Skocz do zawartości

koszty utrzymania 320


sutores

Rekomendowane odpowiedzi

odpowiem ci na to pyatanie jesli mi powiesz z czym porownywac(z jakim autem)..miedzy jakimi wozkami sie wachasz?? i po drugie do czego potrzebujesz auto? i po trzecie czy samochod traktujesz jako obiekt kultu -wrecz religijnie(jakby mial dusze) ;p czy tez jest to dla ciebie tylko niezbedne narzedzie pracy lub poprostu srodek lokomocji..?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie jest proste wystarczy rozwinąć skrót BMW będziesz miał wydatki :)

ale patrząc z drugiej strony jeśli trafisz na dobry egzemplarz (a rynek jest zawalony szrotami) to sie w nim zakochasz i nie bedziesz chciał juz nigdy wiecej innej marki pozdrawiam

życie zaczyna sie od 200km/h

http://royy.net/~serfer123/bmw/7.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części do modelu E36 są niekiedy tańsze niż do pojazdów innej marki.

Najdroższe to :amortyzator, wisko i przednie łożysko, ale to i w innych markach nie jest tanie.

Ogólnie części są dostępne w wielu zamiennikach co sprawia, że nie ma problemu.

Na temat serwisowania bywa problem, ale jesteś z częstochowy i jest tam wielu speców, a jakby co to zapraszam do siebie - daleko nie masz, a klientów mam nawet z Lublina, czy też Płocka lub i z Piły.

Jednak co byś nie musiał zainwestować w to auto to wrażeń z jazdy da Ci wiele i będziesz się grubo zastanawiał nad sprzedażą, a nawet jeśli to tylko na zmianę modelu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie..mozna to podsumowac krotko..: zaryzykuj i kupuj..ja tez bylem sceptycznie nastawiony do tej marki..miesiac temu nabylem e36 i jak wsiadam w wiekszosc innych samochodow np:toyota corolla,scoda octavia,ford focus ,to mam wrazenie ze jade jakąś namiastką samochodu..mimo iz sa one grubo mlodsze..dlatego pomyslalem sobie ze nawet warto zaryzykowac jesli cos bedzie sie dzialo..a jestem milo zaskoczony ze sie nic nie dzieje..auto jest pewne mimo ze ma na liczniku 225 tys,nie zre oleju,nie dymi,wszystko chodzi paluszkiem..pozatym zanim kupilem bm-ke to troche sie naogladalem..i doszedlem do jednego wniosku ze jesli bmw to tylko 6 cylindrow..wiekszosc tych 4 cylindrowcow ktore ogladalem bylo w marnym stanie mimo mniejszego przebiegu..slyszalem tam zawory(prawdopodobnie walek wyjechany),czesto lecial brzydki dymek,dzwiek silnika przypominal mi polonezwoski troche ;p pozatym auto traci charakterystyczny beemkowy dzwiek i urok..ale to moje zdanie:) pozdro :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.