Skocz do zawartości

[E39] Kombi montaż haka


Langi_84

Rekomendowane odpowiedzi

witam,najpierw sprawdź czy będzie pasował z e 61,jeśli jest to ori hak z odpinanym zaczepem to dość dużo zderzaka trzeba wyciąć najlepiej musiałbyś zmienić zderzak taki z zaślepką on jest specjalnie wzmacniany no i inaczej wygląda poza tym do instalacji elektrycznej potrzebny jest moduł do świateł przyczepy chociaż niektórzy wpinają się bezpośrednio w instalację ale wtedy nie masz informacji z komputera o spalonej żarówce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

nie zapominaj o homologacji.

hak kup najlepiej oryginał < bywają na allegro czasami>

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym zderzakiem,to bym się nie zgodził.Sam montowałem ori hak do mojego sedana i na zderzaku od środka są znaki gdzie wycinać aby zaślepka pasowała.Zaślepka oryginalna do malowania kosztowała 100 pln na allegro i zaznaczam,że oryginał.Jeszcze nie widziałem aby zderzak był wzmacniany pod hak.Przecież hak jest montowany do karoseri.
niema nic lepszego niż BAWARKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym zderzakiem,to bym się nie zgodził.Sam montowałem ori hak do mojego sedana i na zderzaku od środka są znaki gdzie wycinać aby zaślepka pasowała.Zaślepka oryginalna do malowania kosztowała 100 pln na allegro i zaznaczam,że oryginał.Jeszcze nie widziałem aby zderzak był wzmacniany pod hak.Przecież hak jest montowany do karoseri.

 

 

witam,a więc tak rzeczywiście hak jest montowany do karoserii a do haka zderzak i dlatego jest ważne czy hak będzie pasował bo jest różnica nawet między sedanem a touringiem ,a z tym wzmocnieniem to miałem na myśli to że po zdjęciu zaślepki we wnęce masz boczne ścianki z plastiku nie wiem czy tak jest we wszystkich zderzakach tych bez haka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 lata później...
Odkopię trochę temat. Kupiłem do swojego auta ( w końcu) ori zderzak m pakiet wraz z hakiem modułem i instalacją. Przydały by się rady jak to wszystko podpiąć aby to działało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.