Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
tak moja 5 w 2004r. dostala w niemczech ZF,a, podniesienie mocy na lekko ponad 230hp

zabilo GM,a. Na wszystkie operacje typu zmiana skrzyni, wzrost mocy, regenerowanie turbo

mam niemieckie i moje pl faktury.

to ktoś sobie sporo trudu zadał tym bardziej ze to musi byc automat od 540i e39 albo od e60 np.530d

 

 

nie prawda zdarzały sie silniki w e39 i w e38 z skrzynia automatyczna ZF, wiec kolego nie wprowadzaj ludzi w błąd. :P

e39 w dieslu ze skrzynią zf??? a to ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojawiła sie takae39 ,jutro bede miał od niej vin ,gaz zamontowany 2mieś temu :idea: ,co myslicie :?: ,warta zawracania sobie glowy??
Octavia 1,9TDI 110KM 2002r kombi max opcja L&K sprzedam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą cenę na pewno nie.Przecież to angol.

Kierownica po lewej stronie.Ciekawe czy takie było czy już po zabiegu przekładki.Słabe zdjęcia,brak środka no i ta cena :mrgreen:

Cena to ok33tys pln auto jest z niemiec a zarejestrowane w GB wiec nie ma żadnych przekładek ,środek ma byc jutro razem z vin-em ,no a zdjecia niestety są jakie są widać na nich wszystko i nic ,może ktos z 3-miasta wie cos o aucie lub może je obadac ?/.Auto jak w ogloszeniu stoi w Gdańsku

Octavia 1,9TDI 110KM 2002r kombi max opcja L&K sprzedam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak w temacie planuje kupić e39 525 diesel w kombi skrzynia biegów manualna , rocznikowo chcę nabyć auto z roku 2001, pytanie moje brzmi, na co mam zwracać szczególną uwagę w tym modelu, jakie są wady oraz jakie zalety, zastanawiam się nad sprowadzeniem auta z Niemiec, lecz nie wiem jakie są koszta kupna auta tam, oraz koszty przerejestrowania auta w polsce, czy lepiej będzie nabyć te auto w Polsce?? proszę o jakie dobre rade, z góry dziękuję. Jeśli w złym miejscu napisałem temat, proszę o przeniesienie.

Pierwsze co trzeba wiedzieć to kupuj zawsze od włściciela nie daj się namówić na pisanie umowy na kogoś innego, handlarze tłumaczą , że chca uniknąć podatku , ale pamiętaj, że wówczas podpisując taką umowe na kogoś z niemiec to tracisz wszelkie prawo egzekwowania reklamacji zakupu bo handlarz sprzedający ci auto nie figuruje na umowie i wówczas możesz mu naskoczyć!!!!!!!!!!!!!!

dwa sprawdzaj auto tylko w ASO BMW tam ci sprawdzą nawet historię auta zagranicą bo mają bazę , tak było z moja bunią pan w serwisie podał mi ostatnią wizytę właściciela w ASO podając co było robione(wymiana pompy wody) i podał datę i przebieg NIE UFAJ W PIECZĄTKI KSIĄŻKI SERWISOWEJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Po tych zdjęciach niewiele można się dowiedzieć.Kolorek jak w mojej.Kierownica po obszyciu,lampy z przodu wydają mi się nie oryginalne jak i kierunki w błotnikach-za świeżo wyglądają w porównaniu do tylnych.

Auto jest jeszcze do opłat,nigdzie nie jest napisane że po.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega zauważył lampy są nie oryginalne tak z tył jak i przód tablice też nie są przewozowe PAMIĘTAJ NIE KUPUJ OD OSOBY TRZECIEJ pisałem o procedurze przewałek kilka postów wcześniej

do rzeczy auto bardzo nawet za ...bardzo dopieszszczone...odpicowane

ale wystarczy podjechać do ASO BMW(na to nie żałuj grosza bo po fakcie będziesz rwał włosy z głowy) i sprawdzić mechanicznie i lakierniczo bo to ,że ma rachunki,książkę serwisową to nic nie znaczy

co do przebiegu to mały jak na te lata 1300 miesięcznie to dziwne ale w ASO sprawdzą BMW ma kodowanie przebiegu w kilku modułach i jeżeli skręcił licznik i kluczyk to oni sprawdzą w innym miejscu

ja myślę że auto ma ok.500tys ibyło malowane ale sprawdzaj a będziesz pewny

powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

nie daj się nabrać :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Tylna lampa to na pewno jest ori,były takie z białym kierunkiem na pełnej żarówce.Ciężko jest cokolwiek powiedzieć bo zdjęcia robił bardzo profesjonalnie albo Foto Shop je ulepszył.Ta tapicerka nie należy do najmocniejszych i przy użytkowaniu w tradycyjny sposób zaczyna się przecierac po 300 tk.Również łatwo ją załatwić np nosząc nieosłonięty pasek przy spodniach.Sam się o tym przekonałem załatwiłem sobie oparcie w momencie,aż nitki wylazły.Tablice niby oryginał,ale zerwane są naklejki legalizacyjne i przeglądu tech. auta.Przywożą na nieważnych/lipnych tablicach aby uniknąć opłat przewozowych jak i również po przywiezieniu do kraju na tablicach przewozowych jeździc za długo nie wolno i czepia się wtedy Policja.A tak to można oszukać w majestacie prawa :mrgreen: .Jeszcze nie wiem dokładnie jak to handlarze robią,ale musi byc to dobry "myk" bo coraz więcej aut widać przywiezionych w ten sposób.

