Skocz do zawartości

jakie opony na zime do BMW 520??


dama_z_łasiczką

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli jest to E34 to 195/65R15

W tej kwocie moge Ci zaproponowac nowe opony Debice Frigo 2 w cenie 210 zl za sztukę.

Mam je osobiscie i jestem z nich zadowolony.

Na zeszla zime kupilem uzywki, wydalem 340 zl nawet byly niezle (chyba continentale) i po zimie dwie wywalilem do kosza bo dostaly burchli a i tak nie bylem z nich zadowolony :duh: nigdy wiecej uzywanych opon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ogólnie Dębicy trochę brakuje do poważnych firm (nie mówię, że to kaszana). Jednak biorąc pod uwagę Twój przewidziany budżet - niczego innego nie można zaproponować.

 

BTW, również mam zimówki w rozmiarze 195 i sobie je chwalę za prowadzenie (Kleber).

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

195/65/15 tylko i wylacznie, jak dasz wieksze to zima stanie sie Twoim koszmarem, osobiscie mam taki rozmiar mozna zalozyc nawet 185 ale nie mniej. Polecam opony firmy NOKIAN ja jestem zszokowany. Zeszloroczna zima to byl koszmar na uzywanych oponach, teraz kupilem nowe wlasnie firmy NOKIAN i czuje sie jak w lato :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 195/65/15 i jest spoko.Opony Uniroyal ,ale juz troszke maja;/i strach.w przyszlym roku nowe i tylko wyłącznie nowe.

Odpusc sobie kupowanie polskich zimowek,sa nawet drozsze niz conti czy pirelli.Moj ojciec kupil kilka dni temu pirelli 195,65,15 za 240 zl,sztuka,ale jazda na nich to bajka:),naprawde polecam te gumy.Testowalem ostatnio i moje przy nich sa jak łyse :(.

bieznikowane tez odradzam,tylko NOWE !!!.nie ma co oszczedzac na tym,a jeszcze tylny naped i slabe gumy to w zime :duh:

nie oszczedzaj na tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego sklepu nie znam bo nie kupowalem w internecie, ale jest to dobra cena.

Nie uwazam ze jest to zla opona, jezeli stac cie dolozyc i cena podana opon Pirelli to faktycznie 230 zl do warto dolozyc . Ale jesli ktos ledwo chce wydac 800 na opony to ciezko jest wyskrobac jeszcze 80 a debica jest naprawde dobra opona.

Pozdrawiam Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.