zmienic te uszczelke co dociska szybe :8) :lol:

 

Czekam na porady :!:

Moze ktos sie uporal z trzeszczeniem w polaczeniu szyba - drzwi :?:

 

 

Pisałem już o tym wiele razy, wystarczy przejrzeć posta albo użyć searcha ;)

Sprzedam:

1. Ekran, IDrive, radio, gniazdo aux do F30

2. Sprzedam tłumik do F30 328i z wersji sportline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieki kolego, ale czytalem ten topic od poczatku do konca :cool2:

 

Jesli chodzi o ta tasme , to zostawiam sobie jako ostatecznosc.

Na razie auto umyte i wszystko zrobione wg instrukcji kolegi @kota.

 

Jak na razie cisza i spokoj :cool2:

Sorry za ortografie - niemiecki windows :)

http://images.spritmonitor.de/519278.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prosze o rady....

z tylu w zawieszeniu ( raczej prawe tyle kolo ) dochodzą gluche stuki na dołach ...zawieszenie sprawdzone , wszystko sztywne . : :?

sprzedam E90 . 2007 r. 214 tys km . bezwypadkowa


http://images9.fotosik.pl/3382/17096446618ee79emc.jpghttp://images9.fotosik.pl/3382/f4b104e47553a614mc.jpghttp://images9.fotosik.pl/3382/52cc5e934e5d2209mc.jpg

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dziś dołączyłem do tych co mają ciszę w samochodzie. Nie irytują mnie już trzaski dochodzące prawie z każdej strony e90 :) a pomógł mi w tym gorik79 i taśma teflonowa :D

100% satysfakcji. Pozdrawiam i życzę ciszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

Czy ktoś wie co może być przyczyną irytującego trzeszczenia w podszybiu na wstecznym ?

 

Ktoś mi kiedyś powiedział że to źle założona pokrywa silnika, ale przy wymianie świec pokrywa została założona prawidłowo i co prawda jest lepiej.... bo nie trzeszczy już na dołkach ale na wstecznym trzeszczenie zostało, co prawda nie zawsze, ale jednak....

 

mechanik powiedział mi jeszcze że przydało by się wymienić poduszki pod silnikiem, bo za luźno sobie tam pracuje.

Co jeszcze może być przyczyna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

 

Czy te filcowe (flok) uszczelki na górnym rancie drzwi tez moga byc przyczyna trzeszczenia? Mam już je troche wytarte w kazdych drzwiach, najbardziej w drzwiach kierowcy. Jak jest u Was? Tez juz wukruszył i wytartł Wam się ten filc? Łatwo jest samemu wymienic te uszczelki w E90 bez rozbierania boczka drzwi? Dzieki za opdowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

prosze o pomoc!

 

aktualnie nie slysze nic innego niz te przykre odglosy.... okleilem ramy tasma teflonowa i nic to nie pomoglo. grzechotanie/trszeszczenie/ brzeczenie dobywa sie z okolic drzwi, moze schowka, moze siedzenia pasazera. slychac glownie na dziurach ale rowniez przy okreslonnych obrotach silnika- okolo 1,5 tysiaca przy zachowywaniu tej samej predkosci. co ciekawe- slychac znacznie mniej, jezeli na siedzeniu pasazera siedzi pasazer. im ciezszy tym mniej slychac. gdzie szukac, co poradzic, jak zyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.