Skocz do zawartości

Spryskiwacze szyby


mmaciejkk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

kolego,

po pierwsze napisz jakie masz dokladnie e32, przynajmniej rocznik, bedziemy wiedzieli czy masz przed czy po FL.

Dwa, czy masz funkcje intensywnego mycia?

Rozumiem, ze pod pojeciem nie pryska na szybe, masz na mysli, ze pompka spryskow szyby nie zalacza sie (nie slychac jej), mam racje?

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

ja sprawdzilbym czy jest prad na wtyczkach do pompek od spryskow i intensywnego, wez miernik i pomocnika, albo podepnij pod wtyczki zarowke czy cos i bedziesz widzial czy prad dochodzi czy nie, jak jest to wina lezy po stronie pompek,

pompka od lamp jest troche inna, w znaczeniu silniejsza, ale wtyk powinien byc ten sam, ale latwiej wg mnie wziac miernik lub zarowke,

mozesz tez wyciagnac przekaznik i przeczyscic jego nozki,

a podlaczales auto pod komputer?

daj znac czy masz prad, jak nie to podrzuce Ci stronke ze schematami elektrycznymi do e32 z roznych rocznikow i bedziemy szukac dalej.

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
w pierwszym poscie napisales ze przekaznik dziala, sledze Twoj temat na innym forum i tam napisales (przynajmniej tak zrozumialem), ze jest jeden przekaznik od spryskiwaczy lamp i szyb/intensywnego. Otoz to sa dwa oddzielne przekazniki, za spryski lamp odpowiedzialny jest dlugi czerwony przekaznik, natomiast od spryskow szyby/intensywnego mycia jest krotki, z tego co pamietam dla przedliftow, niebieski przekaznik, radze sprawdzic tez ten niebieski, znajduje sie on w glownej skrzynce bezpiecznikow

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yaz - jeśli dobrze rozumuję to jak przekaźnik umarł to nie powinno być napięcia we wtyczkach, a tutaj jest. Sprawdzone żarówą. Idę działać, bo jeszcze coś mi koło pompy hamulcowej buczy i ABS się świeci. Oby coś udało się naprawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
yaz - jeśli dobrze rozumuję to jak przekaźnik umarł to nie powinno być napięcia we wtyczkach, a tutaj jest. Sprawdzone żarówą. Idę działać, bo jeszcze coś mi koło pompy hamulcowej buczy i ABS się świeci. Oby coś udało się naprawić.

w sumie racja,

swoja droga dziwna sprawa, ze padly dwie pompki jednoczesnie

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.