Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

Zazwyczaj wygląda to tak- dzwonie:

 

witam, czy z autem wszystko wporządku? wszystko działa? olej nie cieknie ?

 

- witam, auto lalka, wyglada i jezdzi jak by wlasnie wyjechało z salonu, niemiec płakał jak sprzedawał....

 

jadę 200km na miejsce i pomimo niezłych zdjęć widzę "trupa", dach przywalony chyba siekierą z 6 razy, zderzaki odpadają, plastykowe nadkola połamane, prog wgięty, silnik, skrzynia, dyfer, cała podłoga auta w oleju, a jak pytam grzecznie "co to ku*** ma byc" to "wczoraj nie ciekło"...

 

ok-jazda probna....powyzej 80 wieje z okolic tylnych drzwi, zawiszenie z tylujak pileczka ping-pongowa, klima nei działa, auto sciąga wyraźnie w lewo, o 4 rożnych oponach nie wspominając....

 

życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, zastanawiam się, czy ja mam takiego farta, czy Wy pecha ;) Przed kupnem oglądałem parę sztuk i owszem, większość była zmęczona, ale zazwyczaj były to jednak samochody w miarę w porządku, nic z nich ciurkiem nie leciało, nic nie było połamane. Po prostu widać było, że są zmęczone, miały wytarte wnętrze, niezbyt równo pracujący silnik itd. Ale takich cudów to nie widziałem. Może to dlatego, że podejrzane ogłoszenia, nawet w najmniejszym stopniu, po prostu olewałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jednak kupilem :)

 

dorobilem sie wlasnej piątki !

 

zastanawia mnie jedno.

auto jest w automacie. Gdy wylacze silnik, wysiade z auta i nawet je zamkne kluczykiem to pali sie lampka przy "P " na skrzyni biegow. To jest normalne? ktos spotkal sie z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis do mojej kupilem fajne 18 z rantem:D w weekend jak umyje lale to wrzuce fotke:) na starej feldze i na nowej:) tak btw gdzies za miesiac moja lala idzie do sprzedania. I bede szukal e60 lub e65 ale tylko 4.5 z gazem lub do gazu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo miejsca z tyłu w e39? :shock:

 

Sporo miejsca to jest w skodach itp, w e39 muszę przesuwać fotel żeby ktoś mógł za mną usiąść :/

Straight six in the front, manual gearbox in the middle and drive goes to the back - that's the chapter one, page one of the petro-sexual handbook :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo miejsca, ale nie jakoś bardzo dużo. W kombi i sedanie jest go z tego co wiem tyle samo.

W każdym razie jest wiele samochodów, które tego miejsca mają więcej. W BMW z racji tylnego napędu i chęci zachowania jak najlepszego rozkładu mas, mamy długą maskę, cała kabina pasażerska jest cofnięta i tego miejsca jakoś super dużo nie jest.

 

Nie każde kombi ma NIVO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do poniższego egzemplarza

 

http://otomoto.pl/bmw-525-m-pakiet-C30074116.html

 

na desce pali się lampka engine i abs, mam rozumieć, że są błędy? Czy przepieg 300kkm na ten silnik to dużo czy mało? Docelowo pójdzie w gaz. Chciałbym jechać po niego w sobotę. Może jest ktoś z okolic, kto odpłatnie obejrzy ze mną to auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On jest tylko na zapłonie, nieodpalony. ABS przez jakiś czas się świeci, tak samo kontrolka akumulatora i oleju. Co do checka to nie wiem, bo u mnie go nie ma w ogóle, ale w większości samochodów też się świeci na zapłonie, więc może to tylko stąd. Trzeba by było sprawdzić na miejscu, czy te kontrolki potem gasną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świadomy dlaczego w bmw jest ciasnota i akceptuję to, bo dzięki temu jest w tych samochodach sporo innych zalet. Po prostu zaśmiałem się na opinię, że jest dużo miejsca z tyłu :)

 

Ta 525i coś strasznie tania jest jak na polift, mpakiet i nienajbiedniejsze wyposażenie! Radzę dobrze sprawdzić, bo moim zdaniem powinna kosztować nawet z 5 tys. więcej jeśli jest faktycznie doinwestowana i w dobrym stanie. A 300 tys. km to nie jest ani mało ani dużo, jeśli silnik miał na czas świeży olej i nie był katowany, to przejedzie drugie tyle.

Straight six in the front, manual gearbox in the middle and drive goes to the back - that's the chapter one, page one of the petro-sexual handbook :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebiegiem az tak nie sugeruj sie.

ostatnio znajomy sprzedal swoja e39 z przebiegiem 370 tys ( wiem wiem , spory ) . Facet ktory przyjechal ja ogladac , jak zobaczyl przebieg to od razu zaczal marudzic .... Kumpel powiedzial tylko " niech sie Pan przejedzie " i faktycznie, od razu zakochal sie i wzial ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.