Skocz do zawartości

e60 jaki to bedzie kolor nadwozia?


boss22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pieknym pomrukiem R6 :D

Jechalem dzis za e60 ciemny jakis grafit ale po lifcie bo miala nowe swiatla. Pytanie czy ktos orientuje sie jaki to bedzie kolor? (nazwa na naklejce)

Przypomne ze byl to bardzo ciemny grafit ale nie czarny i nie jestem w stanie powiedziec czy byl to metallic czy nie. Na ciemnych alusach wygladala masakrycznie kozacko tak poza tematem. Aha bylo to 535i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, black carbon mimo że jest czarny, to ma inne refleksy, ale ja głównie widziałem w nim bardzo ciemny granat.

Poza tym najbliżej do czarnego chyba ma granatowy monaco, no ale grafit a granat to jest jednak różnica.

Ciemny grafit to chyba tytanowo szary, jest jeszcze kosmiczno szary, ale to już raczej kolor jasny.

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jestes najblizej, ale wydaje mi sie ze ta ktora widzialem ( usa) byla jeszcze ciut ciemniejsza lecz moge sie mylic. Tak czy owak jaki to kolor bedzie po fachowemu?

Serdeczne dzieki wszystkim za zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otworz mache i szukaj na wewnetrznej jej czesci , tak bynajmniej jest w E90 ale jak jest na 100% w e60 nie jestem pewny. E39 miala na wewnetrznej czesci lewego blotnika pod maska.

 

P.S. Czy to jest ten samochod ktory masz w avatarze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, daj znac jak zczytasz tabliczke co to za nazwa lakieru. Jesli to bardzo ciemny grafit a nie widze dobrze tam u Ciebie to prawdopodobnie to jest ten kolor ktory widzialem tutaj i mega mi sie podoba!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam pytanie co to będzie za kolor ? Potrzebuję polakierować czujnik parkowania i zrobić drobne poprawki lakiernicze, zna ktoś nr katalogowy farby czy jakiś kod na podstawie którego dobiorą mi odpowiedni odcień ? Dla bardziej wnikliwych vin WBANC71010B636061

 

http://zapodaj.net/images/0393124542189.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Zasłużeni forumowicze

Jak otworzysz drzw kierowcy jes naklejka na ktorej jest podany VIN, cisnienie opon, kolor itd.

 

http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/Mobile%20Uploads/IMG_20131228_150627_zpslig61dv_edit_1399484287568_zps2xueecac.jpg

 

Co do nr. Koloru to przez rozkodowanie nr. Vin np. tutaj http://www.bmwarchiv.de/vin/

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.