Skocz do zawartości

bm54 po naprawie pojedynczy trzask przy zapalaniu i gaszeniu


stc

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

posiadam e46 sedan 01r kupiłem z uszkodzonym tunerem padała końcówka mocy, oddałem do naprawy, tuner gra świetnie i wszystko było by ok ale przy zapalaniu i gaszeniu słychać głośny pojedyńczy trzask nawet przy wyłączonym radiu i przy przyciszonym na max

co o tym myślicie jakieś rady ? może jakieś przepięcie ? może coś na masie ? proszę o każdy pomysł pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, ale przy podlaczonym wzmacniaczu, z seryjnego radia wyprowadzilem chinche i podpialem to pod wzmak. Podczas odpalania slychac trzask w glosnikach. Jezdzilem z tym troche czasu, dopoki nie wkur*** mnie to maksymalnie i zaczalem kombinowac. Zastosowalem przekaznik czasowy to zalaczania wzmacniacza, wykonuje on nastepujaca prace... Przekrecam kluczyk na zaplon, odpalam auto i po 4-5 sekundach zalacza mi sie wzmacniacz i dopiero wtedy slysze muzyke w glosnikach. Gasze auto=wszystko gasnie.

 

http://ase.hoste.pl/sklep/index.php?p61,przekaznik-czasowy-1tp30

Zasada dzialania prosta. Czas zapodania pradu na wyjsciu jest plynnie regulowany potencjometrem. Jakby nie udalo Ci sie naprawic radia to mozesz sprobowac takim sposobem. Rozpinasz wiazke do radia, musisz zobaczyc ktory kabel doprowadza +12V do radia i w tym miejscu wpiac przekaznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
miałem podobny problem po taniej naprawie z allegro ale gość po prostu popełnił błąd i odesłałem mu radyjko gdy wróciło to już pięknie grało i gra nadal jestem bardzo zadowolony i od razu w cenie wyjście aux i na tubę pięknie po prostu polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.