Skocz do zawartości

Jak polaczyc sie tel komorkowym przez bluetooh z bmw e60


patryk13

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
PARROT mały wyswietlacz zamontowany między zegarami a ekranem 4cm na 4cm,byłjuż zamontowany jak juz kupiłmsprawwdz w internecie,działa już6 lat bez zażutów

Akurat,co to parrot to wiem.Odnioslem sie do tego;

...muzuka się wułącza a po skończonej rozmowie sama się włącza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Funkcja fajna wystarczy znaleźć sygnał z samochodu w telefonie po włączeniu bluetooth wpisać kod zaakceptować w samochodzie i można korzystać.

Pojawia się problem jeżeli korzystamy z nawigacji i ktoś zadzwoni np:(w mieście) znika ekran nawigacji i pojawia się numer lub nazwa osoby która dzwoni.

Jeżeli mamy head up'a to sprawa załatwiona wiemy gdzie jechać ponieważ są strzałki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej BMW wyszukuje wszystkie telefony jak należy, pojawiają się na liście bluetooth, ale na tym się kończy, nie pojawia się dalej żadna opcja parowania telefonu z autem. Telefony poprzez które próbowałem połączyć to Nokia E71, NokiaE90. Czy może ktoś wie jak ugryźć dalej temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sprawdz czy masz zaznaczony ptaszek przy bluetooth w i-drivie, jesli tak to całą operację parowania rozpoczynasz z telefonu, czyli wyszukujesz urządzenia w pobliżu i powinno znalezc twoje BMW, wybierasz i tworzysz jakiś wymyślony kod który za chwile wpiszesz w i-drivie gdzie pojawi się automatycznie miejsce na nie, po tej czynności łączy się samochód z telefonem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej BMW wyszukuje wszystkie telefony jak należy, pojawiają się na liście bluetooth, ale na tym się kończy, nie pojawia się dalej żadna opcja parowania telefonu z autem. Telefony poprzez które próbowałem połączyć to Nokia E71, NokiaE90. Czy może ktoś wie jak ugryźć dalej temat?

A w podłokietniku masz oryginalną słuchawkę Bmw???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wdusić idrive wejść w menu w ustawienia bluetooth ostatnie na dole (u mnie tak jest)

Wchodzisz w tą funkcje i w telefonie włączasz bluetooth. W telefonie musisz wejść w opcję wyszukaj nowe urządzenia bluetooth (w sony ericsonie tak mam) jak znajdzie twój samochód to wyświetli się na liście w telefonie, wybierz połącz czy podłącz i wtedy w telefonie poprosi Cię o podanie kodu

Wpisz jaki chcesz 4 cyfry i zrób ok, po chwili w samochodzie na ekranie poproszony zostaniesz o podanie kodu wpisz ten sam co w telefonie i zaakceptuj.

I CIESZ SIĘ FUNKCJA BLUETOOTH.

Problem przy tankowaniu jak ktoś zadzwoni to musisz otworzyć drzwi bo działa do ok 10 m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Czy telefon z systemem android bedzie dzialał z e60? Chodzi mi konkretnie o tel. HTC DESIRE HD, którego nie mogę za Chiny sparować. Wcześniej miałem telefony z windowsem i wszystko grało idealnie.
"Urzędnicy są jak książki na półkach, im wyżej postawieni, tym rzadziej do czegoś słuzą" Napoleon Bonaparte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sparowany tylko ten telefon, łączy sie na kilka sekund i rozłącza zestaw i tak w kòłko. Moze to wina softu ktory nie obsluguje telefonow z androidem? Tak jagby nie mogl wejsc do ksiazki kontaktów i sie rozlącza.
"Urzędnicy są jak książki na półkach, im wyżej postawieni, tym rzadziej do czegoś słuzą" Napoleon Bonaparte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obługuje androida, ja miałem HTC desire to wszystko łączyło jak trzeba. Teraz z kolei mam inny problem, zmieniłem tel na Nokie 7600 i teraz nie pokazuje mi książki telefonicznej w samochodzie. Wie ktoś jak to rozwiązać ? Oprogamowanie tel najnowsze jakie jest dostępne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.