Co nie zmienia faktu,że na zdjęciach wygląda bardzo ładnie i atrakcyjnie.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste bierz do ASO

2 lata temu wziąłem już teraz swoją byłą e38 740 do ASO

i nie żałowałem 500zł na sprawdzenie od deski do deski auta.

Sądze że z opłatami 12,500zł max,

więcej nie ma co tym bardziej, że to handlarz i kłamie w żywe oczy, że 200tyś nalatane.

Ten motor teoretycznie powinien wytrzymać 700-800tyś bez poważnego remontu.

Jeśli nie bylo poważnego dzwonka i w miare mechanicznie jest ok to można ryzykować.

Kierownice po przebiegu ok. 450tyś km nadają się do ponownego szycia.

Prawdopodobnie trzeba będzie wsadzić w ciągu 2-5 miesięcy ok. 5- 6 tyś żeby to jakoś jezdziło

chyba, że Pan handlarz to miły facet i do sprzedaży przygotował auto na cacy:)

Pozdrawiam

 

Chyba skopiuje txt tego Pana handlarza na swoją aukcje " (SUPER PERFEKCYJNYM TOP TOP!!!) "

może to przyciągnie ludzi :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma wyjść z opłatami i pewnie olej filtry tarcze klocki i

nie daj Boże coś innego poważniejszego to robi się kwota 25 tyś zł.

To ja mam do zaoferowania naprawdę zadbane pewne auto

za ciut ponad 20tyś zł z osiągami przewyższającymi te 523 o głowę.

Poza tym zrobiona turbosprężarka, tarcze, klocki,filtry,oleje,

zawieszenie,

wtryskiwacze w bardzo dobrej kondycji

bez dodatkowych opłat z ubezpieczeniem i przeglądem do 2012 lipiec.

Jedynie co trzeba zrobić do mata zajętość fotela koszt wpięcia diody - 5 zł lub w aso nowa mata. - 700zł

i wsadzić nowy ślizg w zderzak bo zaczepiłem na krawężniku.

no i rocznik 00r.

Ale reklamę robię:) , w sumie sam do końca nie wiem czy chce sprzedać.

Narzeczona nie chce a ja jak smark napaliłem się na auto terenowe. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/530d-m-pakiet-idealna-i1958813157.html

 

Gdyby ktos byl zainteresowany to smialo moge polecic. Dla forumowiczow znizka tez bedzie.

piekna sztuka, jak mi sie uda sprzedać swoją to sie odezwe.

PS. a kiero jest ori?

Witam. Widze ze temat o kupowaniu wiec sie podlacze. Jutro jade to cos ogladac http://www.gumtree.com/p/cars-vans-motorbikes/bmw-523i-se-mot-november-2012-tax-june-2012-manual/92366321

Doradzcie na co zwracac uwage, to jest moje pierwsze bmw. Przebieg sprawdzilem i jest ok.

z fotek wygląda całkiem ładnie. Przeglad na prawie rok, tax do czerwca. Nowe sprzegło. Przebieg raczej w UK sie nie kreci. 235k km to normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFFFFF. Na zdjeciu widac ze ladna, ale... Rdza na przednich blotnikach, tylnej klapie i progach, radio nie dziala, strasznie paruje wnetrze bez wlaczonej klimy nie da sie jechac, skora mocno poprzecierana, tempomat raz dziala raz nie, mocne bicie w kierownicy przy kazdej predkosci powyzej 30mil/h, dywany mocno pobrudzone lacznie z podsufitka, z tylu pasy po lewej stronie w kilku miejscach ponadcinane, kierownica pomimo jazdy na wprost jest pod skosem, uchwytow z tylu na kubki brak, z przodu zepsute, przednie opony popekane i poprzecierane na bokach (krawezniki), silnik strasznie dlugo schodzi z obrotow i jak na 170km to wolniej przyspiesza niz moja vectra 1.9cdti. Dalem sobie spokoj bo w mojej vectrze tylko jedna tuleja metalowo gumowa wymaga wymiany a miala to byc zamiana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądacie Panowie jakieś niezłe cudawianki

zapraszam do obejrzenia mojego auta fakt jest droższe

ale takich rewelacji jak parowanie, nie działające uchwyty na kubki i inne duperele, które powinny działać nie ma:)

Może jest to dziwne, że chce sprzedać auto doinwestowane.

Chyba złą porę roku wybrałem na sprzedaż

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek24.

Skoro ja oferuje samochod ktory jest w 99% sprawny to wymagam od samochodu na ktory chce zamienic moj zeby tez byl conajmniej w 99% sprawne. Jezeli swoj samochod sprzedajesz i jest zadbany to bardzo dobrze ale ja go nie kupie poniewaz jak zauwazylesz mieszkam w UK i tu szukam auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.