Skocz do zawartości

OCEN MOJE E46 330i


BMW330i

Rekomendowane odpowiedzi

Link nie diełajet. Który to jest rok? Bo tylne lampy przedliftowe :shock:

 

Jeśli prosisz o ocenę, to dla mnie te nakładki na klamki i tylną listwę żywcem wzięte z koszmaru miłośnika marki. I prosi się o jakąś harmonię w zakresie m-paka zewnętrznego.

Natomiast kotłownia robi robotę, dobre 330i nie jest złe.

 

Wkłady lamp masz czarne czy srebrne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
duzo w necie widzialem..... takiego samego 2001 lift z przodu a tyl stare lampy........

Lift był ale w 2001 wrzesień i zapewniam Cię że BMW zrobiło lift całego samochodu a nie jego połowy, małe kierunki w przednich blotnikach ktoś Ci zamienił stronami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2000, lato - wersja silnikowa 330i (3.0 24V, 231 KM) zamiast 328i. Napęd 4x4 w wersjach 325i (2.5 24V, 192 KM), 330i a także 330d

 

2001 - face lifting nadwozi sedan i kombi (zmieniony kształt reflektorów przednich i wlotów powietrza, nieco inne przetłoczenia pokrywy silnika). Silniki 1.8 16V (115 KM - wersja 316i), 2.0 16V (143 KM - wersja 318i), 2.2 24V (170 KM - wersja 320i), 2.5 24V (192 KM - wersja 325i), 3.0 24V (231 KM - wersja 330i), 2.0 16V (turbodiesel, wtrysk bezpośredni, 115 KM - wersja 318d), 2.0 16V (turbodiesel, wtrysk bezpośredni, 150 KM - wersja 320d), 2.9 24V (turbodiesel, common rail, 184 KM - wersja 330d)

 

2004/05, zima - nowy model serii 3 z nadwoziem sedan (kombi od wiosny 2005 r.)

 

dodam ze zaden element blacharski (wymienny naturalnie) nadwozia nie jest taki sam w e46 przed i po lifcie . auta po lifcie maja inny ksztalt przetloczenia tego co idzie od samego przodu do tylu a jako ze klamki sa po srodku tego przetloczenia to takze sa inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, nie wiem, czemu ma służyć ta lista - ją wszyscy znamy - w każdym razie Twoje auto nie trzyma się kupy, masz poliftowy przód i przedliftowy tył. To chyba już z czwarty raz tu powtórzone. Pytanie tylko, czy wiedziałeś o kombinacjach i je zaakceptowałeś, czy ktoś Ci sprzedał lalunię składaną z dwóch.

Wiadomo, jeśli Ci odpowiaa, to nie ma bólu. A skoro prosiłeś o ocenę i oceniamy.

 

Z Twojej wypowiedzi wynika, że na ten przykład drzwi są inne przed i po lifcie. Dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrne klamki strasznie biją po oczach.

Lift tak jak powyzej pisali, to wrzesien 2001. Auto jest przedliftowe, ale przód mu zmienili na polifta. Może nie po wypadku - moze komus bardziej taki się podobał :)

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest sliczna przynajmniej na zdjeciach....:) Mimo tego ze masz llapmy przedliftowe z tylu...Tak jak kolega pisze wrzucaj lampy poliftowe na tyl i bd spokój...Ja bym jeszcze jechal do konkretnego blacharza zeby przeswiecic wszystko co bylo ruszane..Bo jak ma sie zaczac sypac po paru miesiacach to lepiej puscic ja puki sie trzyma kupy i jakos wyglada...Zreszta zrobisz jak uwazasz:) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.